Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana rajcin a paprik proti plesni, 5.3.2015
Dobrý večer. Bydlím na horách v 800 m.n.m. a také pěstuji rajčata venku! Papriky mám ve skleníku a používám k postřiku výluh z kopřiv. Jsem odpůrce všelijakých chemických fujtajblíků.  Rajčata potřebuji být již hodně otužilá než jsou... celý příspěvek >
Pařeniště bez hnoje, 28.2.2015
Dobrý večer. Stando, rád se nechám poučit. Proč zdůrazňujete slovo "Hlína"? Nejspíše jsem měl použít výraz zemina. Zdeněk
Pařeniště bez hnoje, 27.2.2015
Dobrý večer. Vemte vše co je organckého původu. Našlapejte do pařeniště a dejte na to asi 10 cm hlíny. Jestli chcete prolévat teplou vodou nikdo vám nebrání. Pokud seženete staré nechutné vlhké seno v roládách co nechtějí žrát krávy máte... celý příspěvek >
Rychlerostouci zivy plot, 5.2.2015
Dobrý večer. Rychle rostoucí živý plot?  Já mám asi 300 metrů smrkového živého potu. Když smrky v žiném plotu necháte jednu sezónu zakořenit a potm lehce přihnojíte, potom vám smrky můžou "ustřelit" v růstu i 1m za sezonu.... celý příspěvek >
Stromy na okraj lesa, 18.1.2015
Dobrý večer. Na krajích lesů je dobré mít rychle rostoucí listnaté dřeviny. Jestli máte možnost sehnat jilm, jasan, javor, jeřáb. V krajní nouzi použijte lísku. Tento nezničitelný keř má roční přírůstky i dva metry a dobře odkloní  - utlumí... celý příspěvek >
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
Dobrý večer. Uvažoval jste o smrku. Je všude v lese jako náletová dřevina. Živý plot je z něj přímo báječný. Dá se dobře udržovat a není problém ho krotit na požadovaný tvar. Zdeněk  
Náhrada trávníku, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Bochánky mechu
Náhrada trávníku, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Další fotka
Náhrada trávníku, 17.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Postup je celkem jednoduchý. Ve zkratce - odstarním hlínu a místo ní dám štěrk, kamení a písek. Na tento podklad položím proužky, koláčky mechu a lehce "pocukruji" pískem. Písek přitalčí mech k podkladu. Příměřeně za vlažím. Toť... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 16.1.2015
Dobrý večer. Mech a vymrzne??? Já pěstuji mechy na ploše asi 25m2 a krtka jsem nezaznamenal. Mechy opravdu nevymrzají. Díval jste se někdy na kameny porostlé mechy při -20   a potom na jaře? Ve vší úctě váš příspěvek je nesmysl.... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 16.1.2015
Dobrý večer. Já osobně bych/ pokud u vás rostou mechy/ vysadil mechy na uvedené ploše. Je to absolutně bezúdržbová záležitost. Mechy nepotřebují ke svému růstu půdu. Když tam nebude půda a jenom hlušina neporoste tam plevel a mechy pojedou. Jsou... celý příspěvek >
Zastřihnout korejskou jedli?, 11.1.2015
Dobrý večer. Tento jehličnan snese i brutální seříznutí. Podle toho co je na fotce je patrné, že stromek si vybudoval kořeny a narazil na dobrý zdroj obživy. Pokud chcete aby stromek nerostl tak rychle nehnojte v okolí stromu. Jistě máte představu v... celý příspěvek >
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Dobrý večer. Pepo díky za rady pro mou starší dceru a taky ti přeji příjemný rok. Zdeněk 
Stopy ve sněhu, 31.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Potřebuji poradit co jsou to za stopy. Děkuji Zdeněk
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 26.12.2014
Dobrý večer.  Brambory přímo milují takový čerstý substrát. Na jiných vláknech jsem již několikrát popisoval pěstování brambor v trávě. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika