Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti



host - 9.162 (?)
12.4.2012 14:05

Tak před deseti minutami jsem obdržel email, že Mount. bude lidem vracet peníze + peníze navíc, protože jim dodavatel nedodal zboží, s vysvětlením proč (které může být pravdivé, ale také nemusí).

Tedy bublina splaskla, jen nevím, jestli do toho šel Mount. úmyslně a již předem počítal s tím, jak to dopadne, že si udělá reklamu a natáhne do prodejen lidi, nebo na tom bude tratný.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 112.226 (?), 10.4.2012 14:29

to já si na ten rýč ještě klidně počkám, momentálně ho nepotřebuji a za 300 Kč ho stejně jinde neseženuwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.35 (?), 11.4.2012 9:28

Nic není zadarmo.Vy jim dáte kontakt a oni místo aby platili v TV reklamu,.vám prodají rýč a budou vám posílat nabídky. Budete přátelé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.169 (?), 11.4.2012 23:50

alespoň mám jistotu že ten rýč dostanu za tyto peníze i když si na něj počkám, protože levněji ho stejně nikde nekoupím, tak proč ne...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.162 (?), 12.4.2012 14:05

Tak před deseti minutami jsem obdržel email, že Mount. bude lidem vracet peníze + peníze navíc, protože jim dodavatel nedodal zboží, s vysvětlením proč (které může být pravdivé, ale také nemusí).

Tedy bublina splaskla, jen nevím, jestli do toho šel Mount. úmyslně a již předem počítal s tím, jak to dopadne, že si udělá reklamu a natáhne do prodejen lidi, nebo na tom bude tratný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.50 (?), 13.4.2012 10:42

Taky jsem se těšil na rýč, kvůli kterému jsem obětoval své kontaktní údaje a nějaký ten čas u pokladny... Dnes jsem volal do MTF - rýče (ani jiné nářadí) výrobce (fiskars) nedodá a Mtf. bude vracet peníze s třetinovým (pokud sem dobře slyšel) navýšením jako omluvné.

Jen lituji, že jsem jich neobjednal víc, mohla to být dobrá investice :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.40 (?), 9.4.2012 11:01

Dobrý den. Tak jsem se tímto nápadem nechal inspirovat a zkusil štěstí v Baumaxu, kde se chlubí garancí ještě o 15% nižších cen oproti akčním nabídkám konkurence. Vyjel jsem si akční nabídku Moutfieldu včetně podrobností o požadované sekyře Fiskars a dopsaným EAN kódem (dopsaným proto, že Mountfield u žádných výrobků EAN kód neuvádí) a vyrazil do Baumaxu.V Baumaxu byli mým požadavkem poněkud zaskočeni, nicméně po chvíli debaty jsme došli k regálu k regálu ověřit skutečnosti. EAN kód se schodoval. Nicméně přišla na řadu výmluva, že EAN kód od Mountfieldu není v jejich nabídce oficiálně uvedený a tudíž, že slevu nemohou poskytnout. S mojí námitkou, že v nabídce mají uveden typ výrobku (X25) a fiskarovské šestimístné číslo, které se též shodovaly, jsem nespěl. Pracovníky Baumaxu jsem byl poslán do Moutfieldu pro přinesení oficiálního jimi potvrzeného EAN kódu. V Moutfieldu, a to i přes to, že jsem byl v prodejně sám se třemi prodavači, se mnou nechtěli moc bavit. Sdělili mi, že EAN kódy nepoužívají a ani z počítače mi je nemohou vyjet. Takže to je konec příběhu o realizaci garancí slev chvástavých řetězců, které fungují leda tak na papíře. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.6 (?), 11.4.2012 17:17

Ano Hobbymarkety neplní svoji reklamu, poslal jsem tam známeho, a jen proto že je opravdu velká držka, a umí se hodně hádat tak mu x25 prodali s 10% slevou v Bauhausu s tím, že jich víc nedostane a že je to doslova zakázáno vedením firmy poskytovat tuto slevu na Fiskars, Ale on ji opravdu dostal o 10% levněji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.6 (?), 11.4.2012 17:18

0 10% levněji než u MTF tedy x25 za 675 Kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 71.119 (?), 13.4.2012 22:46

Byla jsem pro drobné nářadí z druhé vlny. I když na obchodě v té době zboží měli (na sojanech i ve skladě, kam bylo vidět), odmítli je vydávat, že mají zákaz z vedení a přijímali pouze objednávky. Po zaplací nás ujistili, že do 14 dní zboží bude. Volala jsem tam ve středu - prý v pátek zavážejí zboží a určitě bude. A ve čtrvrek přišel e-mail, že bude kulový. Zajímalo by mne, komu tedy zboží prodali, když ho v 2. vlně nesměli vydávat? (že by svým známým?). Pěkně mne naštvali (v dopise to shodili na Fiskars, že je odmítl dozásobit), přitom to byla jasně nemomyšlená akce Mountfidlu.  Ptala jsem se, zda si mohu počkat na dozásobení, prý to nejde, že už uplynula zákonem stanovená doba dodeje zboží. I když vrátí o 1/3 víc, pořád na tom budou méně škodni, než kdyby si lidi počkali na dozásobení a chtěli zboží za cenu, kterou zaplatili. (Hlavně, že se chlubí na svých stránkách, jak lidé stojí fronty na jejich jarní slevy). angry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.214 (?), 14.4.2012 19:59

Jak tak čtu sané negativní reakce na akci tohoto prodejce, nejlépe můžeme tohoto neseriózního prodejce potrestat tí, že už do jeho prodejny nevkročíme. Alespoň já už od nich nic z principu nekoupím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika