Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Tak jsem jedním okem proletěl co se vše dá napsat o brusných kemenech. Přikládám fotku svých nejzákladnějších brusných kamenů. Bude-li zájem mohu ke každému napsat návod jek jej používat a objasnit některé fámy v oblasti broušení... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 21.3.2014
Dobrý večer. Musím reagovat. Píšete že je to ptákovina. No, je to Váš názor, ale vyzkoušel jste si tento způsob obhospodařování aspoň jednoho záhonku? Samozřejmě že nevyzkoušl. Vyzkoušejte a budete překvapený, že je i jiná možnost než tradičně rýt,... celý příspěvek >
Co na mech, 11.3.2014
Dobrý večer. Tazetelce jsem chtěl jenom ukázat jinou cestu. Ironie na tu si nehraju. Téměř každý večer chodím na zahrada.cz a čtu si jednotlivé rady. Jsem rád za to, že se zde kultivovaně hovoří o jednotlivých problémech a člověk si může rozšířit své... celý příspěvek >
Co na mech, 10.3.2014
Dobrý večer. Krásně se to rozjelo. Máme tu dva názorové proudy. Je jenom na tazatelce co si "vezme " a zrealizuje. Čas ukláže. Každý problém chce čas aby uzrál. Se založením nového vlákna o pěstování mechů to není vůbec špatný nápad. Zdeněk
Co na mech, 9.3.2014
Dobrý večer. Podle toho co zde píšu je jasné, že jsem zastánce mechorostů a nemusím dvakrát chamické fujtajblíky. Chtěl jsem tazatelce jenom ukázat, že mechy mohou kvalitativně i s menšími náklady nahradit trávník. Po mechových porostech /né všech/... celý příspěvek >
Javor - nálet, 9.3.2014
Dobrý večer. Javory pokud je budete pěstovat jako velké bonsaje - tím myslím sříhat a udržovat na uzdě, potom si můžete vypěstovat tvar koruny jaký je libo za podstatně v kartší dobu než uvedl předřečník.  Zdeněk 
Co na mech, 8.3.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Co na mech, 8.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Musím reagovat. Když mi vyraší tráva v mechových porostech mimo skalky, tak ji tam prostě nechám - nevadí. Pokud by mi měla vyrašit tráva v mechových skalkách tak nemá šanci vyrašit, protože tráva má kořeny a ty berou živiny. Mechové... celý příspěvek >
Co na mech, 7.3.2014 Obsahuje fotku
nějak mi nejdou fotky vkládat - poslední pokus Zdeněk
Co na mech, 7.3.2014 Obsahuje fotku
další fotka
Co na mech, 7.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. O mechových porostech jsem již zde psal. Přikládám odkaz na mé články, které jsem psal pro časopis Recepty prima nápadů. Přiložím i pár fotek. 1. článek, 2. článek, 3. článek
Co na mech, 6.3.2014
Dobrý večer. Já osobně jsem také chtěl bojovat s mechem. Jenže jsem vzal v úvahu podmínky mé zahrady, množství práce vynaložené na jejich hubení a k tomu mnoho chemických fujtajbliků potřebných k likvidaci. Nakonec jsem to "špatné" obrátil ve svůj... celý příspěvek >
Opylovače třešně, 6.3.2014
Dobrý večer. Má tyto dvě odrůdy třešní a i v 800 m.n.m. mi kvetou a loni poprvé jsme měli svoje třešně. Zřejmě se vzájemě opylují, protože u nás v okoli nejsou žádné třešně. Kvete tu ještě jedena planá malá třšnička. Možná, že tento planý strom... celý příspěvek >
Bramborový sud, 5.3.2014
Dobrý večer. Velice dobrá myšlenka! Jenže musíte počítat s tím, že se vám hlízy nekontrolovaně rozlezou všude. Budete muset rozebrat celý kompost Bylo by lepší kompost rozhrnout do řádků a potom sázet. Zdeněk
Vyvýšené záhony, 8.2.2014
Dobrý večer. Jedno úskali to má a tím jsou pořizovací náklady. Obrubníček 120 cm x18 cm stojí 99 Kč. Pro uchycení - zafixování obrubníčku potřebujete dva dráty nerez průměr 10 až 12 mm / hromosvod/ 40 cm + 40 cm. Dá se sehnat ve šrotu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika