Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnože pro jabloně a jejich "odolnost" proti poškození hryzci, 6.4.2015
U nás bude asi půda dost kyselá, protože jsem před 10 léty sadil kanadské borůvky sice do rašeliny, ale jámu o průměru do cca 30 cm. Nevěděl jsem, jak velké budou, žádné zkušenosti a internet nebyly a zdálo se mi to dost velké. Dnes jsou... celý příspěvek >
Podnože pro jabloně a jejich "odolnost" proti poškození hryzci, 29.3.2015
Sadím vše do košů z králičího pletiva a na mnoho let má stromek alespoň v okruhu 50 cm okolo kmene "klid". Staré pletivo vydrželo z přes 10 let v zemi, nové - Čína - nevím jestli tolik, drát je tenký, ale kanadské borůvky, rybízy, angrešty, aronie... celý příspěvek >
Melodie, 29.3.2015
Jedna Melodie mi na rakovinu kůry odešla, nicméně její plody mi tak chutnaly a byly tak atraktivní, že jsem nyní ji koupil znovu a už ji mám zasazenou.
Rozdělení stromů na pozemku, 29.3.2015
U našeho pozemku jsem takovou mokřejší půdu - vyšší spodní voda - využil pro kanadské borůvky. Po dobu přes 10 let jsem je nemusel vůbec, ani po výsadbě zalévat a krásně rostly. Je pravdou, že poslední 2 - 3 roky musím zalévat v létě i tam, ale... celý příspěvek >
Okousané kořeny, 29.3.2015
Taky jsem řešíval tento problém. Vyřešil jsem ho definitivně - sadím stromky do králičího pletiva (obětuji těch 1.000 Kč za rolku na mnoho let) - udělám jim pro kořeny pletivový koš o průměru cca 40 - 50 cm a stromek má na mnoho let klid od myší a... celý příspěvek >
Skleník od firmy Korbel, 21.2.2015
Dnes jsem plel skleník od Korbel, protože na podzim jsme předělávali dům a nebyl čas. Skleníku bude v 05/2015 celkem 9 let. Polykarbonát stále průhledný, krásný.Utěsnění polykarbonátu stále OK. I otvírání střešního okna otvíračem je stále... celý příspěvek >
Motor briggs stratton 500 nechce nastartovat, 14.2.2015
Svíčky jsou někdy takové potvory, že jiskru při vytažení z válce hází, ale při kompresi ve válci nefunguje. Už jsem se s tím setkal u sněhové frézy. Vyměnil jsem svíčku za novou a fréza chytila úplně v pohodě.
Vozik za trakturek, 6.2.2015
Prodává se i vozík s plastovou korbou a je od CastelGarden, koupil jsem ho v akci za 2.500 Kč, je výklopný, má madlo i třetí odklopné kolečko, že se dá používat k ručnímu tahání. Není těžký sám o sobě a jeho občasné použití za... celý příspěvek >
Golden Delicious, 3.2.2015
Poraďte mi jak přimět stromek této odrůdy, aby měl plody. Mám ho 10 let na zahradě, krásně roste, ale pokud má nějaké plody, tak jen pár kusů, jsou malé, často deformované, strupaté. Když kvete, tak v květech jsem našel nějaké housenky.Zkoušel... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 1.2.2015 Obsahuje fotku
Zachoval jsem si 3 odkopky. Jeden jsem daroval bratrovi a dva si nechal. Nic na nich nikdy nebylo, ani na rynglích a před dvěma roky jsem při odkvětu použil mospilan. Všechny stromy najednou měly a mívají plody.Dávám tady foto, jestli to jsou opravdu... celý příspěvek >
Kanadska boruvka, 25.1.2015
Dříve jsem odrůdy kanadských borůvek neřešil, ani jsem nevěděl že ńějaké odrůdy vůbec jsou. To je ale 10 let nazpět. Tehdy jsem kupoval vše, co jsem potkal a mělo název kanadská borůvka. Až praxí jsem zjistil, že některé keříky mají plody dříve a... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 18.1.2015
Realizovali jsme 3 nákupy v e-shop NaZazvorce. Všechno zboží přišlo v pořádku, všechno roste. Zabaleno vše pečlivě, nic nepoškozeno.
Zahradní traktor Starjet 2015, 31.12.2014
Vanquard nebo Intek, převodovka 46 nebo 62 - to vše vydrží déle než za pár hodin provozu prasklý pojezdový řemen nebo posunuté protiběžné nože vlivem přeskočení či utržení ozubeného řemene pohonu nožů u prvního většího krtince nebo drnu. To budete... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 24.12.2014
Borůvky i po roce jdou přesadit, když nebyly zasazené do rašeliny. Zas tak hodně určitě nevyrostly. Když jsem před 10 léty sadil první kanadské borůvky, 6 keřů, neměl jsem žádné informace, jak velkou jámu vykopat a kolik cca dát rašeliny. Udělal jsem... celý příspěvek >
Postřiky jabloní, 24.12.2014
K sadbě si vybírám už jen rezistentní odrůdy, které se nemusí stříkat. Chemie už máme v jiném jídle až až dost. Golden na zahradě vyřežu, nebudu to už stříkat. Chemie taky není zrovna levná. To si Golden můžu koupit v obchodě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika