Sadovnická projekce



host - 180.2 (?)
29.12.2011 16:21

Dobrý den. Pane Spáčil, na ten Váš první příspěvek jsem ani nechtěl reagovat, protože jsem vlastně nevěděl na co se mně to ptáte. Já nejsem tvůrce toho programu, já neumím napsat ani řádek programu. Já jsem jeho uživatel a to až do dnešních dnů. Co se týká toho kdo to vytvořil, tak je to mladý muž, který by mohl být mým synem. Budu mít už 59 roků. Napsal mimo jiné i program, který používá jedna z velkých a úspěšných zahradnických firem v Evropě. A co se týká toho mého užívání, tak sadovnických projektů mám za sebou už přez 400 a ten poslední je poměrně velký a to u nemovitosti, která i s pozemkem má cenu přez 10 miliónů. Co myslíte, mohl by být projekt okrasné zahrady jen nějaké takové nic? No a ještě něco, když jste dělal grafiku, tak prostě sedněte k počítači, napište takový program který bude lepší a levnější a projektanti zahrad si u Vás budou podávat dveře. Opravdu. Tak ať se Vám daří. Stanislaw  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 224.9 (?), 29.6.2010 16:06
Přesně tak jsem to dělal asi před třemi roky když jsem poprvé dělal v sadovnické projekci. Mají to tak obě verze i demo. Musíte nejdřív vytýčit hranice pozemku pomocí plotu a je to. To bylo první na co jsem nemohl přijít a trápil jsem se s tím dost dlouho než jsem udělal pomyslný plot a najednou už šlo všechno samo. Ten začátek je vždy nejtěžší.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
VeniH - (16) - 228.86 (?), 11.10.2010 20:37

Já se tím trápím už několik hodin a proklínám se, že jsem ten program vůbec kupovala . Ještě se mi nepodařilo udělat ani čárku. Táhnu myší, ukazuje mi to rozměry a když myš pustím, všechno rázem zmizí. Jak to mám udělat, aby mi to oplocení zůstalo vidět??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 119.213 (?), 8.6.2011 16:15

klikete na ikonu plotu tam si zadate udaje a potvrdite, rázem se v projektu ukáže plot který si jednodušše přetáhnete kam chcete a když z kurzoru myši máte křížek tak si ho podle potřeby vytvarujete

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.45 (?), 28.12.2011 14:37

Dobrý den, mohl bych tento dotaz poslat přímo výrobci softwaru Sadovnická projekce, ale protože se tady pan Stanislav rozpovídal, musím reagovat tady. Pane Stanislave, na webu výrobce jsem se dozvěděl, že program stojí bez mála 20.000,- bez DPH, ale to co ten program vyprodukuje za hnus to Vám nevadí? V sekci ukázky projektů je několik obrázků, a tím se jako chcete prezentovat? Nezlobte se to je na blití, já z těch rostlin nepoznám co která je zač.

PS: vím, že si na to potrpíte:

mám už lecos za sebou z oboru grafika, ale živím se relativně těžkou řemeslnou prací a tak znám hodnotu vytvořené práce 

Gustav Spáčil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 168.9 (?), 29.12.2011 10:01

To by mě moc zajímalo v čem lepším už jste dělal návrhy zahrad. Zkoušel jsem 3 programy a Sadovnická projekce je prostě bezkonkurenční.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.45 (?), 29.12.2011 14:38

kdyby jste lépe četl, věděl by jste, že se pozastavuji nad poměrem cena-výkon, nenarážím na konkurenční programy podobného typu v českém prostředí, ale nejspíš budou mít podobné grafické výstupy, ale nebudou stát 20tis.!

myslím si, že pán co programoval tento soft už bude mít léta a zaspal dobu, soudím dle toho, že jeho zastánce a kamarád pan Stanislav ve věku 54, co se tu ohrazuje kolik projektů už vytvořil a vydělal na tom, moc mu to přeji, ale nejspíš to bylo před mnoha lety, dnes se s tímto nemůže nikde chlubit natož získávat zakázky

Gustav Spáčil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.2 (?), 29.12.2011 16:21

Dobrý den. Pane Spáčil, na ten Váš první příspěvek jsem ani nechtěl reagovat, protože jsem vlastně nevěděl na co se mně to ptáte. Já nejsem tvůrce toho programu, já neumím napsat ani řádek programu. Já jsem jeho uživatel a to až do dnešních dnů. Co se týká toho kdo to vytvořil, tak je to mladý muž, který by mohl být mým synem. Budu mít už 59 roků. Napsal mimo jiné i program, který používá jedna z velkých a úspěšných zahradnických firem v Evropě. A co se týká toho mého užívání, tak sadovnických projektů mám za sebou už přez 400 a ten poslední je poměrně velký a to u nemovitosti, která i s pozemkem má cenu přez 10 miliónů. Co myslíte, mohl by být projekt okrasné zahrady jen nějaké takové nic? No a ještě něco, když jste dělal grafiku, tak prostě sedněte k počítači, napište takový program který bude lepší a levnější a projektanti zahrad si u Vás budou podávat dveře. Opravdu. Tak ať se Vám daří. Stanislaw  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika