Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pincot - neopadaly listy, 24.12.2014
Mám Harcot a ten letos také shazoval listí velmi pozdě - snad počátkem prosince (nějak jsem to speciálně nesledoval, ale všiml jsem si toho), kdy ostatní stromy byly bez listí. Bergeron a Hargrand už bez listí byly mnohem dříve.
Blaník, 23.12.2014
Měl jsem letos 3 kousky na mladém stromku a jejich vzhled i chuť byla vynikající.Stromek jinak pěkně roste.
Traktůrek, 21.12.2014
U nás ženy většinou trávu na zahradě vůbec nesečou. Jen výjmečně, občas některou sousedku vidím se sekačkou na trávu jejiž manžel pracuje na směny a při nestabilitě dnešního počasí potřebuje využít příhodnou dobu pro sečení. Jinak u nás trávu... celý příspěvek >
Zničený skleník, 21.12.2014
Co to je - "nic moc kvalita" u skleníku Korbel po 4 letech užívání? Já ho mám 8 let a není s ním žádný problém. Ani voda do polykarbonátových dutinek se nějak moc nedostává.Žádná řasa uvnitř polykarbonátu. Jediná údržba je omytí... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 29.11.2014
Už třetí rok si nechávám přes net posílat ovocné stromky i keře, kanadské borůvky, kamčatské borůvky a vždy mi to přijde pěkně zabalené, kořeny ou ve vlhkých pilinách. Co jsem zasadil, i meruňky loni na podzim, tak všechno krásně roste.
Sázení meruněk a broskví na podzim, 28.11.2014
Na podzim sázím meruňky i broskve. Letos jsem už ochutnal broskve ze stromku zasazeného na podzim 2012. Loni na podzim sazené meruňky letos také krásně porostly. Okrasnou zahradu nemáme, mám rád tzv. průmyslově - užitkovou, kde se vždy dá něco... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 8.11.2014
Na křovinořez OM 746T jsem potřeboval ovzdušňovací ventilek, který jse mi ztratil a protože se mi zdálo, že po 15 letech provozu se asi ulomil z hadičky k nádrži, tak jsem si objednal i hadičku. Ventilek + hadička k tomu stálo to dohromady 163 Kč.... celý příspěvek >
Koupě skleníku, 2.11.2014
Mám 8 let skleník s hliníkovou konstrukcí a na ní je namontován polykarbonát. Vše je k zemi upevněno cca 40 cm dlouhými hliníkovými plochými profily. Kromě hryzců, které jsem vychytal pastmi SuperCat nebyl s púdou žádný problém - jak byl pozemek, tak... celý příspěvek >
Ochrana třešní před ptactvem, 1.9.2014
Jako kluk jsem jezdíval k babičce na Odersko. Stromů s třešněmi tam bylo plno a špačci žádní. Celé léto jsem jen trhal třešně, které postupně dozrávaly. Nyní mám na zahradě pár stromů třešní a např. odrůdu Rivan jsem u stromu starého 8 let ochutnal 2... celý příspěvek >
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 27.7.2014
Nám to dělali hryzci - salát jako uřezaný. I u cuket a brambor se to objevilo - nať jakoby useknutá. Je to 2 roky. Pak jsem koupil past na hryzce SuperCat, stála cca 300 Kč na netu, v obchodech ji téměř neprodávají, asi kvůli marži. Loni jsem na... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 22.6.2014
Myslím, že se pomalu blížíme k době, kdy nad svými záhony budeme mít sítě, abychom si vůbec něco vypěstovali a nebyli závislí je na konzumaci zeleniny průmyslově produkované.Po mrazech 18.5.2012 už tak rychle s výsadbou ven nespěchám. Stejně když je... celý příspěvek >
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014
Plot. Jedině plot. Loni nějaký zloděj rozpletl plot - otvor tvaru A cca dole 60 cm. I to stačilo, aby díru našly tam ale i zpět.Ožerou kde co a zajíc je proti nim úplný břídil. Srny ožírají stromky jako fréza - do dřeva a dokonale okolo celého kmene.... celý příspěvek >
Ošetřování, ochrana meruněk, 25.5.2014
I já jsem měl zpočátku stejný problém, než jsem se naučil pasti do štol instalovat. Také jsém pasti vytahpval ze štol ucpané hlínou a sklapnuté.Trvalo mi to cca 3 týdny, než jsem zjistil, že je štolu v místě přerušení pro zavedení pasti prohloubit o... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 20.5.2014
Loni jsem sadil rajčata jen do vlastního kompostu - herbicidy doma nepoužívám, to bych si zeleninu mohl kupovat v obchodě a nemusel se hrbit na záhonech.A loni se listy nekroutily. Předtím jsem používal kupovaný substrát a listy se kroutily. Je... celý příspěvek >
Povadle větvičky, 20.5.2014
Měl jsem stejný problém s meruňkou Hargrand, zasazenou loni na podzim. Nyní je už v pořádku. Nic jsem s tím nedělal. Vedle ní mám meruňku Bergeron, taky sázenou loni a ta nic, žádné povadlé větvičky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika