Příspěvky uživatele - 168.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pole, 6.12.2016
Tento clanok len povrdzuje domienku pana V.
Uzeni bucek, 6.12.2016
rano som pozeral teplotu kde mam maso a bolo -6 stupnov celzia teraz neviem ci tam este prebieha difuzia soli do masa ci sa to uplne zastavi ale nechce sa mi furt behat s hrncom že na noc do garaže kde mam teplejsie a cez den do kôlne kde je... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 6.12.2016
chapem pan miloš že vasa rada je dobra a cielena k znizeniu koncentracii soli ale tak na 7kg masa 40litrov vody to som este nevidel na to uz treba nejaky mensi sudok hrniec asi nestaci, viktor
Jonagold vs Jonathan, 3.12.2016
Pestuje niekto obe odrody sucasne na zahrade a vie porovnat prednosti a nedostatky odrody z hladiska pestovania a uzitku?dakujem
Uzeni bucek, 3.12.2016
takze to vychadza ze lak je na 3 percenta to je akurat cim nizsia teplota tym by mal byt pomalsi prechod soli do masa ja mam teraz maso v drevennej pristavbe za domom a teplotu mi ukazuje 4 stupne nad nulou, drzte teplotu od 1 do 4 nad nulou nic tym... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 3.12.2016
Koncentracia soli nieje mala, chcel som vam len povedat ze vacsia koncentracia soli viac konzervuje lak a maso a je menej nachylny na zvrhnutie, avsak maso je logicky viac slane, zalezi aj na chuti konzumenta, vas postup je spravny a koncntracia v... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 2.12.2016
cele dobre akurat nespominate povod masa nizka koncentracia soli si vyzaduje dodrzat konstantnu teplotu laku 2-4 stupne staci kazdy den zobrat nalyzicu ci je ciry a ochutnat
Uzeni bucek, 1.12.2016
Co je lepsie, prva ci druha varianta? viktor
Uzeni bucek, 1.12.2016
nastrekovacia suprava na maso 2ihly 100ml, cena 16.20eur, uz by malen zaujimalo ci niekto porovnal doma klasicke nasolenie krkovice a nasolenie striekačkou ci je vo finalnom produkte podstatny rozdiel ak nie nasolenie striekackou setri cas a riziko... celý příspěvek >
Uzeni bucek, 29.11.2016
bokovinu nasolujem 10kil masa 5 litrov vody+0.5kg soli(z toho 200g rychlosol)doba nalozenia 14-21dni teplota 4-8 stupne nad nulou, bokovina mi pride akurat slana, chcel by som nalozit krkovicu ale dat soli len 2 percenta z hmotnosti masa a nalevu... celý příspěvek >
Podpnik m25, 27.11.2016
myslim ze to su dost rozdielne informacie ci je m25 na urovni m7 alebo nieco malo slabsia ako semenac tak ako to je vlastne chlapi?kde je pravda?uz by sa mohli ujednotit co davaju do tych svojich odbornych clankov, viktor
Uzeni bucek, 25.11.2016
miloši ja kozu nechavam davam prec len kosti riziko zasmradnutia este nikdy som na bokovine nedaval kozu prec pride mi to aj esteticky akesi ine ale tak kazdy ma ten svoj recept a postup, viktor
Uzeni bucek, 24.11.2016
dnes som nalozil 10kil bočika zamerne kusy asi o vahe 700 gramov skor to presolim a pri rovnakom udeni to bude viac pachnut dymom ako dvojkilove kusy naco su vam velke kusiska kedysi som skusal aj take ale radsej mam tu prvu variantu, viktor
Melodie na M9, 16.11.2016
so vsetkym len suhlasim co ste napisal pan Ivan Hlavaty, trufate si odhadnut ako by rastol strom povedzme podpnik mm106 + uslachtila cast rozela a teraz prevrublovanie ramien rozely rubinom ako to bude vyzerat?nebude pod miestom stepenia tensi konar... celý příspěvek >
Packham‘s Triumph, 15.11.2016
uz ste ochutnal?ako teda hodnotite chut tejto odrody?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika