Příspěvky uživatele - 2.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna CTH 184T, 17.5.2014
Přesně tak. Pilu mám od Husqvarny, ale od jiné firmy mám křovinořez a od další firmy travní traktor, od jiné sekačku. Zajímají mě užitné vlastnosti a cena, ne mít vše od jedné značky.
Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164, 17.5.2014
Design neseče. O HydroGear převodovkách tady toho moc pozitivního napsáno není. Nehledě na ceny dílů v Husqvarně, atypické závity šroubů, kola bez ložisek atd. Já bych si koupil StarJet. Mi prodejce traktůrku Husqvarna řekl, že to nejsou... celý příspěvek >
Pěstujte borůvky, 19.4.2014
Toto přesně jsem potřeboval. Borůvky pěstuji hlavně kvůli zraku. Loni jsem zvýšil počet pěstovaných keřů borůvek z 9 keřů na 22 keřů. Letos, pokud nepřijde mráz, tak bude borůvek hodně - na loňském dřevě je hodně poupat. Už pokvetou i ty loni... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - jak staré sazenice koupit?, 15.4.2014
Loni jsem sadil kanadské borůvky údajně dvouleté sazenice, takové maličké cca 10 - 15 cm od dubna do července - do rašeliny a narostly dalších cca 10 - 15 cm, možná i víc. Borůvky po výsadbě se nejvíce spravily po zalití Kristalonem pro... celý příspěvek >
Kamcatska boruvka - ker se nezvetsuje, 14.4.2014
Loni na podzim jsem koupil 4 kusy "kamčatek" a sadil od ledna do března letošní mírné zimy na slunné místo. Zeminu jsem jim dal kompost 50/50 rašelina, hnojivo byly granule pro kanadské borůvky. Pak jsem je občas zaléval a dal do vody 2... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 27.3.2014
Drtič Shark jsem pořídil v Mountfieldu asi v roce 2004 a jsem rád, že ho mám. Vstupní otvor na něm mám ještě půlkruhový, takže se do něj větve dobře dávají. Drtí to pěkně na drobné části a hlavně je to pořádně pevný výrobek - celý kovový.... celý příspěvek >
Celer, 23.3.2014
Někdy je dobré přikrýt výsev potravinářskou folií. Rychleji to vzejde. Folie drží teplo a i vlhkost. Celer mi letos vzešel v pohodě z lońských semen.
Kanadska boruvka v kvetinaci, 23.3.2014
Kanadské borůvky pěstuji asi 10 let a bez hnojiva to nejde. Rostliny bez hnojení nerostou a také pak nemají plody - plodí na loňských výhonech. Loni jsem sadil další borůvky - už jich mám celkem 22 kusů - a některé byly takové... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.3.2014
V Mountfieldu řetěz na pilu Husqvarna nekoupíte. Pilly OleoMac a Solo používají jiné lišty a také jiné rozměry řetězů. U nás je úroveň prodeje v Mountfieldu lepší než u prodejce Husqvarny. Je to o lidech, kteří v prodejně pracují, ne o názvu... celý příspěvek >
Nabíječka baterie zahradního traktoru, 13.3.2014
Je to normální nabíječka dodávaná k traktorkům Castel Garden s gelovou baterií FIAMM a není to žádná China, ale Itálie. Používám ji 6 let a také baterii v traktorku mám 6 let. Funguje to přesně podle přiloženého návodu.Kdyby to bylo nějaké špatné... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 8.3.2014
Máme doma žluté špendlíky - jsou podlouhléhp tvaru a žluté. Velký strom jsme pokáceli, už byl nahnilý kmen, ale 3 odkopky se mi přijaly a jsou z nich už pěkné stromky. Loni jsem stromky postříkal Mospilanem, protože po odkvětu nikdy žádné... celý příspěvek >
Petunie - jak docílit pěkného růstu a bohatost květů?, 12.1.2014
Tchýně mi tvrdila, že petunie a surfinie se doma nedají ze semen vypěstovat, že se sazenice musí kupovat. Tak už je dva roky vysévám a sám si je pěstuji. Začnu si je pěstovat podle barev ne jako směsku. Loni nám petunie doma vypěstované v... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 27.12.2013
Granule nekupujte, krabička stojí stejně cca 70 Kč, past super-cat nebo swiss-cat je mnohem lepší. Déšť jí nevadí. Můžete hryzce lovit i v deštivých dnech, kdy se jedy vodou znehodnocují. Past se dává do vyvrtaného otvoru přípravkem prodávaným k... celý příspěvek >
Nefunguje vysokotlaký čistič karcher, 22.12.2013
Do servisu se to dá také poslat a nemusí se tam jezdit osobně. Na počkání Vám to asi neopraví, takže jsou to dvě cesty.
Ošetřování, ochrana meruněk, 15.12.2013
Od loňska už preventivně do pletiva sadím všechn keře a stromky. I takový krtek dokáže svými štolami narušit kořenový systém každé rostliny. Po tomto roce už je vidět, jak rostliny co nemají narušovaný kořenový systém krásně rostly a prospívají. A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika