Příspěvky uživatele - 168.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez marhule, 15.11.2016
Mna by skor zaujimalo ako sa vobec dopestovať zdraveho stromcekav nie prave idealnych podmienkach ked mi zasli uz dve marhule, to iste sused vedla... moje boli na myrobalane, pricinu vidim v tom ze poda je viac ilovita asi ako by bolo vhodne a pri... celý příspěvek >
Vlnatka krvava, 15.11.2016
Darovana jablon neznameho povodu pravdepodobne na semenači z lesa pred rokmi bola asi napadnuta vlnatkou spominam si ze na kmeni pri zemi to bolo obalene akoby bielou pavucinou a potom to zacalo cernat praskat strom ako tak este zil niekolko rokov... celý příspěvek >
Admirál, 14.11.2016
pri tom istom sposobe rezu a zapestovani kostrovych konarov mi melodia ukazkovo ako z ucebnice reagovala na rez zatial co topaz nasadzoval konare dost vertikalne a pri tretinovom krateni mi vznikli hluche miesta uz to asi neopravim, tak mi povedzte... celý příspěvek >
Starší jabloň, 14.11.2016
ten strom je suci na vykopanie takeho mrzaka mat hadam nechcete nastartujte ringopilu a podme
Admirál, 14.11.2016
je ale asi rozdiel zakratit konarik o tretinu alebo polovicu, pri silnom krateni nam vyzenie na konariku vela konkurentov co asi nieje ziaduce pri tretinovom krateni by mali vyhnat teoreticky dve-tri konkurenty ktore asi treba odstranit a nizsie... celý příspěvek >
Melodie na M9, 11.11.2016
ja mam melodoi na mm106 a nerastie nejak bujne na m9 to pestujte ako zakrpok prejdite si diskusie uz sa to tu viackrat zaoberala alebo na nete mate navody ako tvarovat zakrpok, inak chut jablka mate sprostredkovanu?ci ste ho aj niekedy ochutnala?aby... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 9.11.2016
Pan Polehla vazim a cenim si vase skusenosti o ktore sa chcete podelit tak ako aj pan Vysložil, Hlavaty a mnohi ini za co im takto verejne vyjadrujem vdaku a uznanie, ale tuto vasu teoriu mi rozum neberie nech sa snazim ako snazim, nechcem s vami... celý příspěvek >
Podpnik m25, 9.11.2016
dnes mi to doslo na rastlinnom pase je uvedeny podpnik m25 a robi to fytos plzen baliči ulomili jeden koreň:((je to špičiak na jar zakratim razantne... asi vrazim vruble aj do melodie... zaujimalo by ma co ak zasadim ten odlomeny koreň je teoreticky... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Pan Polehla, pozorne som si precital vami zmienovanu diskusiu, nic okrem vnucovania vlastneho nazoru a skusenosti z vasej strany som tam nenasiel, coby ma naozaj presvedcilo o doveryhodnosti toho co obhahujete, za dalsie ohanate sa tam, ze mate rad... celý příspěvek >
Podpnik m25, 8.11.2016
Zdravim priatelia... dnes potvrdena objednavka admiralu na m25,slecna na odbyte ma svetosvete presviedcala ze je to slaby podpnik, avsak ja viem svoje, ze je to silny vegetativne mnozeny podpnik, len tak na okraj mate s nim niekto... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
pan alfons to snad nemyslite vazne, taketo žvasty
Sklená vata záchrana před hryzci?, 7.11.2016
Vy tomu verite pretoze chcete tomu verit, co je jasny dokaz?nuz jasny dokaz by asi bola expertiza z ustavu ktora by dokazala ze takto obalene korene su odolne voci hryzcom inak tomu neverim
Sklená vata záchrana před hryzci?, 6.11.2016
predpokladam ze malokto robil takuto vysadbu so sklenenou vatou a potom po rokoch zistoval ci korene ktore rastli cez sklenenu vatu su obalene sklom ktore brani ohryzu predatormi korenov :)) asi je to konina
Očko, nebo roub, 6.11.2016
podpnik A2+RUBIN 1.varianta naočkovany 10cm nad zemou,2.varianta naočkovany 60cm nad zemou... tak napriklad netusim sam rozdiel v raste, ja mam rubin na A2 stepeny asi v 60cm a ten dava prirastky snad aj metrove
Očko, nebo roub, 6.11.2016
vzdy musite brat v uvahu vzajomny vztah typoveho podpnika a rastove vlastnosti naočkovanej odrody, inak vam bude rast ked naočkujete rubin v 60cm a inak ked naočkujete v 60cm rozelu, takze musite klast priamu otazku, podpnik+uslachtila odroda a da sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika