Příspěvky uživatele - SlavekPavlik

Obyčejný rýč vs. Fiskars, 22.6.2010
U nás je teď rozkopaná celá vesnice, kopou to nějací Slováci a skoro všechno ručně. Mají docela zajímavé fígle, například výkopy zahrnujou širokým hrablem na sníh tak, že jeden chlap nasadí hrablo za hromadu hlíny a další dva z druhé strany výkopu to... celý příspěvek >
Jakou sekacku na plochu cca 650m2, 3.6.2010
Mám Alko s univerzálem a mulčuje i sbírá výborně, co dělám špatně?
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 28.5.2010
Tak teď už teda vůbec nevím, tomuto se u nás říká, že to je jak když se baví blbý s hluchým :-) 0-4 je písek tzv. potěrák, který se (apoň u nás) používá na betonové potěry, největší kamínky mají 4mm, na trávník nevhodný 0-1 křemičitý písek je... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 27.5.2010
No tak ještě jednou: frakce 0-4 je "potěrák" a není vhodná. Ale mají Písek bílý Kaznějov 0-1 420,-Kč, tak v čem je problém?
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.5.2010
Stůl je hotový, dvakrát (vrch třikrát) natřený Olejem na modřínové a cedrové dřevo od výrobce PNZ, bezbarvý s UV filtrem určený do exteriéru. Jsem zvědavý, co to bude dělat na jižní terase. Zatím vypadá pěkně :-) Ještě jednou děkuju za rady. Foto... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 24.5.2010
To je potěrák, moc velká frakce. Hledejte křemičitý písek kolem 1mm.
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 13.5.2010
Je to jednoduché. Vezměte hadici, jeden konec dejte do sudu a zajistěte cca 10 cm nade dnem. Najděte si místo, kde vám nebude vadit přebytečná voda, tam tu hadici natáhněte a tento druhý konec upevněte tak, aby byl o 10 cm níž než okraj sudu. Teď už... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.5.2010
Zapomněl jste napsat zásadní informaci a to, jestli jste s rýčem fiskars někdy něco většího dělal.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.5.2010
Hm, to je zajímavé, na českém webu fiskarsu o ní není nic, asi se k nám nedováží.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.5.2010
A nevíte její označení? Co jsem našel lopaty Fiskars, tak byly buď na beton nebo na sníh nebo nějaké skládací...
Jetel v trávníku, 5.5.2010
Mám podobný problém, taky se mi z počátečních několika míst s jetelem staly ostrůvky a pak ostrovy. Nevadí mi v trávníku sedmikrásky, pampelišky ani další rostliny, naopak jej pěkně oživují, ale jetel mě štve, protože dělá na poměrně homogenní zelené... celý příspěvek >
Elektrická sekačka?, 29.4.2010
To Alko mám tři roky a jsem s tím spokojený. Výkon dostatečný, velká kola nezapadají do každé nerovnosti, koš plní nadoraz, ukazatel naplnění je kupodivu funkční a užitečný. Mulčovací klín občas použiju. Nastavení není centrální, to mi sice trochu... celý příspěvek >
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Ten PNZ je přesně to, co jsem hledal - olej, bezbarvý, do exteriéru a ještě speciálně na modřín. Tak teď jenom vydržet, než budu mít cestu kolem prodejce. Díky všem za rady.
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Obrázek
Modřínový zahradní stůl - čím ošetřit, 26.4.2010
Vyrobil jsem zahradní stůl z modřínu a teď řeším, čím jej ošetřit. Vůbec mi nevadí patina, přirozená barva dřeva a "starý" vzhled. Naopak nemusím barevné lazury, které úplně změní barvu dřeva, laky, silnovrstvé lazury atd. Nejradši bych aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika