Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory v seně, 13.9.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna
Brambory v seně, 13.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Nastal čas a sklízel jsem brambory pěstované v trávě. Úroda byla celkem slušná i když bylo i na Šumavě veliké sucho. Měl jsem tři řádky dlouhé 8 x 3 = 24 metrů. Sklidil jsem 153 kg brambor. Po vytřídění nám jich zůstalo 134 Kg čistých... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 9.9.2014
Dobrý večer. Pane Vladislave vyzkoušejte, vyzkoušejte a napište. Budu se těšit a né jenom já. Zdeněk
Myši žerou myši?, 7.9.2014
Dobrý večer. Musíme si položit otázku "proč vlastně máme kočky v chalupě"? Odpověď je jednoduchá, protože je to predátor, který žere myši. Pokud budete kočky krmit nebudou lovit - myslete si co chcete! Ano, souhlasím s tím, že je třeba kočky... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 31.8.2014 Obsahuje fotku
Letos bude i květák, pokud nezmrzne. Zdeněk
Sklizeň 2014, 31.8.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna
Sklizeň 2014, 31.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Vždycky si prohlížím nafocené výpěstky ovoce a zeleniny. Musím konstatovat, že je to nádehera. U nás se za jistých podmínek daří zelnině. Přikládám letošní výpěstky/ 800m.n.m./ a jsem za ně rád. Zdeněk
Mouchy doma ve velkem, 31.8.2014
Dobrý večer. Nějaký čas musíte ještě vydržet, až se všechny mouchy vylíhnou, uletí a budete mít klid. Jsem rybář a občas se zakuklené mouchy a jejich larvy používají jako nástrahy pro lov ryb. Jenže problém je jinde. Nedovedu si představit, že by po... celý příspěvek >
Brambory v seně, 30.8.2014
Dobrý večer. Hodně propaguji pěstování brambor v trávě. Sklízet budu za asi 7 - 10 dnů to budou u nás ranní mrzíky. Zdeněk
Sklizeň 2014, 21.8.2014
Dobrý večer.  To víte, že mne tato myšlenka napadla a víte, že to zkusím. Vše budu fotit a když hokus - pokus dopedne napíšu.  Zdeněk
Smrk sivý - postupné zasychání, 16.6.2014
Dobrý večer. Zřejmě vám na smrček chodí čůrat pes. Zdeněk
Zemiaky - brambory - 2014?, 16.6.2014
Dobrý večer. To vám opravdu závidím. U nás brambory teprve vystrkují "růžky" a je hrozné sucho. 800 m.n.m. Zdeněk
Sousedé neustále prudí, 14.5.2014
Dobrý večer. Takoví sousedé to je neštěstí. Situace se dá řešit násedujícim způsobem.  Sousedé prudiči vás musí ke svému životu potřebovat. Potom dají pokoj. Nyní je to již na vás jakou závislost si u nich vypěstujete. Není to lehké,... celý příspěvek >
Záhony, 13.5.2014
Dobrý večer. Já bych nepoužíval chemické fujtajblíky, ale na zarostlé záhony bych navršil nejlépe ručně kosenou trávu nechal jednu sezonu uležet a na jaře bych sázel brambory. Po sklizni brambor bych vše zaryl a máte čité záhony bohaté na humus.... celý příspěvek >
Brambory v seně, 7.5.2014
Dobrý večer. Abych řek pravdu s čistým senem nemám zkušenosti. Kdyby jste měla kompost tak bych dal pod každou bramboru a potom seno. Seno navlhne a nastane rozkladný proces, který využijí brambory. Vyzkoušejte. Když vám to nepůjde nechte na příští... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika