Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 8.7.2012
Ty sekačky od Gardeny a Brillu jsou také elektrické, stačilo se podívat více, takže asi oba řešíme elektriku. Nemyslím si, že by byl problem 350 m2 posekat ani ruční, zabralo by to tak 30 minut jedno sečení. Jde mi spíše o to, abych nemusel za... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 6.7.2012
Mezi těmito bych volil raději Snapper, už z důvodů možného nastavení individuální rychlosti pojezdu, což Vega nenabízí - zase má ale o 3cm větší záběr a je o 3 kg lehčí, což je ale už nepatrný rozdíl, ač má i o něco výkonnější motor, to ale zase... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 6.7.2012
Tak jsem objevil ještě jednu vřetenovku, která mě zaujala také. Jedná se o Brill RAZOR CUT LION 38, je akumulátorová. Zarazilo mě akorát, že když jsem přešel na stránky výrobce, tak jsem tam našel akorát ruční vřetenové sekačky, ale žádné... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 5.7.2012
Ahoj, řeším výběr vřetenové sekačky, zvolil bych asi elektrickou, než manuální. Spolu se sběrným košem. Budu sekat trávník na zcela rovném terénu do 300 m2, sekačku bude používat občas i žena, takže nejen chlap  - tudíž snadné ovládání a... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do 300 m2 - jakou vybrat?, 5.7.2012
A co takhle koupit elektrickou vřetenovou sekačku - Gardena 380 EC? Na údržbu pěkného trávníku si myslím, že bude naprosto ideální a vřetenová určitě bude mnohem lepší na vzhled trávníku, než rotační. Jak to vidíte? Mohl bych ji vybrat nebo... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do 300 m2 - jakou vybrat?, 4.7.2012
Tak jeden soused má elektrickou, nevypadal moc spokojeně, spíše si docela stěžovat a když vidím jak se pořád stará jen o kabel, je mi z toho do smíchu. Druhý soused má benzin, má ještě o pár metrů k sečení méně a nestěžuje si, má to hned posekané... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do 300 m2 - jakou vybrat?, 1.7.2012
Zapomněl jsem dodat: Akorát mě zaráží, že výrobce travního semena BARENBRUG Gazon doporučuje výšku seče 15 až 20 mm, což mi příjde poněkud sakra málo a většina sekaček ani takto nízký seč nenabízí, ale předpokládám že to nemá asi cenu řešit nebo... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do 300 m2 - jakou vybrat?, 1.7.2012
Zdravím, potřeboval bych poradit, jakou vybrat zahradní sekačku na trávník okolo rodinného domu. Jednalo by se o rotační sekačku, benzinový motor, nejlépe s pojezdem, šiřka sečení do / kolem 45cm, výška seče cca 20mm až 50mm, sečná plocha cca... celý příspěvek >
Choroba cuket - bradavičnatost, 18.8.2011
Zdravím, také by mě zajímalo jestli se tyto cukety dají jist.Má s tím někdo zkušenosti, nebo budu první? Díky Vráta
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 31.5.2011
Tak jsem vyzkoušel jinou strunu. Oproti originálu kulatému byla čtyřhranná. Nedocházelo k zamotávání trávy a sekání šlo o 2 třídy líp. Jen jsem asi špatně namotával strunu. Poradíte prosím, jako případně jinou hlavu použít a jakou strunu? Sekám spíš... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 26.5.2011
Tak křoviňák dnes vyzkoušen. Upozorňuji, že nemám možnost porovnání a je to můj první křoviňák. Předně jsem zapomněl, že mám u prvního startu napumpovat benzín, no ale chytil tak na 5. pokus. Sekal jsem okolo stromů a keřů, kam nešlo zajet se... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 25.5.2011
Už ho mám doma, zítra budu zkoušet. Líbí se mi robustnost a moc hezké provedení.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 23.5.2011
Tak je objednán, prý bude za 3 dny. Jakmile ho vyzkouším, dám sem jak se s ním sekalo.
Dolmar PM-5100S3, 22.5.2011
Ano, i jednička byla moc rychlá. Přiznám se, že jsem čekal větší rozdíl mezi rychlostmi a hlavně pomalejší jedničku. Jinak jsem ze sekačky nadšený. Má silný motor, velká kola, vypadá po rozbalení z krabice nádherně. Překvapilo mě, že v ní nebyl olej,... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 22.5.2011
Ano, sekal jsem na nejvyšší polohu a pokud to šlo, tak na " půl sekačky". Možná větší problém než vysoká tráva bylo uspávání vyhazovacího otvoru. Nejspíš to bylo mokrou trávou. Možná jsem měl nechat vyhazovat do koše a radši častěji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika