Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořeny tůjí, 26.2.2014
Zrejme si zalozim pristi zahradu na zaklade logaritmu. Pro jistotu na zaklade prirozeneho, aby to priroda nemusela prepocitavat (kdo vi, jestli to ty geneticke bunky vubec braly). Mozna priberu jeste pi a hlavne se vyhnu imaginarnim cislum. Jenom... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 26.2.2014
Dekuji, jsem si vedom blizkosti a s vyholovanim na strane u fasady nemam takovy problem (on uz i dnes neni ciste kulaty, ale to clovek nediva-li se z boku nevidi). Vyhodou zase bude to, ze jalovec bude pekny v 1. patre, kde je balkonek. O odirani... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 25.2.2014
Trosku mne trapi otazka, zda muze i vysoky jalovec (a ted' nevim jestli virginiana nebo scopulorum) poskodit zaklady domu. Mam totiz jeden takovy sloupovite rostouci asi 0,5m od domu a chtel bych, aby vyrostl az ke strese ve 2. patre (coz se mu... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 25.2.2014 Obsahuje fotku
Dekuji vsem velice za odpovedi. Chapu to tedy tak, ze jediny rozdil mezi tisy na mych fotografiich je prave v tom, ze ten polehavy byl nekdy poskozen/uriznut a potom takhle roste. Mel bych doplnujici dotaz, tentokrat z me zahrady. Nemam uplne... celý příspěvek >
Tis - polehavy vs. vzprimeny, 24.2.2014 Obsahuje fotku
V obore Hvezda v Praze 6 je spousta tisu. Nektere jsou vysoke stromy, vylozene sloupovite, nektere rostou jako kere. Je to jen podminkami, ktere mely, nebo se jedna o ruzne odrudy? Pokud ano, pokusi se je nekdo urcit? Omlouvam se za nekvalitu fotek... celý příspěvek >
Výsadba jehličnanů k plotu, 16.2.2014
"Moc udrzbove na strih" jsou vetsinou ty, co rostou pomalu, ale ty zase nebudou jen tak rychle branit prachu. Ja bych osobne proti prachu dal nejake thuje ci cokoliv jineho osvedceno co umi huste pri strihu zarust celou plochu. Sam takovou... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 3.2.2014
Mohu se zeptat jak to prepichovani delate? Pred nedavnem jsem zasadil nejake borovice, par mi jich uz roste (maji snad 5 cm po tydnu co se zvedlo seminko!) a neni mi uplne jasne pokud vse preziji jak to budu delat (nektere jsou bohuzel hodne huste u... celý příspěvek >
Jalovec obecný - kde?, 23.1.2014
Rizkovani mi fungovalo skvele, pouzil jsem drevity rizek ze starsiho dreva, cca 15cm, minimum zeleneho, s patkou, dokonce bez stimulatoru, do stinneho mista... a ujala se vetsina (jen na ne nesmite zapomenout jako ja, protoze se tisnily a nektere... celý příspěvek >
Vzdálenost sazenic cypřišku, 22.1.2014 Obsahuje fotku
Jsou krasne zahustene, to se musi uznat, ale vypada to uplne jinak, nez kdyz rostou bez strihu (otazka je, zda do plotu je mozne dlouhodobe nestrihat ze stran). Prikladam moji letni fotku (zatim nestrihane, 4-5 let).
Vzdálenost sazenic cypřišku, 17.1.2014
Ja je mam na slunicku a ty co prezily prvni rok tak ziji dale (uz to je snad 5 let). Pravda ale je, ze mi postupne od spoda "pelichaji", vznika tam pomalu ale jiste holy kminek. Zatim nic hrozneho, ale za 10 let nevim nevim. To same mi dela i... celý příspěvek >
Vzdálenost sazenic cypřišku, 6.1.2014
Muzete sem prosim hodit foto jak to vypada? Moc si neumim predstavit jak bych je rezal. Thuje, tisy, nektere jalovce... no problem, ale ten cyprisek se mi zda, ze nerad tvori kompaktni stenu. M.
Filmove jezirko, 6.1.2014
Iluze o realite si nedelam.Dokonce bych cekal, ze umela bude i ta zelena ohradka okolo prostoru ("steny"), filmari jsou na toto sikovni. Rybky asi budou zive :-). Rostliny bych tam urcite chtel, pokud jde o sesikmeni, take mne to napadlo, jenze... celý příspěvek >
Filmove jezirko, 6.1.2014
Nedavno davali v televizi film "Don't be afraid of the dark" (Nebojte se tmy?). V tomto filmu jsou docela zajimave a inspirativni interiery a exteriery, mimo jine jezirko s koi kapriky - ukazka je zde. Jezirko je obehnano zivym "plotem" Ma prvni... celý příspěvek >
Vzdálenost sazenic cypřišku, 6.1.2014
Zajimalo by mne, zda se Chamaecyparis lawsoniana Columnaris da strihat? Tedy strihat v zivem plote tak, aby porad byly pekne. Z neznalosti jsem je take strcil do ziveho plotu (a krome spatneho ujimani z duvodu nakupu v hobbymarketu - spatne nebo... celý příspěvek >
Rizkovani modrinu, borovice, 22.12.2013
Poradte amaterovi: lokalita u Prahy, rodinny dum (mame balkon, sklep nikoliv, na zahrade bude na jare pekne zima-vitr privane studeny vzduch). Rad bych si neco zasadil - jen tak pro radost, jako pokus. Smrk, borovice, modrin. Sisky mohu posbirat v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika