Honda GCV160 motor nelze nastartovat



mhi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (194) - 62.154 (?)
20.6.2014 23:11

Pro ostatni lidi, kteri maji potize s GCV160, zde je vyobrazeni s partnumbery.

Na youtube je hromada videi jak co opravit.

---

Mam obdobny problem, i kdyz benzinem to neni. Ve valci se objevil olej, nemam potuchy jak se tam dostal (praskla hadicka odvetrani, i kdyz nevim jak by se tam dostal, byla od toho zadelana cela sekacka...). Pekne jsem si nakoupil tmel, ze to rozeberu a vycistim. Nakonec jsem ale jen bez rozebirani pres svicku a ventily vycistil co slo, dal novou svicku, pomohl tomu ke startu striknutim do sani a natocil. Chvili se z toho valil dym jak to palilo ten olej a po chvili uz jelo normalne. Svicka po ocisteni a dalsim startu cista.

Sekacka ma 10 let, takze jsem to takhle risknul. Uvidim co bude zitra, jestli poseka zahradu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6490) - 128.44 (?), 22.8.2009 19:50

Má o 4 oktany méně, ne? 95-91=4

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 22.8.2009 19:55

A ty čtyři oktany navíc přidírají dřík ventilu, jo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 22.8.2009 20:32

Ne, je to z důvodu přísady, kterou tento bezolovnatý benzín obsahuje. Já používám jen BA 95 a bez problémů, jak u GXV, tak u GCV.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 22.8.2009 20:52

Snažím se jen zjistit, z jakého důvodu BA 95 Natural může zapříčinit víše popsanou závadu. Podle mne to tak jasné není a benzin BA 95 Natural je přesně ten, který doporučují v motorech Honda používat ještě s doporučením na kvaliní pohonné hmoty. Věřím i tomu, že drtivá většina lidí tento benzín používá v motorech Honda bez nějakých problémů. Jako třeba vy. Na druhé straně je pravda, že sem tam u Hondy zůstane viset ventil. Jestli ona ta příčina nebude někde jinde?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.67 (?), 23.8.2009 7:49
Ještě to může podstatněji ovlivnit kvalita benzínu vs kvalita a stav oleje v motoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.127 (?), 22.8.2009 16:35
Na karburátoru jsou 2 seřizovací šroubky. 1 na seřízení volnoběhu 2 na seřízení bohatosti směsi. Dříve jsem to popsal s obr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 126.233 (?), 7.9.2009 8:32

Děkuji všem za rady, včera jsem motor provozoval asi 1 hodinu, rotavátorování a sečení. Zatím šlape jako nový.   Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mhi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (194) - 62.154 (?), 20.6.2014 23:11

Pro ostatni lidi, kteri maji potize s GCV160, zde je vyobrazeni s partnumbery.

Na youtube je hromada videi jak co opravit.

---

Mam obdobny problem, i kdyz benzinem to neni. Ve valci se objevil olej, nemam potuchy jak se tam dostal (praskla hadicka odvetrani, i kdyz nevim jak by se tam dostal, byla od toho zadelana cela sekacka...). Pekne jsem si nakoupil tmel, ze to rozeberu a vycistim. Nakonec jsem ale jen bez rozebirani pres svicku a ventily vycistil co slo, dal novou svicku, pomohl tomu ke startu striknutim do sani a natocil. Chvili se z toho valil dym jak to palilo ten olej a po chvili uz jelo normalne. Svicka po ocisteni a dalsim startu cista.

Sekacka ma 10 let, takze jsem to takhle risknul. Uvidim co bude zitra, jestli poseka zahradu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 245.166 (?), 28.10.2014 19:43

No nevím koupil jsem nový motor honda GSV 190 N2G7 jako záměnu za tecumseh, ale to je horší, než ten vyběhaný motor, pořád to taročí, nestartuje, teď to opravovali, měnili tam údajně zapalování, jelo to chvilku dobře a už to zase jenom taročí, začalo to žrát benzim, to co to dnes sežralo benzínu na kousku pole, to jsem měl u toho tecumtechu pomalu na 1/2 roku, tak nevím co mám dělat? Zavolám mechanika něco tam porýpe a chvilku to zas jede a jen se vymlouvá že snad já dělám vše špatně, takže to zítra nahraju na kameru a uvidím. Ale motor Honda již nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 89.8 (?), 29.10.2014 0:32

Zdravím, odkud jste? Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika