Boruvka z lesa



mhi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (194) - 62.154 (?)
24.7.2014 11:28

Doplnuji svuj post: Udelal jsem experiment, po oddeleni pestuji jednu boruvku bez hnojeni v hrabance, druhou naopak hnojim kyselym kristalonem jako kanadanky v temer ciste raseline. Prvni boruvka strada, ma male listecky. Druha ma nadherne velke listy (vetsi nez v lese) a letos PODRUHE kvetla (plody ale nejsou, k opyleni zrejme nedoslo). Druha boruvka navic jeste hezky odnozuje. Bohuzel ale ma nektere listecky "zkroucene" (udelam pripadne fotku). Zadneho parazita jsem nezpozoroval, prisuzuji to bud' prehnojeni nebo nepravidelne zalivce.

Za jakoukoliv radu ohledne opyleni a krouceni listecku budu vdecny. V experimentu dale pokracuji :-).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 201.22 (?), 11.4.2014 11:20

Za to můžou asi houby.

Řekl bych, že aby se borůvkám na zahradě dařilo, tak je potřeba jim vytvořit stejné podmínky, jako mají v lese. Kyselá půda, stromy a houby...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.130 (?), 11.4.2014 21:51
Dobrý večer. Souhlasím s panem č. 182 227. Zdeněk
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mhi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (194) - 62.154 (?), 24.7.2014 11:28

Doplnuji svuj post: Udelal jsem experiment, po oddeleni pestuji jednu boruvku bez hnojeni v hrabance, druhou naopak hnojim kyselym kristalonem jako kanadanky v temer ciste raseline. Prvni boruvka strada, ma male listecky. Druha ma nadherne velke listy (vetsi nez v lese) a letos PODRUHE kvetla (plody ale nejsou, k opyleni zrejme nedoslo). Druha boruvka navic jeste hezky odnozuje. Bohuzel ale ma nektere listecky "zkroucene" (udelam pripadne fotku). Zadneho parazita jsem nezpozoroval, prisuzuji to bud' prehnojeni nebo nepravidelne zalivce.

Za jakoukoliv radu ohledne opyleni a krouceni listecku budu vdecny. V experimentu dale pokracuji :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika