Příspěvky uživatele - 244.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpařský vosk, 5.3.2009
Parabeny se přidávají i do zubních past - kvůli vaznosti se k abrazivu (mletý vápenec) přidává želírující látka - třeba celulóza - a jsou v tom navíc mraky vody. Bez poměrně vysoké přísady konzervans by to bylo okamžitě plesnivé. Co se týče... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 5.3.2009
Zajímavé recepty, děkuji za ně, určitě něco zkusím, zásoby z obchodu dochází...  Mám jen jednu připomínku k přídavku metylparabenu, ev. benzoové kyseliny do vosku : tyto dvě látky jsou konzervans, nikoliv antioxidans!  Jejich přídavek - za... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 2.3.2009
Odrůda Meteor na tomto fóru by zmiňována již několikrát - věsměs v superlartivech (tedy až na to, že není rezistentní). Snad se nepletu, ale majitelem práv k této odrůdě jsou Holovousy nebo Sempra (což je jedno a totéž). Vím o jedné školce na... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 12.2.2009
pane Pepíku, zase se pěkně vzdalujeme od tématu ! močůvka a vyčištěná voda z ČOV to je nebe a dudy. Stejně tak je podstatný rozdíl,  skončí-li trocha močůvky v zimě pod stromy nebo na kompostě (tzn. s ovocem do kontaktu nepřijde), nebo že... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Nedá mi to, abych taky nezareagoval. Máte-li jistý stupeň chemického vzdělání,  pak argumenty biopěstitelů o tom, že jícha je povolená a Kuprikol už ne, jsou přinejmenším úsměvné a s menší mírou tolerance bych jako "prázdné plky"... celý příspěvek >
Písková filtrace Bestway, 4.2.2009
Mám ji rok a zatím mi na ní nejvíc vadí ta zmíňovaná netěsnost - ať se to přitáhne prstencem sebelépe, kape to.  Je to ale výhrada z pohledu perfekcionisty - jsem rád, když vše funguje jak má - to cvrndání udělá pár deci za hodinu, takže v... celý příspěvek >
Golden Delicius - strupovitost, 28.1.2009
V každém případě se koukněte do archívu - o strupovitosti je tam toho dost. Mně se vcelku osvědčují 3-4 postřiky v předjaří, začínám Sylitem nebo něčím kontaktním, pak Zato a nakonec nějaký systémový tziazol (Baycor). S pesticidy končím (u všech... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Dneska už bych na to neměl náturu pěstovat broskvoně bez   postřiků fungicidy (byť velmi umírněných) - pohled na znetvořené listy mi trhá srdce... Pod jednou broskvoní jsem křen měl (prostě tam rostl, nikoliv cíleně), ... celý příspěvek >
Bambus Phyllostachys pubescens, 21.11.2008
ad Dejf: nepíšete, jaký byl výchozí stav rostlin. Zmiňovaný druh jsem před lety měl spolu s jinými druhy, první rok to byla bída (bez ohledu na druh) - všechny "sazenice" jsem měl přes internet - od cca 20 cm stébla, které vyrůstalo z 5 cm kořene,... celý příspěvek >
Ten pravý druh bambusu - který se osvědčil Vám?, 20.11.2008
P. aerosulcata spect. pěstuji taky, dneska má snad 2,5metru, ale jeho mrazuodolnost jsem se zatím neodvážil testovat - i letos přečká zimu v plachtě.   Jelikož však stále odnožuje a původní hnízdo je stále širší, několik stvolů je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika