Příspěvky uživatele - konvalinka

Krušpánek, 2.8.2019
Postříkat co nejrychleji, na savé žravé(např.mospilan) Chvilku zaváháte a už se nevzpamatuje, bohužel mě se to v jednom místě na pár kusech stalo.
Určení keře, 1.8.2019
Lagerstroemia. Jsem si téměř jistá, že jedna tuhší zima a je po ní.
Pomoc s určením rostlin, 1.8.2019
Stačí trocha umanutosti což my ženské většinou máme Jsem ráda, že jste zde, pane Josefe
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
A tu 6.mám před očima a nemůžu si vzpomenut, co mi to připomíná. Tedy připomíná mi to solidago, ale spíš... není to nějaký příbuzný plevel? Jejda Lído nevíte, co je s panem Josefem? Ten na to přece přišel vždycky
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Klasický cornus mas přece. Já tu mám všude nálety svíd, i ty takhle vypadají.
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
4. je nějaký cornus - dřín, svída...?
Pomoc s určením rostlin, 31.7.2019
Ahoj myslím, že ty jednoduché se už ani neprodávají, není o ně zájem.
Jaka je to kytka, 31.7.2019
Dracena
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 30.7.2019
Máme to stejně, jak popsal výše Tom. A ne, nám tedy nikdo kůru neohryzává a to tu zajda běžně bydlí, srna či divočáci se sem nedostanou. Běžně nám jen kosové sklidí úrodu bobulovin, bojovali jsme teďka spolu o 10ks broskví(víc mrazík nenechal) a na... celý příspěvek >
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Zdravím Jak už tu bylo zmíněno, zahradu mám obří (víc, než jednou tolik co Vy) a byla mým snem od dětství. Je to něco mezi anglickým parkem a džunglí protože se to všechno postupně rozrůstá a muž má averzi k tomu, něco uřezat, ukopnout. Zahrada je... celý příspěvek >
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Ježíš neděste mně! Za ta léta sucha, už jsem nasr... dost a konečně jeden, malinko příznivější rok. Jsem už cca 10let zelovoc soběstačná a rozhodně to nehodlám kupovat v krámě. Takže ano, já se tím živím(doslova) a je to pro mne opravdu problém
Usychání vegetace na zahradě, 28.7.2019
Mulčujete? Jo Lído, ono je to dobrá radaale když je sucho, není čím! Já letos poprvé po několika letech mulčuju. Vloni jsem neměla trávu skoro ani mezi rajčata. letos jsem dávala i na zeleninu a na rajčatech mám 20cm vrstvu. Zažívala jsem sucho... celý příspěvek >
Co jí může být?, 27.7.2019
V domku po prarodičích máme prastarou meruňku. Jsem pod ní vyfocená jako dvouletá, takže 50let má určitě. Všechny meruňky v okolí už jsou léta x krát vyměněné, tahle přežívá. Každý rok přijde o velkou větev, má šarku i moniliozu, ale chutí se jí... celý příspěvek >
Čí to je hovínko?, 23.7.2019
Psí hovňous poněkud staršího data
Co je to za pavouka?, 21.7.2019
Běžník kopretinový.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika