Příspěvky uživatele - konvalinka

Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Buď jsem už totálně slepá, nebo je to strašně blbě vidět ale šípečky to asi nebudou. Ten šater... hmm, jen si tam nevím rady s těma kuličkama?!?
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 20.8.2019
Tak ti znalejší možná budou vědět z fleku, ale mohl by jste dát víc info, třeba kde jste k tomu přišel, jestli je to řezaná či v květináči, exot, či u nás na louce, atd. Jinak... kuličkové květy nejspíš nemá, květy tam vidím růžové. Kuličky jsou... celý příspěvek >
Kosení trávy kolem jezírka, 14.8.2019
Mám kolem výsadbu, ať už cílenou, nebo se tam rozrostly vodní(bahenní) rostliny(kypreje, nějaké trávy, sadce...) takže sekačkou se vlastně objíždí až tyhle rostliny. Normální motorovou sekačkou. Na vás by to ale asi působilo neupraveně
Ruj vlasatá - řez, 14.8.2019
A co tak vyřezat spodní větve a zapěstovat ji na stromek, aby bylo pod ní místo? Jen nevím, jak vysoko a na kolik výhonů se rozvětvuje? Takovýto zásah musíte ovšem nechat až na předjaří.
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Jestli jde o to, aby to mělo i přibližně stejnou výšku tak ne, rugosa je o hodně nižší. Nevím, co ta panašovaná vajgelie? Ony totiž i panašované kultivary keřů bývají nižší, než ty zelené.
Rozestupy mezi rostlinami, 14.8.2019
Zdravím, nebyla jsem tu a když už jsem pak měla odpoěď prakticky sesmolenou, došla mi šťáva v notebooku a všechno se mi smazalo Tak mne to nakrknulo, že den jsem ani neměla chuť něco psát Je to tak, jak napsala Lída, dala si s tím práci Já k tomu... celý příspěvek >
Co je to za hmyz na plodech meruňky?, 11.8.2019
Budou to něčí larvy, občas je v zahradě také najdu, ale netuším a budu ráda, když nám je někdo identifikuje Háďátko je něco, co většina z nás  ani pouhým okem nevidí, má míň než dva milimetry.
Buksus - opadavani listku, 11.8.2019
Housenek by jste si v této chvíli už asi všimnula, ty jsou nepřehlédnutelné a listy viditelně okousané. I když není vidět detail, na okousané to nevypadá. Spíš ta plíseň. V době, kdy jsem měla buxusy poměrně nové, jsem měla podobný problém... celý příspěvek >
Plevel - voní jako medunka, 5.8.2019
Meduňka to nejspíš není, ale jsem zvědavá, co to je, jelikož fakt netuším.
Lze vypěstovat afrikány ze sebraných semínek z odkvetlých květů?, 5.8.2019
Samozřejmě, jen si nejsem jistá, jestli budou vypadat stejně, jako ten původní kultivar. Dělám to tak běžně, sbírám semínka a pak je sypu všude, kde mám volná místa, aby mi je zaplnily místo plevelů, používám je i jako zelené hnojení.  Ale... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 4.8.2019
Jo, jo, nejspíš máte pravdu, ale to je rada spíš pro ty ostatní. Já chemické prostředky věnuju maximálně meruňce a i tak je to k ničemu - u nás prostě na meruňku moc nejsou podmínky. No a na ostatním zase nehodlám věnovat ty chemické prostředky a o... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
U nás neprší takřka vůbec a přesto nám tady plesniví a hnije i nezralé ovoce, všechno to letí za stromů. Já broskev nemulčovala, přesto nám většina broskví zaké shnila. Meruňky a monilioza... to už je taková klasika, ale hnije i ostatní ovoce(jablka)... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 3.8.2019
Plesnivějící tráva, ve vašem případě spíše hnijící, nemá s plísní na rajčatech nic společného. Je to naprosto jiný druh plísní.
Pomoc s určením rostlin, 2.8.2019
Čauky, když koukneš na ten odkaz co jsi dala, tak tam máš, obrázek i to, že je plnokvětá. Ty jednoduché už by jsi sháněla těžko, není o ně zájem, tak se ani nenabízejí.
Bábiny zuby, 2.8.2019
Ježíš, neštvěte mne To vám snad budu muset nafotit, ty mé mrzáčky Jako jo, žijou, rostou... ale s tímto,,bujným křovím", se to vůbec nedá srovnat Už vážně nevím, co s tím?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika