Vyber postrekovaca



host - 180.2 (?)
17.1.2012 12:57

Jestli tomu rozumím, tak mám všechny postřikovače a rosič vyhodit a na svých 500 stromů si mám kouit něco jiného, ju? Zkusím to ale ještě trochu rozmyslet. Stanislaw 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 148.21 (?), 16.1.2012 14:04, zobrazeno: 46392x

Dobry den, chystam sa kupit rucny postrekovac, zahradu nemam velku, tak si myslim ze 10-12 litrovy mi bude az az.

Po predchadzajucich skusenostiach z cinskymi no name postrekovacmi, som sa rozhodol, ze si kupim nieco kvalitnejsie, no za rozumnu cenu. Padol mi do oka postrekovac od znacky DiMartino, konkretne model Rosy 12 DiMartino (cena cca40e). No po hladani na nete som nasiel obdobny postrekovac ASTRA MIURA 12 (cena 30e).

A preto sa chcem spytat, neviete niekto ake su konkretne rozdiely medzi tymito modelmi? Lebo z obrazka, to vôbec nie je zrejme. Pripadne ak niekto taky postrekovac vlastnite, tak mi prosim popiste jeho plusy a minusy.

Potesi ma kazdy vas podnet alebo doporucenie kvalitnejsieho rucneho postrekovaca v cenovej hladine (30-40e (750-1000kc)). Prajem pekny den, P.Z.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.199 (?), 16.1.2012 14:56

Před lety jsme pořídili ruční zádový postřikovač Solo, model vám přesně nenapíšu neboť jsem ho od léta nevytáhl a je uložený na chatě na zahradě. Sloužil roky bez poruchy a kromě vymytí nádoby i bez údržby. Obrovskou předností u postřikovačů této značky je krom bezporuchového provozu, že veškeré díly na tyto postřikovače jsou u zastoupení značky stále, trvale a dposud v nabídce. Dobrou volbu j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.243 (?), 16.1.2012 15:14

Já se k tomuto můžu jen připojit. Neznám katuální ceníky a slovenské už vůbec, ale pokud chcete opravdu kvalitu - pak SOLO.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.21 (?), 16.1.2012 15:57

Vdaka, no na Solo nemam dost penazi. ;)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 217.123 (?), 16.1.2012 22:09

a na plytvanie peniazmi na chemiu mate? je rozdiel prskat a striekat, pri 6atm az zamlhovat... za rok mate peniaze co nemate naspat... a spusta pridavneho prislusenstva vam nic nehovori??? skuste si pozriet aky ma rozdiel SOLO asi v 15 tryskach... nic vam nehovori tryska 1 mm,1,5 mm alebo 2 mm, takt isto v herbicidnych tryskach... vieto co stoji Roundup? a ak si myslite ze to co ste si vybrali ze sa nerobi v Cine tak si to najdite v stovkach ponuk na cinskych weboch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.21 (?), 16.1.2012 23:06

Peniaze nazvys nemam, no pre 5 ovocne stromy, 10 korenov vinica a nejaku tu zeleninu (rajciny atd.) nedam za postrekovac 100e, roundup a celkovo herbicidy nepouzivam. Dakujem za radu. P.Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 182.242 (?), 17.1.2012 2:07

Zkuste konvový postřikovač od Sola 7,5l za cca 1000 Kč. Popř. se podívejte po značkových postřikovačích Cooper a Pegler, nebo Hardi. V podstatě je to stejné. Určitě bych nekupoval nic no name China, nebo něco z marketů. Jinak můj první postřikovač před několika lety byl levný za pár stovek a vydržel mě dvě sezony. Poté začal téct a oprava by vyšla bezmála, jako cena nového postřikovače. Koupil jsem si 15l membránový postřikovač Solo a nedám na něho dopustit. Výhodou je přikoupení praktického příslušenství na různé druhy práce. Mám ho již přes deset let! Poslední tři roky používám do větší zahrady (50 stromků) á 0,15ha zeleniny vč. brambor motorový rosič Stihl SR 420 a komfort je na místě, ale je to o jiné cenové relaci. Rosič se mi zaplatil v lesnické činnosti, jinak bych si takové  "dělo" nikdy nekoupil. To bylo na okraj.   Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.2 (?), 17.1.2012 7:41

Dobrý den. Protože toho na postřiky mám trochu víc, měl jsem motorový postřikovač SOLO, ale už to má za sebou. Koupil jsem si právě tu Čínu, akorát elektrickou. Obsah nádrže 16 litrů. Už je to nějaký ten pátek a furt jede bez problémů. Jen to nabiju a naleju přípravek. Sem tam to vypláchnu, to když jsem použil herbicid, jinak nic. Co taky na něm udržovat, že jo. No a taky mám malého Hechta, to když není třeba používat velký postřikovač. Obsah 5 litrů a opět vše bez problémů. Dělám teda něco špatně, že používám Čínu? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.45 (?), 17.1.2012 12:03

Poznam vela profesionalov deratizerov, ziadna polska, talianska a cinska technika. Len SOLO a Birchmeier. Asi vedia preco...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.2 (?), 17.1.2012 12:57

Jestli tomu rozumím, tak mám všechny postřikovače a rosič vyhodit a na svých 500 stromů si mám kouit něco jiného, ju? Zkusím to ale ještě trochu rozmyslet. Stanislaw 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika