Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako presadiť 4 ročné tuje, 14.12.2013
Jeste jsem uvazoval o tom, ze bych ty presazovane na jare poradne orezal, abych omezil zelenou plochu). Je to dobry napad? Tim bych dal i tem zustavajicim tisum trosku naskok, aby rychleji zaplnily prostor. Martin
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013
Ad Tabulka 2: Docela to odpovida memu experimentu, kdy jarni rizky thuji take mely nejlepsi uspesnost. Pritom vsude se pise, ze se ma rizkovat v cervnu (nebo -venci?).
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013 Obsahuje fotku
Tis je mnohem uspesnejsi nez tech 50%. Mam nejaky sloupovity zlaty kultivar tisu cerveneho, ten nyni mnozim na takovou zivou stenu (odhadem 20-30 z minuleho roku) a temer vse co jsem zasadil mi zakorenilo (zadny foliovnik, zadny stimulator, dokonce i... celý příspěvek >
Ako presadiť 4 ročné tuje, 14.12.2013
Jak to je s presazenim tisu? Mam jej asi 5 let, zasadil jsem nekolik moc huste vedle sebe do rady (cca 75cm od sebe, jde o tis cerveny - roste pomerne bujne, uz nyni je moc velky a musim brutalne prorezavat). Rad bych na jare kazdy druhy vykopal a... celý příspěvek >
Rizkovani modrinu, borovice, 14.12.2013
V minulosti jsem namnozil rizky (dokonce bez stimulatoru) hromadu jehlicnanu - thuje, cyprisky, tisy, jalovce, apod. Na zahradce mi chybi modrin a nejaka borovice - daji se tez jednoduse rizkovat? Jakym zpusobem? Ty vyse jmenovane delam tak, ze na... celý příspěvek >
Konifery mix z Lidlu - prosim o rozpoznani, 24.10.2013
Jsem puvodni tazatel - amater. Elwoodii po 4 letech vyska ve volne pude cca 1,2m (v kvetinaci cca 0,7m) Yvonne po stejne dobe 1,4-1,8m. Nijak nehnojeno, v podstate jsem se o ne vubec nestaral, ani nejsou moc na slunicku. Yvonne bych... celý příspěvek >
Určení jalovce, 29.9.2013
Nejsem odbornik, ale na zahrade mam spoustu skyrocketu, jednou jsem koupil take neco co melo napis "skyrocket", ale po blizsim zkoumani se z toho vyklubal "Blue arrow" (v zahradnictvi to potom potvrdili). To co je na fotce bych rekl ze neni... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 23.7.2013
Ja do kompostu zbytky oleje (z vareni) davam a nemyslim, ze by se nerozlozil (i mastny papir zcela za rok zmizel). Dale se mi vylilo trochu mineralniho (ne-eko) oleje z vymeny sekacky do zamkove dlazby. Poskozene (naolejovane) betonove kosticky... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 21.7.2013
Dekuji za zpravu. Pokud bych tak cinil, tak je budu pestovat spolu s kanadskymi boruvkami, ktere jsem letos koupil. Nutnost kysele pudy mi je jasna, raselina nebo ta hrabanka (kterou je mimochodem nelegalni "tezit" v lese) to asi vyresi. Jak... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 21.7.2013
Lze pestovat boruvku z lesa (predpokladam Brusnice borůvka - Vaccinium myrtillus) na zahrade? Na internetu se da na ruznych mistech docist, ze nikoliv, kvuli symbioze s mykorhiznimi houbami v lese. Nicmene text je evidentne rozkopirovan z jednoho... celý příspěvek >
Komposter, 10.7.2013
Kompostery mam 2, presne to jsem udelal. Jeden jsem rozebral, kompost pouzil, to co bylo nerozlozene jsem odlozil stranou. Potom jsem slozil a komposter naplnil novou travou michanou s tim nerozlozenym + castecne obsahem toho druheho... celý příspěvek >
Komposter, 10.7.2013
Kompostar amater by take mel otazku - mam kompost, ktery je slozenim zbytku jeste nerozlozeneho minuleho kompostu, posekane travy a domaciho bio odpadu. To vse v plastovem komposteru, ktery jsem bohuzel k memu prekvapeni cely naplnil. Kompost... celý příspěvek >
Jalovec obecný - kde?, 6.7.2013
Mel jsem za to, ze i dalsi jalovce (napr. ten obecny) jsou hostiteli (jestli se nepletu v zime je rez hrusnova na jalovci, pres leto na hrusni). Jalovce uz mam nekolik let a zatim nic, i kdyz nesondoval jsem kdo ma co na zahrade.
Jalovec obecný - kde?, 5.7.2013
Dekuji, to je skvela zprava :-). Dve doplnujici otazky: - muze byt opylovacem i jiny jalovec, treba chinensis? Ten mam nedaleko. Jsem takovy sberatel rostlin, rizkuju co jde - ale nevim kam to potom budu sazet ;-). - jsou nejake jalovce,... celý příspěvek >
Jalovec obecný - kde?, 5.7.2013 Obsahuje fotku
Pred nekolika lety jsem si u znameho narezal jalovec. Zasadil, nektere rizky se ujaly, a dnes jdou z nich docela vysoke rostliny, ktere snad vysadim konecne k plotu. Zarazilo mne, ze se letos objevily plody. Chtel bych se zeptat, zda : - je na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika