Příspěvky uživatele - 168.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dlhé prírastky, 25.5.2017
a realne by ste o kolko zakratili tie prirastky?myslim zimny rez... podla mna ak o taku polovicu tak vam tam narastu 3-4 konkurenty, ktore musite neskor odstranit... osobne by om dal dole jednu tretinu to by mohol konarik aj dobre obrast rodivym... celý příspěvek >
Usychání větviček u švestky, 8.5.2017
vychadza mi to ze toptaste by bolo asi treba radsej chcemicky osetrit istota je istota strom nenarastie za jednu sezonu skoda by bolo ho neskor stratit ked ma rodit a co taka haganta a monilia laxa???
Usychání větviček u švestky, 7.5.2017
ozaj je toptaste viac nachylny na moniliovy uzeh ako ostatne odrody?pri odkopkoch sliviek ktore bezne vidam v zahradach i sam take mam som dodnes nevidel moniliu i ked koli sarke chut plodov a cukor nic moc ale monilia ziadna
TopTaste?, 29.4.2017
mohla by toptaste fungovat na jednom strome s tipalou alebo hagantou?povedzme aj dat na jeden stromček tuto trojkombinaciu, ci by tipala prerastala obe odrody?
Jak vznikne cely stromek, 26.4.2017
takže ta... haganta na myrobalane mi obrazila asi centimeter nad miestom štepenia 3 vyhonky, jeden z nich bude stromcek haganta na myrobalane, ma zmysel z tych dvoch vyhonkov spravit hagantu na vlastnych koreňoch nakopcovanim?viktor, dakujem za... celý příspěvek >
Očko vs vrubeľ, 13.4.2017
zdravim chlapi, na hruškach mi rastu aj očka, ktore som dal v auguste aj vruble co som dal v januari, su to vsetko zatial špičiaky... co je lepsie zapestovat uslachtilu odrodu z očka alebo vrubla su tam nejake pre a proti, dakujem za odpovede...... celý příspěvek >
Jedna naivná a zbytočne nostalgická úvaha, 8.4.2017
pan ivan nic v zlom ale vy ste nejaky precitlively, dobre beriem... mna skor hneva a je mi do placu akym smerom sa ubera spolocnost, falost,povrchnost, neucta k zivotu a nad to vsetko podriadene materii... nech si hovori kto co chce tak to je... inak... celý příspěvek >
Viacodrodova čerešňa, 19.3.2017
tak v kratkosti mam 5 čerešni, ale asi to nebol dobry napad, odrody: vanda, kordia,burlat, katalin a germersdorfi... pohravam sa s myslienkou ze na burlat ako kostrove konare umiestnim vsetky menovane odrody a terminal ponecham samotny burlat...... celý příspěvek >
Krasokvet žlty, 18.3.2017
moze niekto objektivne zhodnotit tuto odrodu, chystam sa na nakup do ovocnej skolky kde ju maju v ponuke, ze ci neskusit tuto staru odrodu ponukaju ju mm106
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 14.3.2017
hanbiť, nie hambiť, je to odvodene od slova hanba, ale i vela domacich tu robi chybu, viktor
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 13.3.2017
ta rubinola je krasna kludne by som ju dal do nejakeho atlasu ovocnych drevin, hrejivy pocit pri srdci ked na nu pozeram... na com ju mate?tipujem ze na mm106,krasny stromcek ani velky ani maly žobrak, krasne zarodeny a tvarovany ako sa mne paci...... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 13.3.2017
rez ovocnych stromu, ondrej dovala na youtube, velmi poucne video na pochopenie podstaty rezu stromu... pan ivan nechcem sa vas nejako dotknut, neberte to zle, ked pozeram na vase stromceky myslim ze cielom je zapestovanie poloprirodzenej... celý příspěvek >
Choroba alebo škodca na Moruši?, 9.3.2017
ja mam ciernu morusu uz aj plodila skvele sladkokysele plody, ale na listoch nejake napadnutie, asi pred rokom som volal stanislavovi stroskovi(najvacsi pestovatel morusi na slovensku)ten mi vravel okrem ineho ze to moze byt aj z kyslych dazdov a ze... celý příspěvek >
Bystrická muškátová nebo Čerčinská?, 9.3.2017
klasicke delenie sliviek u nas na vychode slovenska v povedomi dedinskeho cloveka slivky červenovky a bystricke tie druhe koli tlaku šarky prakticky nepestovatelne ale inak famozna tuha duzina vyrovnany pomer cukru a kyselin stromy v okoli ktore... celý příspěvek >
Topaz, 1.3.2017
a na akom podpniku mate ten topaz?ja mam na m7 asi treti rok a je velky tak z polovice ako ten vaš...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika