Příspěvky uživatele - konvalinka

Srnky a rakytník, 5.9.2019
Ale já myslím i přes zimu, už je léta klid. Zajda tak nějak u nás bydlí, vyvádí i mladé, asi se jí to zdá i přes kočky a psa bezpečnější, než venku s liškama Ale na stromkách už škody nejsou.
Srnky a rakytník, 5.9.2019
Ono asi závisí na tom, jak široká je kolem nabídka(teď mluvím ale jen o těch zajících, srnka se k nám nedostane) Mladé jablůňky ohoblovali úplně, byla tuhá zima a nikde nic k snědku. Od té doby si už mnoho let stromů nevšímají. Teď je sem tam... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Aha, tak nakonec měl pán výše pravdu, ono to bude přeci jen skalník?!?
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Skalník to nebude. Ač přímo tenhle nemám, pochybuju, že lístky mají 4cm. A jsou,,tlusté" ty od zadavatele jsou sice pevné, ale ne tak moc.  A zmarličník také ne, to už nám našla Lída, má jinou žilnatinu V těch odkazech od Lídy je u toho sušeného... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 4.9.2019
Máte pravdu Lído Tak to jsme zase na začátku
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Anóó, to je ten, co jsem měla v hlavě jen jsem si pamatovala, že opadané listí voní po perníku, i jsem se rostlinu snažila podle té definice najít, ale nepovedlo se mi to. Na zmarličník jsem si nemohla vzpomenout. Kdysi jsem si ho chtěla pořídit do... celý příspěvek >
Určení keře podle listu, 3.9.2019
Lído, ale zmarlika jidášova špičku nemá. Mohlo to být někde v parku třeba...
Plísni odolná hadovka, 1.9.2019
Já vlastně ani nevím, co mi okurky zahubilo, byla tam plíseň i sviluška, nestříkám. Ale mamka i tchýně obě stříkají a nemají už okurky taktéž. A co tak koukám po zahrádkách, když jdu se psem i ostatní jsou na tom stejně. A to u nás neprší.
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 1.9.2019
Rozchodník velký jsem kdysi objevila u Brna. Vůbec jsem do té doby netušila, že nám v přírodě něco takového roste. Pak jdu se psy tady kousek nad vesnicí a čumím jak vejr: u cesty onen rozchodník! Byla jsem z objevu absolutně nadšená, ale nějak... celý příspěvek >
Zavíječ zimostrázový - predátor, 26.8.2019
Ne, že bych vám to nevěřila, už loni jsem se pozastavovala nad tím proč, když mám v zahradě doslova invazi ptáků(a kosi a drozdové vedou) mi každé jaro sežerou housenky kalinu a buxusy mi vloni sežraly taktéž. Než jsem to zaznamenala, byly v jednom... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Není zač, hlavně, že jsme tomu přišly na kloub
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Mrkev? Olešník kmínolistý? Fakt nevím, protože ta fotka mi přijde úplně ji ná než to, co pak popisujete. Vidím velké, vínovo (až fialově) kvetoucí miříkovité
Vcelarstvi, 25.8.2019
Možná mne opraví ten, co se tím opravdu zabývá, jen taková úvaha, pozorování. Když na jaře kvetou ovocné stromy, tak těch jmenovaných nejvíc opylovačů(much apod) nelítá. Ani nevím, že bych je na stromech viděla. Jen čmeláci a včely. Dál jde o to, kde... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 25.8.2019
Oranžově kvetoucí plevelíček si pamatuju z dětství a koukám... já ho tu nemám! Což mne tedy překvapuje, protože jinak mám snad všechny Úplně jsem zapomněla, že existuje Přiznám se, že jsem si ho musela vyhledat v encyklopedii a... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu - kuličkové květy, 21.8.2019
Jéé, to máte pravdu, ty tak nějak vypadají. Jenže..co ty růžové kvítky? Taky by se už mohl ukázat zadavatel a upřesnit nám, kde k obrázku přišel? Není to zase nějaká čínská fotomontáž?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika