Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber postrekovaca, 17.1.2012
Jestli tomu rozumím, tak mám všechny postřikovače a rosič vyhodit a na svých 500 stromů si mám kouit něco jiného, ju? Zkusím to ale ještě trochu rozmyslet. Stanislaw 
Vyber postrekovaca, 17.1.2012
Dobrý den. Protože toho na postřiky mám trochu víc, měl jsem motorový postřikovač SOLO, ale už to má za sebou. Koupil jsem si právě tu Čínu, akorát elektrickou. Obsah nádrže 16 litrů. Už je to nějaký ten pátek a furt jede bez problémů. Jen to nabiju... celý příspěvek >
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 14.1.2012
Dobrý den. A to máte odkud, že habr a babyka jdou snadno řízkovat? Děkuji. Stanislaw
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012
Sazenici jsem zakoupil v zahrádkářské prodejně a byla v běžné kvalitě a velikosti. Měl jsem celkem ještě dalších 25 rostlin jiných kultivarů a ty vydržely na vedení určitě 2x delší dobu a zcela bez postřiku. Ale asi to bez něj prostě nepůjde.... celý příspěvek >
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012
V loňském roce jsem si koupil jednu sazenici toho Goldkrone co tam máte a byla úplně první zcela zničena plísní. Okusil jsem jen pár plodů. Byl jsem z toho na menších rozpacích, to se přiznám. Stanislaw
Sejmutí etiket z lahví, 11.1.2012
Zdravím Vás pane doktore z Hané. Asi to bude tím, že jen Italů je přez 60 miliónů a rozloha jejich vinic je proti našim až neuvěřitelná. No a pak ještě Španělé atd. To se to potom demižony vyrábí levně, když mají tak velkou spotřebu. Stanislaw
Pupenova mutace, 30.12.2011
Dobrý den. Tak myšlenka je to rozhodně správná. Bohemia byla nalezena v sadu Rubínu u pěstitele a ten ji dál začal šířit. Mám stromek Bohemie přímo od něj. A zrovna tak ve svém sadu tentýž pěstitel našel na normální Bohemii Gold Bohemii, která je... celý příspěvek >
Pupenova mutace, 29.12.2011
Šmankote, tohle bylo jak u zkoušky z genetiky. Nebylo jednoduší napsat, že se čas od času na větvičce téměř čehokoli objeví plod, který se liší od původní odrůdy a to někdy dosti významně? No a pokud se to podchytí a zjistí, že tato mutace je... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.12.2011
Dobrý den. Pane Big, souhlasím s Vámi co tady píšete, ale za sebe napíšu, že na vhodných půdách to bude vynikající nástroj na kypření před sázením, kdy potřebujete jen pořádně provzdušnit půdu. Napadají mně třeba různé cibuloviny a pod. O podzimním... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 29.12.2011
Dobrý den. Pane Spáčil, na ten Váš první příspěvek jsem ani nechtěl reagovat, protože jsem vlastně nevěděl na co se mně to ptáte. Já nejsem tvůrce toho programu, já neumím napsat ani řádek programu. Já jsem jeho uživatel a to až do dnešních dnů. Co... celý příspěvek >
Odstranění pařezu, 27.12.2011
Pane Josef, jen to moc prožíváte. Co se změní na tomto světě, když uvidíte nějakou fotku vyvráceného stromu či pařezu? Vaše požadavky, jak Vám má cosi někdo předložit jsou dle mého úsměvné. Stanislaw
Zákrsek, 18.12.2011
Dobrý den paní Lído. Čvrtkmen je do 120cm. Ale za sebe napíšu, že se mi zdá, že je to úplně jedno to o těch cm, pokud je to jen na nějakou zahrádku a do volného tvaru.  Nějakých 20 cm se ani nedá rozlišit když strom zmohutní. Osobně už nic... celý příspěvek >
Zákrsek, 17.12.2011
Dobrý den. Paní Lído, sadař Vlada to napsal zcela správně. Zákrsek je název pouze pro výšku kmene a nikoli koruny. A na A2 to bude skutečně takové, jak to napsal. Školkaři většinou nenaštěpují na A2 zakrsle rostoucí odrůdu, to by nemělo moc smysl.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 14.12.2011
Dobrý den pane Peter. Haná, Bohem požehnaná. Stanislaw
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.12.2011
Pane Peter, mohu Vás ujistit, že pór nahrnuji úplně stejně jako brambory, protože na to používám stejný ohrnovací ploužek jako na brambory. Akorát to už nedělám rukama, ale traktorkem, za kterým je ten ploužek uchycený. Určitě ale nemohu za to, jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika