Příspěvky uživatele - konvalinka

Listopadové mrazy, 2.11.2019
Na Šumavě klidně, ale to jaksi není směrodatné, tam mrzne i v létě u nás -3st. Jihovýchodní Morava-československá hranice.
Doporučte odrůdu ořešáku, 23.10.2019
Místo myslím dobré, půda... no tu si jaksi nevyberu, takže jíl a kamení a pěstitel, Nevím, jak to ovlivnit, jen tak na něj koukám a neřeším, či spíš koukám, protože nevím, jak tohle řešit. Při sázení dostal kompost to ano, ale jakmile se dostane na... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 23.10.2019
Mám také cca 10letý Mars, kvetl asi třikrát a třikrát většina květů zmrzla. Je pořád malý,  moc neroste a letos měl asi tři ořechy(které snědly veverky) Také přemýšlím, jestli ho poslat do věčných lovišť a nebo mu dát ještě šanci a najít místo... celý příspěvek >
Co použít na odlehčení zeminy, 20.10.2019
Souhlas, jen to bude trvat poněkud dýl, než dvě sezony. Já se o to snažím tímto postupem - slamnatý koňský hnůj, dřevěný popel, kompost, posekaná tráva, zelené hnojení... už asi 12let a poznat to opravdu je asi poslední 4 roky Původní materiál byl... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 16.10.2019
Nejde, ale stačí si najít to, jak tato vámi jmenovaná plíseň vypadá a je jasné, že to zadavatelova plíseň není. Ne, vůbec nemám v těch plísních jasno a bylo by fajn, kdyby se jednou provždy řeklo, co jo a co ne, ale třeba na sýrech máme plíseň tu... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 5.10.2019
Mvvv..bydlíte vedle Sběrných surovin?!? Omlouvám se, nedalo mi to Tak tohle je samozřejmě děs, mluvila sem o normáních lidech. Tady pomůže jedině jak se píše nade mnou.. Na tohle je i,,zelený mor" slabý kalibr
Plot - sousedi, 5.10.2019
Snad nejsem ještě tak stará, ale tohle mi vadí také hodně. A ještě víc mne to překvapuje u mladých lidí. Zrovna nedávno to přistálo na plotě jedněch, o kterých bych si to nikdy nepomyslela. Sama mám také zepředu baráku kamenou zeď, ale je to... celý příspěvek >
Co je tohle za kytku?, 2.10.2019
Pane Janča Přiznám se, že tuhle kytku jsem v životě neviděla
Javor platanoides výsadba v prosinci, 28.9.2019
Pane SPCH, kde by se mladý stromek dostal do nezámrzných hlubin? U nás je nezámrzná 120cm, takže mě se tam běžně dostane až za několik let Prostě takhle mladý stromek bude čučet a čekat na jaro
Fialově kvetoucí keř z Beskyd, 28.9.2019
Lído, on by tady ani řez nepomohl(a teda ani by mne nenapadlo, ho řezat) protože on odejde najednou(letos odešel poslední velký) Normálně na jaře zakvete, pak svěsí lístky a... mrtvice. Podle příznaků bych si celkem tipla, že je to monilie(netuším,... celý příspěvek >
Javor platanoides výsadba v prosinci, 26.9.2019
Stromy se sází běžně v říjnu, ale v podstatě do zámrazu. Nikdo už nepočítá s tím, že by zakořenily, do zimy už ne, jsou spící. Takže za mne - normálně vysadit.
Sophora jap. pendula vysychá a žltnu jej listy, 25.9.2019
Byla sázená jako kontejnerovaná, takže by nároky na zálivku měla mít jako běžný strom. Pokud u vás neprší jako u nás, zalít jednou za 14 dní - 3 týdny pořádně. Takže si myslím, že zálivka byla i zbytečně moc, možná uhnily drobné kořínky. Je podzim,... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 24.9.2019
To jsme my zahradníci! Nekrademe z hotelů mejdlíčka a propisky ale větvičky a sbíráme semínka Také jsem si vozívala Teď kvůli psům na dovolené nejezdím, ale už bych se v dnešní době i bála něco propašovat do letadla Ale až se zase dostanu... stejně... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 23.9.2019
Pro toho, co se nepodepisuje: chtěla jsem tím říct, že nemá cenu řešit co na hromadu kompostu přihodit, mám listí - dám listí. Pokud by se mi zdála listí moc velká vrstva(což u mne nehrozí) dám si hromádku bokem a pak ho smíchám s něčím zeleným,... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 23.9.2019
Nikdy jsem tuto kytku neviděla, ale vypadá jako trubač, takže jsem hledala tímto směrem. Tecoma capensis(tekomárie kapská). SuperKde jste k ní přišli?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika