Příspěvky uživatele - 168.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štepenie sliviek /roubovani/, 23.2.2017
lonske cize asi minulorocne je hrubky ceruzky su to take pruty(vlky)ktore narastli na kmeni zrejma samozladzovaci proces slivky cim blizsie k bazi konara tym je ten prut hrubsi su tam uz aj kvetne puky, odrezal som to pri bazi konara ten prut ma... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 22.2.2017
zdravim, dnes som odobral zo starej slivky vruble(podla plodov myslim ze je to prezident, vek stromu odhadujem na 30rokov)avsak su to vlky kde je troj dvoj a rocne drevo, to trojrocne drevo je asi hrube ako palec u muža co myslite dalo by sa aj to... celý příspěvek >
Jak provést řez této jabloně, 21.2.2017
ked z toho spravime špičiak a chceme aby kmen bol aspon 150cm a tam zacinala korunka zakratime na 160cm?nechapem ked literatura uvadza aby kostrove konare boli zapestovane v rozostupe aspon 10-15cm po dlzke kmena, viktor
Dendrosan steparsky vosk, 14.2.2017
dnes som si vsimol ze na stepovancoch(do razstepu)  ten vosk trochu prepadol, stava sa to aj pri inych voskoch co pouzivate ci nie?dufam ze to nebude neskor pricinou neujateho vrubla, viktor
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 12.2.2017
su to obycajni kalerabovači! kupil som si ovocny destilat jablkovica52 pol litra za 13eur ani uz neviem co za firma to robila a veru stiplavy sajrajt to bol ale flasa pekna s kuskom jablka na take oyeby uz neverim ziadnej firme, viktor
Problémy s plechovou udírnou, 9.2.2017
Udim v starej plechovej udiarni najlepsie vysledky dosahujem ked je okolna teplota tak 10 stupnov nad nulou povedal by som ze velmi dobre sa udi skusal som uz aj pri minusovych teplotach ale nejde to veru dym sa ochladzuje aj maso dechtuje to,... celý příspěvek >
Hardyho vs erica na dule MA, 9.2.2017
Ktoru by ste zvolili z hladiska chuti, rastu,odolnosti proti chorobám a namrzaniu a konzervarskym ucelom?neviem sa rozhodnut, viktor
Jakou odrůdu třešně, 2.2.2017
ja mam burlat na vtacnici tusim treti rok ale ten to veru dava rastie ako z vody prirastky asi dvojmetrove ceresne este neboli ziadne tak uvidime udajne je to chutna odroda a hlavne ranna, viktor
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 22.1.2017
no zaujimave pan ivan, s akou odrodou a na akom podpniku by ste skusil ten system tatura trellis?a system rezu je tam aky?keby sa to dalo naucit z knihy hned idem do toho, viktor
TreeGuard, 19.1.2017
pan ivan neboleli ma križe ani ramena ke som sam narezal a nakalal na celu zimu tatru dreva sam bez cudzej pomoci ale je pravda ze mam 36 rokov u vas je stale zapal a radost z pestovania co prebije aj tu bolest... viktor
Zasilková zahranictví, 19.1.2017
chlapi, chlapi,prisím Vás to je uplne jednoduche vacsina ludi nechce a nema zaujem riesit tieto veci chcu pocut vidiet a verit tomu ze budu mat take iste plody ako v katalogu o tom je reklama predsa, ak by 90 percent zakaznikov bola ako pan vyslozil... celý příspěvek >
Spolahlivo rodiace jablone, 19.1.2017
V niektorej diskusi tu bolo spomenute ze najviac odolnejsi na podnu asfyxiu je podpnik m7 podla majitela udajne zvladol aj dvojmesacne zamokrenie uplne pod vodou bez poskodenia, co je to ale platne ze m7 vydrzi a uslachtila cast chyti z tej vody... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 12.1.2017
Například při  80 °C je koncentrace kyslíku v čisté vodě přibližně 2,6krát menší než při 0°C. Při 100 °C je asi třikrát menší. Pokud by voda před zahříváním byla kyslíkem nasycena, tak jeho obsah bude s rostoucí teplotou jenom klesat, a jeho... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 12.1.2017
a skusal ste uz niekedy 6 tyzdnove nalozenie masa?mne ani po 5 tyzdnoch maso nezkrehlo tak aby som nemusel pri udeni dvihnut teplotu kedze bolo stale tvrde a huževnate, z toho som jeleň ked tu niekto napiše že po 6 tyzdnoch v naleve ma maso makke... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 10.1.2017
v com je zasadny rozdiem pri kombinovanom soleni najprv nasucho a potom lak alebo rovno maso do laku, mne maso z laku bez predosleho nasolenia nasucho prislo viac stavnate a este otazka ked prevarate vodu na lak nieje uz lepsie tam vyvarit aj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika