Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 12.7.2015
Letos jsem po 12 letech pěstování kanadských borůvek je poprvé v březnu ostřihával - jen suché a odpplozené větvičky. Omylem jsem odstřihl i dobrou větvičku. Tak jsem 4 řízky z ní jen tak z pokusu zapíchl dvou kelímků s rašelinou z Mountfieldu... celý příspěvek >
Okurkam zloutnou okraje listu, 28.6.2015
Mám stejný problém. Některé okurky zvadbou a uschnou a jiná odrůda vedle nich alespoň přežívá - sazené stejně a s hnojivem.  Vysvětluji si to chladem - byly noci i s teplotami pod 10 stupńů, což asi některé odrůdy okurek asi... celý příspěvek >
Krovinorez FBS 43 B2 - namotávanie trávy na osku, 12.6.2015
Když jsem se podíval na ty fotky, tak se nedivím, že se to namotává na hnací osku.U mého křovinořezu není mezi úhlovým převodem a strunovou hlavou žádná mezera. Ale i tak se občas stává, že při malých otáčkách v záběru se tráva na úhlový převod... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 9.6.2015
Po 15 letech provozu OM 746T (tehdy 15.000 Kč) - už je značně opotřebovaný - jsem si opět pořídil OM746T (nyní 9.200 Kč) s inovacemi jako průhledná nádrž, lepší vypínač na zapínání a vypínání, lepší rukojeť. Seču s ním zase 50 arů a opět na něj... celý příspěvek >
Budou borůvky?, 7.6.2015
Plody budou, ale na takových malých keřích bych to zredukoval. Jsou to takové malé keříky, které potřebují letos dobře zakořenit a začít růst, aby měly plody i příští rok na novém dřevě. Kanadská borůvka plodí na ročních výhonech. Keř na druhé... celý příspěvek >
Proč mi vadne angrešt?, 7.6.2015
Angrešt jedině jako keř. Postupně mi odešly všechny stromky na meruzalce. Na keři je ovoce mnohem více a keř je dlouhověký. Momentálně se snažím si vypěstovat keř z beztrného angreštu ze stromku na meruzalce.
Křovinořez Honda, 7.6.2015
Už po 3 letech se mění žací hlava, pak spodní miska na trojzubý kotouč a je s tím spokojený. To nechápu. Mi toto uvedené vydrželo 15 let u mého stroje od jiné firmy při pravidelném sečení 50 arů. Vnitřní cívku jsem pak kupoval za 120... celý příspěvek >
Křovinořez Honda, 6.6.2015
Už si nikdy nekoupím žádný stavebnicový systém. Vždy jsou lepší jednoúčelové stroje, které umí to, na co jsou určeny.
Třešně - jak chránit před špačky?, 5.6.2015
Já nevím, co to s těmi špačky a vlastně i jinými ptáky je. Sežerou kde co. Pamatuji v 80. létech u babičky byly obrovské stromy třešní a na nich plno plodů.Trhali jsme je od června do srpna, až jsem třešně skoro nenáviděl. Špačci nikde nebyli. Minulý... celý příspěvek >
Opylovač Rivan, 5.6.2015
Letos se mi podařilo Rivan obrat a sníst dříve než ho sežrali ptáci.A na to, že to jsou první třešně vůbec byla jajich chuť výborná.
Zelená ryngle - kvete, ale malé plody opadají, 31.5.2015
Třetím rokem jsem všechny slivoně při odkvětu postříkal proti pilatce a zatím všechny plody na nich drží a neopsdávají. Předtím jsem na plody čekal marně, stromy byly i 8 let staré a žádné plody na nich nebyly. Holt to bez chemie dnes už asi nejde. U... celý příspěvek >
Kanadská borůvka Elliot, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Rašelina Soběslav a.s. vyjádření na dotaz: Náš výrobek je vyroben ze směsi rašelin (vrchovištního, přechodového a slatiného typu) svým složením poskytuje ideální podmínky pro kyselomilné rostliny včetně borůvek, tak i pro vylepšení půd.Jedná se... celý příspěvek >
Kanadská borůvka Elliot, 26.5.2015 Obsahuje fotku
V příloze je vyjádření Rašelina Soběslav a.s. a dále fotografie kanadských borůvek pěstovaných v této rašelině. Jsou v ní zasazené 3 roky a koupil jsem je asi jako dvouleté, cca 15 cm vysoké a nějak se mi nezdá, že by se v ní trápily. Přírůstky... celý příspěvek >
Slimáci, 23.5.2015
Po třech letech bez slimáků jsou zase zpět díky teplým zimám. Likviduji je mechanicky - na dlouhou dřevěnou tyč jsem si přivázal starý vykošťovací ostrý nůž. Chodím po zahradě a když nějakého najdu, tak ho nožem propíchnu.Dělám to dva dny a dnes už... celý příspěvek >
Kanadská borůvka Elliot, 17.4.2015
Do rašeliny z Mountfieldu sadím kanadské borůvky už 3 roky + hnojivo a krásně v ní rostou i plodí. Mám jich v ní zasazeno 21 keřů a přisypávám ji i k 9 starším velkým borůvkám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika