Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 9.8.2012
Určitě vám věřím, ale ono trávník někde na "louce" a okrasný trávník kolem RD je něco jiného. Šednutí trávníku není tak o sekačce, to je fakt, je to také o tom, že trávník se seče o dost velkou míru, každopádně je to i v sekačce. Když se podíváte... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 9.8.2012
Ono ve finále, když se to spočítá přesněji, tak jsou to 4 tisíce - dobře i tak to není extra o moc víc, ale takto "drahou" sekačku na necelých 300 m2 mi příjde naprosto zbytečné, natož ještě tuto ATCO v benzinu. Nehledě na to, že ta ATCO v... celý příspěvek >
Gril z 50l expanzomatu, 7.8.2012
Musím uznat, že jako amatérský gril je to velice povedené, vyhrál jste si, to je vidět. Však ony grily na uhlí, které koupíte značkové nejsou o nic jiné nebo lepší.  Plechy a "grilovací rošt" se snad, postupem času od velkého žáru uhlí,... celý příspěvek >
Založení trávníku, použití hnojiva, písku, příprava atd, 7.8.2012
Tak jsem na dodání živin do půdy ještě před zimou objednal AGRO Trávníkové hnojivo pytel 10 kg - Granulované kombinované hnojivo používané pro základní hnojení travních ploch na začátku i během vegetace. Obsah prvků N - P - K je 20 - 8 - 8 + 2%... celý příspěvek >
Založení trávníku, použití hnojiva, písku, příprava atd, 6.8.2012
Tak vědecky zase snad ne, je mi jasné že tráva roste snad všude, ale chci aby také nějak vypadala a nechci aby v místě, kde je více jílu byla prázdná místa, proto ten písek. Každopádně s tím Travinem máte pravdu, to jsem si ani neuvědomil. Mohu... celý příspěvek >
Zahradní gril Hecht Sentinel, 5.8.2012
Syrové maso v tom opravdu neuděláte, je to tak maximálně na douzení v černém kouři a to spíše párků a něčeho už hotového. Ostatně on celý tento gril vypadá spíše jak mašinka, ale pokud ho nebudete nikde vystavovat na zahradě, tak se za něj stydět... celý příspěvek >
Založení trávníku, použití hnojiva, písku, příprava atd, 5.8.2012
Zdravím, budu mít otázku ohledně zakládání trávníku kolem rod. domu, ve finále bude trávník na ploše cca 250 m2. Chci se zeptat spíše na správný postup založení, než jaké použít hnojivo, travní směs apod. Takže v momentální době nám... celý příspěvek >
Založení trávníku - jaký/správný postup?, 5.8.2012
Ještě takové otázky... Na plochu do těch cca 250 m2 jsou reálné 2 m3 toho křemičitého písku? Když to tak počítám, tak by to tak mělo být na první vrstu 7 litrů písku na 1 m2 a na druhou 2 litry písku na 1 m2. 200 m2 x 7 litrů = 1400 litrů... celý příspěvek >
Založení trávníku - jaký/správný postup?, 4.8.2012
Zdravím, budu mít otázku ohledně zakládání trávníku kolem rod. domu, ve finále bude trávník na ploše cca 250 m2. Chci se zeptat spíše na správný postup založení, než jaké použít hnojivo, travní směs apod. Takže v momentální době nám... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 27.7.2012
To já už jsem se na 100% rozhodl tento týden, co za sekačku si koupím, po dlouhé době rozmýšlení. Nakonec půjdu tedy do vřetenovky Gardena 380 Li - tedy na akumulátor (cena sice poněkud vyšší, ale pořád se to vyplatí - 8 500 Kč). Od původně... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s, 26.7.2012
Tak koukám, že nikoho nic nenapadá, jak zakrýt otvor pro komín. Mě bohužel zatím také nic nenapadlo za tu dobu, stále akorát ta "digestoř", která by k tomu grilu i hrála. Ale nějaké jednodužší řešení opravdu nikoho nenapadne, stejně jako mě zatím... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s "digestoří", 23.7.2012
Nikoho nenapadá, čím by se dal otvor na komín "zamaskovovat", aby to nebylo moc výrazné a celkem i pěkné?
Plevel - co to je?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Tak když kouknu i jinám, než na plevel, tak i ty konce trávníku jsou podobné, akorát že tráva má uzčí výhonky, tak to není tak extrémní. Každopádně je to ukousané hodně, bohužel to je jev všech rotačních sekaček. Bohužel hustého trávníku budete... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s, 21.7.2012
Ano, příjde mi to také zbytečné u plynového, ono i u grilu na uhlí je to zbytečné, když je mimo blízkosti baráku. Komín byl právě chystán z důvodu venkovního krbu (asi stavebnice) na uhlí, který bude stát u baráku a spaliny budou vyvedeny komínem.... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 21.7.2012
Neporadím Vám, co je to za plevel. Ale poradil bych Vám, abyste zkusil ostré nože na sekačce. Případně silnější motor. A v nejlepším případě vřetenovou sekačku. Protože když vidím ty posekané konečky trávy, tak to vypadá, jak když přetrhnete kus... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika