Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky kanadské, 24.11.2013
To jsem rád, že někdo "jede" v množství keříků borůvek přes 20 kusů. Borůvky bych nejŕaději dal na celé pole. Duke pěstuji od loňského podzimu. Letos přirůstaly pěkně, také se mi zdálo, že zpočátku nějak živořily, ale přičítám to přesazování. Měl... celý příspěvek >
Výsadba meruňky na podzim, 23.11.2013
Loni jsem na podzim vysadil meruňku Harcot koupenou v Polsku a letos pěkně rostla. Kmínek jsem měl přes zimu obalený papírem.Řezal jsem ji na jaře. Na podzim je lepší výběr stromků a kvalita je také lepší. Na jaře se doprodávají už jen zbytky z... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 18.11.2013
Každý má možnost si ceny zboží porovnat u rozdílných prodejců, i náhradních dílů. Taky se dá využít toho, že svět zboží je globalizovaný, takže mnohé díly různého zboží jsou totožné. Kupovat střižné šrouby do sněhové frézy v Mountifieldu je asi... celý příspěvek >
Pohnojit ještě teď kanadské borůvky?, 3.11.2013
V listopadu ke každému keři přisypu hrst hnojiva pro borůvky s rohovinou a zasypu rašelinou. Dělal jsem to každý rok po 6 let, výnosy byly vynikající, ale předloni na podzim jsem to nestihl a hnojil na jaře. Nebylo to dobré, malé přírůstky, málo... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 4.10.2013
Na základní škole, kde pracuje moje manželka jako účetní sečou s XHX 240 od Mountfieldu velké hřiště (město ho používá pro fotbal) cca 4 roky a provoz je bezproblémový. Jak byl úplně nový a sekli vysokou trávu - mimo hřiště ho také používají, v zimě... celý příspěvek >
Jakou koupit sněhovou frézu, 2.10.2013
Mám sněhovou frézu od roku 2008 a již dva roky jsem ji nepoužil. Nebylo to potřeba. Koupili jsme si kvalitní hrablo (v supermarketech to rozhodně kvalitní hrabla nejsou) s dobrým plastem, spodní lištou, poplastovanou Al násadou, madlem a s tím... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 3.9.2013
Dnes jsem ze štoly vytáhl dalšího hryzce, byl malý, asi nová "parta" z okolních pozemků, po cca 2 měsících klidu, kdy se nic nechytilo. Dříve, než jsem koupil pasti super cat, tak jsme s kolegou z práce zkoušeli různé gely, jedy, dýmovnice, plašiče... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Všechny stromky, ale i keře angreštu či rybízu, maliny a borůvky už sadím do pletiva. Je sice pozinkované a nevím jak dlouho v zemi vydrží. Hryzec je schopen za cca 3 dny zcela zlikvidovat jeden stromek jabloně ve věku 3 let od výsadby. Loni mi... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 28.8.2013
Jsou praktické zkušenosti s šířkou sečení 122 cm, kdy při sečení vyšší trávy se utrhne řemen pohonu nožů. Co Honda motor ušetří na palivu, to si vezme v servisu za čištění karburátoru při problémech s biosložkou v benzínu.Ledaže používat... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor do 50ti tisíc?, 27.8.2013
Z těch traktorů je XT190HD nejlepší volba. Záležá také, jak blízko máte servis. HQ či McCulloch nemají ani ložiska v kolech. XDC 140 je také určitě bude mít.
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 25.8.2013
Ani jedno. Honda - háklivá na kvalitu benzínu, biosložka to ještě zhoršuje, chodit s ní čistit karburátor - vyhazované peníze. Husqvarna už žije z minulosti, ještě snad tak motorovou pilu. Stihl je pro profesionály co si to dají do nákladů a odpočtou... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 12.8.2013
XT190HD a XT220HD jsou nyní za dobrou cenu a mají v základní výbavě tempomat, za který se z AGS připlácí.Mám XT200HD za 78.000 Kč před 5 léty - servis mám 3 km od domu a soused má stejnou dobu AGS 17,5 HP - za 80.000 Kč a servis 25 km od domu. O co... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl nestartuje, 7.8.2013
Není lepší seřízení karburátoru svěřit servisu - mají na to přípravky - otáčkoměr i zkušenosti, než laborovat s tím doma? Mě seřízení karburátoru u OM746T, který špatně startoval a nechtěl běžet na volnoběh stálo 120 Kč. To neni zas tolik peněz, když... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 3.8.2013
Jestli máte blízko Mountfield, tak bych si zašel koupit OM746T za 10.690 Kč - mám ho 13 let a 10 let jsem s ním sekl 5.000 m2 pozemek - na seno, nebo BC420T za 9.990 Kč, (OM740T se už neprodává) a sekal bych s tím. Slabší stroj bych nebral. Spotřeba... celý příspěvek >
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 26.7.2013
V akční ceně byl už několikrát OM746T za cenu okolo 8.600 Kč. Má 1,5 l nádrž a výkon 1,8 kW, strunu 3 mm.Vše je ve výbavě, nic není potřeby dokupovat. Používám ho 13 let na 5.000 m2 a několik let i na 1 ha. Těch 8,2 kg váhy nevadí, když se dobře na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika