Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysoké otáčky motoru BaS, 28.9.2012
Dobrý den, děkuji za radu regulátor otáček mám uvnitř motoru. Na želvu mám větší otáčky než na zajíce, otáčky jsou dost velké.  Už si s tím nevím rady. Chci rozdělat ten regulátor, ale nevím jak to tam vypadá prý tam jsou závaží
Vysoké otáčky motoru BaS, 26.9.2012
Ahoj mám vysoké otáčky motoru u travni sekačky. Bylo fouknuté těsnění pod hlavou to jsem vyměnil a karburátor jsem vyčistil a motor jde stále do vysokých otáček. Může někdo poradit. Děkuji
Einhell RG-PM 51 VS B&S nebo Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 12.9.2012
Tak už mám objednanou Einhell RG-PM 51 VS B&S za 7500 Kč, věřím že to byla dobrá volba, oproti té od AL-KO, která má nějaký jejich vlastní motor. Díky za "tolik rad", opravdu jsem měl podle čeho se rozhodnout z těch vašich "rad". Chtělo by... celý příspěvek >
Einhell RG-PM 51 VS B&S nebo Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 9.9.2012
Zdravím, tak ještě řeším jedno dilema ohledně rotační sekačky, snad už poslední. Momentálně vybírám ze sekačkek: Einhell RG-PM 51 VS B&S AL-KO Silver 46 BR-A Comfort U sekačky Einhell se mi líbí možnost nastavení 4 rychlostí pojezdu,... celý příspěvek >
Výběr sekačky - srovnání, 1.9.2012
Obávám se, že dotyčný/na má pravdu. Výkon tohoto motoru se hodí na záběr sečení 41 cm, na záběr 48 cm je výkon už poněkud slabý. Každopádně záleží jak hustou a vysokou trávu byste s tím sekal.
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 20.8.2012
Pravda, už od začátku mi bylo jasné, že z těchto značek určitě nejlepší Stiga, chtěl jsem koupit Turbo 48 S BW Plus, Honda. Nakonec jsem si ale řekl, k čemu takovou mašinu na sekání nijak super vzhledného trávníku, ještě k tomu 1x za 14 dní. Asi... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Super tip, prodávat tuhle značku přímo tady v obchodě v okolí, tak bych ji snad i popad, za tu cenu moc pěkná sekačka. Bohužel, ale sekačku bych raději koupil tady poblíž našeho města a tam prodej tohoto výrobce bohužel nemají. A to ať už... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Zanechme výkonu a pojďme jinám. Jakou rychlost pojezdu má ta vybraná od ALKO? To bude tak 3 - 4 km/h. Myslíte, že to bude někdo ve věku 80 let stíhat? Já myslím, že ne. Takže už to vidím tak, že sekat budu stejně já. Nebo se snad pletu?... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 16.8.2012
Tak já teda nevim, ale většina sekaček a výrobců uvádí úplně jiné hodnoty výkonu, než AL-KO, kde máte pravdu, že nejsilnější je 3,1 kW. Bohužel netuším, zda je to pracovní hodnota nebo při maximálních otáčkách motoru. Když uvedu třeba sekačku... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 15.8.2012
Neříkám, že by na 300 m2 nestačila. Jen mě udivuje výkon, na záběr 46 cm bych čekal takových 3,4 kW. Aby poté nebyl problém v tom, že to sice trávu tak nějak poseče, ale pojezd to už v tom svahu nezvládalo. Na pojezd je třeba 0,5 HP = 0,4 kW. Ten... celý příspěvek >
Křovinořez 0.8kW - stačí to?, 15.8.2012
Zdravím vás, nejsem si jist, zdali jste někdy sekal větší plochu s křovinořezem se strunou. Ovšem dle toho, že chcete s tímto sekat 2000 m2, tak předpokládám že nikoli. Protože to byste musel být opravdu blázen :) Vypomáhám prarodičům sekat... celý příspěvek >
Poraďte el. vertikutátor, 14.8.2012
A myslíte, že to má cenu kupovat? Zrovna nedávno jsem si koupil provzdušňovací hrábě za 450 Kč - myslím že v Hornbachu. Fungují velice pěkně a dobře se s nimi dělá. Pokud vám neroste trávník na jílu a vyloženě v tvrdé půdě, tak to taková hrůza... celý příspěvek >
Sekačka na zahradu - Al-ko Silver 46 BR-A Comfort?, 14.8.2012
Chci se zeptat na sekačku od firmy AL-KO, konkrétně na model Silver 46 BR-A Comfort, máte s ní někdo zkušenosti, případně jak na tom jsou sekačky od této firmy? Bude sekat už senior ve věku téměř 80 let, sekat se bude na chatě cca do 300 m2.... celý příspěvek >
Založení trávníku, použití hnojiva, písku, příprava atd, 11.8.2012
Dobrá, děkuji tedy, budu se držet doporučeného dávkování a dám těch cca 25g / m2. Jinak tím prvním bodem jsme asi myslel moc travníhé osiva, než hnojiva nebo se pletu? Přeci jenom na kus hlíny bude asi málo 25 g / m2, to by byla spíše... celý příspěvek >
Založení trávníku, použití hnojiva, písku, příprava atd, 11.8.2012
Tak tedy dejme tomu, že mnou uvedený postup je správně a budu tak postupovat. Vzhledem k tomu, že se k tomu nikdo nijak zásadně nevyjádřil. Akorát tedy to hnojivo, které použiju ještě před zimou vezmu jiné, to jsem již koupil - AGRO Trávník.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika