Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 25.12.2014
Dobrý večer. Přeji klidné svátky a nyní k mé zkušenosti s kompostem. Myslím si , že neplatí čím větší hromada vlhké organické hmoty tím větší teplota.  Kompost je hodně vlhký a tato vhkost nedovolí zvednutí teploty nad 75 stupňů.... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 13.12.2014 Obsahuje fotku
Ještě fotka Gigantů
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 13.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Sklízel jsem ještě poslední mrkev jdoucí po česneku. Jako poslední jsem si nechal kedlubny Giganty. Zdeněk
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Dobrý večer. Úsměvná ale i zároveň poučná debata. Já osobně chodím močit na zahradu do předem stanovených prostor. Máme neoplocenou zahradu 5 000m a v horní části máme ničím nechráněnou ovocnou a zeleninovou část. To znamená, že na pozemek mají volný... celý příspěvek >
Chata - septik, trativod, 23.11.2014
Dobrý večer. Je možno také uvedený problém řešit kořenovou čističkou. Jedná se o vyvedení splašků do septiku tří - čtyřkomorového a odtud šedá voda putuje do jezírka naplněného štěrkem ve kterém jsou zasazeny bahenní rotliny. Tyto rostliny... celý příspěvek >
Je možné sázet malé stroužky?, 30.10.2014
Dobrý večer. Česnek je sklizený 13.7.2014. Souhladím, že by mohl být ještě na záhonu. Jenže bylo třeba sklidit, protože následovala další neodkladná déle trvající práce a na česnek by již nezbyl čas. Zdeněk
Je možné sázet malé stroužky?, 29.10.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Je možné sázet malé stroužky?, 29.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Pro lepší představu přikládám několik fotek česneků i s metrem. Letos budu sázet už jenom celé česnekové cibule. Také si vyzkouším zasadit několik česneků do čerstvě vyhnojeného záhonu. Já vím, všichti tvrdí, že česnek nesnáší čerstvý... celý příspěvek >
Je možné sázet malé stroužky?, 28.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Velice dobrá úvaha a souhlasím s ní.  Jestli máte malé celé cibule česneku, opravdu malé, které se již na nic nehodí tak je zasaďte. Prostě je nerozebírejte na jednotlivé ztroužky. Příští rok při sklizni bude překvapení v... celý příspěvek >
Teplota pro pěstování kedlubnu a salátu?, 24.10.2014
Dobrý večer. Já bych ještě rozdělil pěstování kedluben a salátů.  Kedlubny jsou citlivější a souhlasím s předchozím názorem. Mám vyzkoušeno, že vzrostlé kedlubny Gigant snesou i mrazík. K salátu. Je důležité jakou odrůdu pěstujete.... celý příspěvek >
Likviduje nám soused stromy?, 20.10.2014
Dobrý večer. Jedna fotka je strašně málo k určení nemoci, nebo sousedské výpomoci.  Chtělo by to více fotek a to listí na stromě, květy, stav letorostů, stav kůry a celkový pohled na stromy v jarním rozpuku a letním plném olistění. Není... celý příspěvek >
Zúrodňování půd, 13.10.2014
Dobrý večer. Moudivláčku slova a věty v tvém přispěvku jsou jako balzám na bolavou dušičku každého zahradníka, který chce změnit zajeté postupy obdělávání půdy. Zrovna před chvilkou jsem se snažil poradit paní jak vylepšit jílovitou půdu na jiném... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Nemám na zahradě téměř žádnou zeminu jenom kámen, šutr a zase kámen. Je to obdoba jílovité hlíny ve které nic moc neroste. Paní, vyzkoušejte daleko nejjednosušší způsob jak na vaší jílovité zahradce něco vypěstovat a to tak, že si... celý příspěvek >
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 10.10.2014
Dobrý večer. Mám dotaz. Jak dopadne vzrostlá lípa, když pod ní ustájím v zimních měsících / 5 - 6 měsíců/ 20 kusů hovězího dobytka. Pro ilustraci dodávám, že dospělá březí kráva vymočí za 24 hodin 60 - 80 litrů. Krmení se kravám nechává na holé zemi.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika