Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Docasne zpevneni okoli domu, 24.11.2014
Dobry den,   potreboval bych poradit vhodnou rostlinu (strom, ker), ktera ma schopnost svym korenovym systemem pomerne rychle zpevnit pudu okolo domu a soucasne nebude fatalni problem ji v budoucnu odstranit. Muj problem je, ze jsem... celý příspěvek >
Uskladnění rostlin na zimu, 24.11.2014
Omlouvam se, ze jsem delsi dobu neodpovedel. Sklenik ani sklep nemam, prave proto jsem chtel to uloziste. Treba rozmaryn mame nyni bud' plesnivy, nebo mu cernaji listecky. Pazitka, kterou jsem chtel mit v kuchyni... plesniva. Pritom ta venku... celý příspěvek >
Kompost, 24.11.2014
Budu zde asi zcela zatracen, ale budiz: Mam kompost v "modernich" plastovych komposterech a vubec jej neprehazuji. Delsi dobu se mi to moc nedarilo, ale potom jsem objevil, ze zakladem uspechu je hodne stridat ruzne slozky. Kuch. odpad, trava. Hlavne... celý příspěvek >
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 1.11.2014
Mozna se u Hondy za tech 10 let neco zmenilo, nevim. Tu nasi sekacku jsem "opravil" - rozebral, vycistil, sesteloval. Dokonce jsem nemusel ani jit hloubeji do motoru (viko ventilu, klika), takze mi zustal nakoupeny material na pretesneni. Zena... celý příspěvek >
Uskladnění rostlin na zimu, 10.9.2014
Hlouposti vymyslim, protoze mi doma v minulych letech pres zimu snad vsechny odesly. Tedy az na opuncii... Nevim co delam spatne. Martin
Uskladnění rostlin na zimu, 8.9.2014
Myslel jsem treba na ruzne stredomorske bylinky, opuncie, apod. Samozrejme jsem nemyslel primo "cerny" krecht, ale nejakou diru do zeme, treba i seshora zasklenou (jenze co potom s plisni?) A k dotazu dalsiho, sklenik zatim nemam. Az vymyslim... celý příspěvek >
Uskladnění rostlin na zimu, 7.9.2014
Dobry den,  nemame sklep. Rad bych uskladnil mrazu-neodolne rostliny na zimu. Ale aby nesplesnively :-). Jsem klidne ochoten trosku kopat pod uroven terenu - neco na zpusob krechtu. Poradite nekdo jak tento problem elegantne... celý příspěvek >
Tuje - co pod ně?, 26.8.2014
Jestli mate nejakou beznou thuji, tak to vubec nereste, ja bych maximalne zlikvidoval vse v miste vysadby roundupem, dalsi rok-dva nebude jina moznost nez mechanicky plevel odstranovat, potom to uz to je relativne bezudrzbove. Dal bych si ale... celý příspěvek >
Tuje - co pod ně?, 24.8.2014
Nevim jak to u Vas vypada, ale ja mam zivy plot z Thuja Occ. (konkretne obvykly hypermarketovy 'Brabant') a jejich melky korenovy system dokonale zabrani rustu cehokoliv dalsiho. Jedina vyjimka co tam roste je svlacec, ten likviduji cas od casu... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 30.7.2014
Pred nejakou dobou se mi ujal pokusny drevity rizek rozmarynu  (ale ne uplne stare drevo, odhadem lonske). Jen jsem jej pichnul do substratu, bez stimulatoru. Nyni ma krasne koreny a po celou dobu jsem udrzoval rostlinku ve vlhkem... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 24.7.2014
Doplnuji svuj post: Udelal jsem experiment, po oddeleni pestuji jednu boruvku bez hnojeni v hrabance, druhou naopak hnojim kyselym kristalonem jako kanadanky v temer ciste raseline. Prvni boruvka strada, ma male listecky. Druha ma nadherne velke... celý příspěvek >
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 20.6.2014
Pro ostatni lidi, kteri maji potize s GCV160, zde je vyobrazeni s partnumbery. Na youtube je hromada videi jak co opravit. --- Mam obdobny problem, i kdyz benzinem to neni. Ve valci se objevil olej, nemam potuchy jak se tam dostal... celý příspěvek >
Rajčata v květináči - Jaký květináč?, 19.5.2014
Take se primlouvam k tomu, ze truhlik je moc melky, resp. maly. Tento rok chci pestovat rajcata v zavesenych zednickych vedrech 12l - nevim zda i to neni malo! Zespodu bude dira, kterou rajce bude rust "dolu". Experimentalne vyzkousim do jednoho... celý příspěvek >
Prosim o urcenie druhu Thuje, 15.5.2014
Nevim jak to delaji profici, ale z me amaterske zkusenosti bych rekl, ze rizek se neujme. Udelal bych drevity rizek s patkou, uspesnost u nich mam mnohem vetsi. A dale mene zeleneho...
Boudo budko kdo v tobě přebývá?, 9.5.2014
Byl jsem orezat prisavnik na dome a koukam na ptaci budku, tak pro sykorky. Vletaji do ni vcely! Nejsou to vosy, ale neco co vypada jako vcela (jsou moc rychle, takze si nejsem uplne 100% jist). V budce to tlumene huci jako ve strojovne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika