Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Něco stálezeleného na svah, 5.7.2013
Já už si to nemyslím, teď jsem zjistila, že huseník i mateřídouška jsou stálezelené, a ten na fotce je krásně panašovaný, ten si asi vysadím.Jen nevím, jestli to můžu udělat teď. Na svahu jsem měla krásně rozrostlý asi rozchodník, ten... celý příspěvek >
Něco stálezeleného na svah, 5.7.2013
Díky, ale já potřebuju něco stálezeléného, to tyhle asi nebudou... Yvet
Něco stálezeleného na svah, 4.7.2013
Potřebuji pokrýt asi metr vysoký jižní svah nízkou skalničkou, která by byla pěkná už když sleze sníh. Nemusí kvést a může být barevná do červena nebo do šeda. (nechci rozchodník ani netřesk) Díky Yvet.   
Roubování, 7.4.2013
Dobrý den, chtěla bych poprosit o konkrétní radu. Jsem naprostý začátečník a chci roubovat cca osmiletou jablůňku, která má zapěstovaná dvě patra. Horní patro má kmen a tři hlavní větve.Tyto větve chci uříznout před roubováním na délku cca... celý příspěvek >
Mám aloe, jen nevím jaký druh, 11.2.2013
Prosím, nemá někdo zkušenosti s přípravky z Aloe vera, které nabízejí různí prodejci a jsou strašně drahé ale vyléčí prý skoro vše? Díky Yvet
Pokojová yucca - množení listem?, 8.2.2013
Jo a ještě se musím trochu opravit: špatně jsem odhadla výšku, po přeměření má yucca s bídou 140 cm.Yvet. 
Pokojová yucca - množení listem?, 8.2.2013 Obsahuje fotku
yuca
Pokojová yucca - množení listem?, 8.2.2013
Ještě k mé yuce: dostala jsem jako dárek kousek kmínku, přivezli to z dovolené v cizině. Po zasazení mi vyrostly na kmínku dva další kmínky.To se mi nelíbilo, tak jsem ustřihla vrcholovou růžici a z toho pak vyrostla yuca s jedním kmene. Yvet
Pokojová yucca - množení listem?, 7.2.2013
Tomu tedy moc nerozumím: moje juka má jenom jeden kmen a je vysoká zhruba 180cm, zespoda má asi 30cm kmen  holý (tam už jí opadaly staré listy a nové určitě ani po seříznutí vršku neobrazí). Po celé zbývající výšce je olistěná.Když jí... celý příspěvek >
Muchovník Pronc William, 6.2.2013
Chci si pořídit muchovník Princ William protože je prý menšího vzrůstu. Nevím ale, zda se jedná se o muchovník velkokvětý nebo o omuchovník kanadský. V popisech je uváděn tak i tak.   Yvet
Pokojová yucca - množení listem?, 4.2.2013
Mám vzrostlou yuccu, kterou chci namnožit, nechci ale zničit původní rostlinu tím, že odeberu vrchol-myslím si že bych ji tím dost zohavila Nezkoušel někdo množení z listu? Díky Yvet.
Je třeba odstranit plody přísavníku?, 28.1.2013
No ony to jsou možná včelky a né vosy, co na přísavníku řádí, třílistý či pětilistý jim je jedno, horší je, že mi hodují i vedle na jabloni. Yvet
Tuje Smaragd, 28.1.2013
moje zkušenost se smaragdy: nádherný živý plot do výše 2,5m, sázeny byly jako prostokořenné,1,8m vysoké.Sázela jsem ale hustě 3 rotliny do metru. Ani jedna sazenice nezašla, nehnojím,nezalívám. Jelikož mám málo místa, udržuji plot co nejužší do cca... celý příspěvek >
Habry a zimní olistění, 28.1.2013
V mém i sousedově živém plotě z habrů se vyskytují jedinci, kteří neudrží suché listy přes zimu.Lámeme si hlavy, čím to asi je, jedná se o stejý druh jako ostatní.Prosím o radu i když si myslím, že tohle je jev, který asi nikdo nevyřeší. Yvet
Je třeba odstranit plody přísavníku?, 26.1.2013
Já tedy musím plody přísavníku odstraňovat kvůli vosám.Na podzim by se nedalo kvůli tomu ani venku v blízkosti popínavky sedět, nehledě na to, že vedle mám jabloň a přilákané vosy tedy hodují i tam. Yvet.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika