Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PM-5100S3, 22.5.2011
Tak jsem sekačku koupil, Dolmar PM-5100 S3. Dnes odskoušena na nepříliš vhodné trávě. Cca půl metru vysoká a při sekání jsem zjistil, že je ještě dole mokrá. Sekačka chytla téměř ihned. Sekal jsem na boční výhoz. Samozřejmě se dusila a otvor se skoro... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 19.5.2011
Asi ho koupím. Ta cena je velmi lákavá. Díky za odpovědi. :-)
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 13.5.2011
Chtěl bych ho na dosekání po sekačce a posekání nejhoršího marastu na zahradě, celkem velké cca 2000 metrů. Samotným křoviňákem bych ji nikdy nesekal. Nepotřebuji dělenou hřídel, nebudem ho převážet, radši upřednostním trvalejší konstrukci. Dá se... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 12.5.2011
Máte s ním někdo zkušenosti? Je tady pár zkušeností s Hecht 143, ale s tímhle moc ne. Je sice trochu těžší, ale všude je napsáno, že má robustnější konstrukci. Napíšete někdo zkušenosti s ním? Předem díky.
Ryobi RBC 430SES, 11.5.2011
Vybírám tuto značku kvůli blízkému servisu, zajímavé ceně a taky se mi vzhledově moc líbí. Ještě v té samé firmě mají Hecht 146. Sice dvoutakt, ale s cenou pod 4 tisíce. Na ten jsem toho tady taky moc nenašel. Spíš na Hecht 143. Víc peněz, než... celý příspěvek >
Ryobi RBC 430SES, 9.5.2011
Nemáte s tímto křovinořezem někdo zkušenosti? Našel jsem něco na Heurece, ale nevím, jestli se tomu dá věřit. Od jaké firmy je motor? Je tento křovinořez montovaný ve Francii? Jaká je poruchovost? Homelite podobný model nenabízí, takže tento bude... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 6.5.2011
Ani v návodu jsem nevyčetl, která kola jsou poháněna. Zadní?
Dolmar PM-5100S3, 4.5.2011
Moc díky, hned jsem ho našel.
Dolmar PM-5100S3, 4.5.2011
Nevíte pane J.S., jestli by se dal někde sehnat návod na tuto sekačku?
Dolmar PM-5100S3, 4.5.2011
Tak my jsme objednali PM-5100S3. Byla za neodolatelnou cenu. Chtěli jsme radši větší, kvůli velikosti pozemku, i když ho nebudem sekat nikdy najednou. Jen v jednom místě je pozemek z kopce, tak doufám, že to sekačce nebude vadit a nezadřem ji. Nevíte... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 1.5.2011
Nás právě zaujal hlavně boční výhoz. Na sekání okolo baráku koš a zbytek bočním výhozem. Taky se mi líbí ta velká kola. Trochu mě odrazuje váha, těch 10 kilo rozdílu musí být znát. Ale po tom, co jsem si pokecal s otcem, plastovou nechci.
Dolmar PM-5100S3, 30.4.2011
A napíšete jak jste se rozhodl? Taky mě zaujala sekačka PM-5100 S3. Je u ní zajímavá cena a má vše co po sekačce požadujem. Snad jen že je plechová. To že není skladem je škoda, chtěl bych ji brzo koupit. Máme zahradu cca 2000 m2. Nebo mi... celý příspěvek >
Živý plot z Bobkovišně Etny?, 7.4.2010
Dobrý den, my živý plot z Bobkovišně máme a po letošní zimě uvažujeme, že je vykopome. Už je máme třetím rokem. Vloni nám pomrzly, takže jsme museli všechny pomrzlé větve odstranit. Znovu pěkně obrazily, a letos ikdyž jsme je měly přikryté papírovými... celý příspěvek >
Strihani, 5.3.2010
Doufám, že kolega viz. nahoře nechce řezat jen proto, že se blíží konec zimy a on nemá už čím topit?    Takže teploty   - °C nedoporučuji. Vidím, že přístup na internet máte, tak se dá čas využít ke vzdělávání a získávání... celý příspěvek >
Strihani, 5.3.2010
Přeji dobrý den, jarní řez  jádrovin při nízkých teplotách se obecně nedoporučuje. Počkejte si na lepší teplotní podmínky. V rámci rozložení prácí doporučuji taktéž  využívat i letního řezu. Což se mi v mé dlouhodobé praxi osvědčilo. 
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika