Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borovice neroste, 25.11.2013
Dobrý den, zahradník mi před 4 roky zasadil vzrostlejší borovičku černou okolo 2 metrů. Zatím má každý rok minimální přírůstky (do 5mm) a starší jehličí každý rok nemilosrdně postupně opadává, takže borovička vypadá špatně. Napadlo mě, jestli nemám... celý příspěvek >
Trvalka s tmavočervenými listy, 16.10.2013
Dobrý den, chtěla bych svůj  slunný záhon oživit o trvalku, která by měla listy po celou sezonu do červena. Prohlídla jsem si, co se dalo, ale nic jsem neobjevila.  Nechci vyloženě nízkou skalničku, ale ani nic vysokého, tak... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 9.10.2013
zahradnictví Lukon Glads nabízí heucheru Stormy seas, údajně jedinou, kterou lze sadit na plné slunce.Já ji od nich mám, je na slunci a daří se jí skutečně dobře. Yvet
Jaký stromek na domu?, 9.9.2013
Nedostatek světla se dá ale nahradit světlem umělým, já svým pokojovkám běžně přes zimu přisvěcuji. Yvet
Borovice lesní, 8.9.2013
Dobrý den, již dvakát se mi na zahradě neujmuly vzrostlejší borovice, zasazené přímo od zahradníka.Již nemám odvahu znovu zasadit vzrostlejší strom, spíše něco menšiho a počkám si, až to vyroste do 4 metrů. Také nechci vynakládat další... celý příspěvek >
Pupalka s růžovými květy, 31.8.2013
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s pěstováním této rostliny? (přesný název je Oenothera speciosa siskiyou) Některé pupalky jsou dvouletky, jiné trvalky. Je tato pupalka trvalka? děkuji. Yvet
Příliš dlouhé přírůstky roubů, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě jeden pokus, snad to teď pošlu nohama dolů  
Příliš dlouhé přírůstky roubů, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Zasílám fotku již ostřihaného stromku. stromek je starý asi 8 let.Co jsem se vrátila z dovolené, zase se rouby prodloužily, některé měly až 2 metry. Roubovala jsem odrůdy Vitos, Topaz,Desert a Spalord na původní Melodii.Některé rouby jsem... celý příspěvek >
Hortenzie, 16.8.2013
Dík za rady, ale všechno jsem již vyzkoušela, už jsem tu mrchu 2x přesazovala, mám ji v polostínu, tak co chce? jedná se o hortenzii velkolistou, zatím jsem ji nevyhodila  jenom proto, že je pěkná i když nekvete.
Příliš dlouhé přírůstky roubů, 16.8.2013
Dík za radu, tak jsem ty rouby nezkrátila, ale mám jich na jednom stromě skoro čtyřicet, ty nejvíce ohnuté dolů jsem přivázala provázkem k vyšším větvím. Zajímá mě, z jakého důvodu doporučujete nezakracovat? Bylo by to... celý příspěvek >
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 9.8.2013
No ano, juka je tam taky, ale mě se líbí ta bíle kvetoucí kytka na opačné straně -  v levém spodním rohu fotky.
Zakrnělé trvalky, 8.8.2013
Dobrý den, stalo se mi to, že letní jiřinka a jeden druh dlužichy mi jaksi zakrňují a jsou celé jakoby zkřenčelé.V zahrádkáři jsem se dočetla, že by to mohla být viróza a že je nutno rostlinu vyhodit. Nestačilo by to ostříhat na ježka? Yvet
Osázení trvalkového záhonu na osluněném místě, aby byl ozdobný, co nejdéle, 8.8.2013
Dobrý den, ráda bych se zeptala paní Marie, co je to za bíle kvetoucí kytičku na prostřední fotce úplně vlevo? Dík Yvet
Hortenzie, 8.8.2013
Mám hortenzii už 10 let a ještě mi nekvetla!!!  Někde jsem četla, že ji nemám stříhat a tedy ji nestříhám a stejně nic.Co je špatně? Dík za případnou radu.Yvet
Příliš dlouhé přírůstky roubů, 8.8.2013
Dobrý den, na jaře se mi podařilo i díky informacím z Fóra poprvé úspěšně naroubovat jabloň, jenže přírůstky roubů jsou až 120cm. Mám to trochu ostříhat? Bojím se, aby se rouby nevylomily. Děkuji za radu.Yvet
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika