Příspěvky uživatele - 9.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zabezpečení nádrž IBC o objemu 1000 lt přes zimu, 3.10.2015
IBC na zalévání mám nejméně 20 let, čtyři různé modely a žádný mráz jim nikdy neublížil ať byly plné nebo poloprázdné
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 17.9.2015
dnešní motory jsou tak přesné výrobky že zajíždění nemá žádný význam a měnit otáčky při práci vysloveně škodí odstředivé spojce, uložení hřídele i úhlovému převodu
Kterou vybrat?, 7.9.2015
při těžbě už jsem dlouho nepotkal nikoho s jinou pilou než stihl (Krušné hory)
MF 70, 28.1.2015
ahoj nevíte někdo jak jsou poskládány lamely ve spojce mf 70?Je 10 vnějších a 7 vnitřních a 2 široký z krajů.Ale v jakým pořadí jsou ani v návodu není.Podle návodu jsem pochopil že 10 vnějších a na ně jde 7 vnitřních, je to tak?
Výber Stiga krovinorez, 9.5.2014
na trávu stačí cokoliv, na buřinu a nálety maximální obsah a ostřit nástroje jinak je to utrpení. Když jsem čistil zanedbané pozemky vydržel jsem třeba 3 nádrže denně ale rozumný vůči zdraví to tedy není (vibrace, hluk,váha, rotační pohyb... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 28.8.2013
No tady na fotkách u Bredika mě to také příjde spíše jako kulaté a né oválné bobule... Petr
Réva ve skleníku dozrává, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den Já mám také Ajvaz a bobule kulaté jsou, řek bych že podobné Martinovi, oválné určitě ne, tak nevím...  je to záhada... :-) Zozsoudí to někdo? Petr
Jaká je to choroba?, 8.7.2013
Dobrý den. Tak já jsem nakonec napadané listy otrhal nakonec stříkl hořkou solí a myslím, že další "hnědnutí" a "flekatění" se zastavilo.
Jakou vinnou révu na Vysočinu?, 22.5.2012
Dobrý den Jsem taky z Vysočiny a doporučuji odrudu Alden - je velice vzrustná, vůbec ji nemusím stříkat a dozrává naprosto v pohodě a všem u nás moc chutná... A dále samozhřejmě Solaris - naprosto skvělá, dozrává u mě v půlce srpna (530 mnm),... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 21.5.2012 Obsahuje fotku
Tady je fotka jednoho z keřů... Alden, Solaris a ostatní dopadly úplně stejně. Petr
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 21.5.2012
Až teď jsem si uvědomil že jsem reagoval na paní Vlastu místo na pana Vlastu... omlouvám se. Petr
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 21.5.2012
Přesně v takovém stavu, jak má paní Vlasta na fotce, jsem našel i já 20 keřů včetně pergoly na zahradě, když jsem přijel v pátek z práce. A co bude teď...? Všude byly nádherně zapěstovány kmínky, pergola nádherně obrostlá (zapěstování požadovaného... celý příspěvek >
Problém se sviluškami, 10.5.2012
Dobrý den Chtěl jsem se zeptat... letos jsem nestihl postříkat proti roztočům a na listech mladých výhonů mám černé tečky ba skoro dírky. Mám to stříknout ještě teď, když mají výhony 10-15cm, nebo tomu utečou růstem? Ještě jsem se chtěl... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 12.4.2012
Tak před deseti minutami jsem obdržel email, že Mount. bude lidem vracet peníze + peníze navíc, protože jim dodavatel nedodal zboží, s vysvětlením proč (které může být pravdivé, ale také nemusí). Tedy bublina splaskla, jen nevím, jestli do toho... celý příspěvek >
Z králikárny kurník?, 15.3.2012
Zdravím, mám k dispozici vyřazenou patrovou osmikotcovou králíkárnu, myslíte že by z ní po nějakých úpravách šel udělat kurník? Zkoušel jste to někdo?díky z rady.Luboš
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika