Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plynový gril spolu s , 21.7.2012
Ano, volba je to sice naše, ovšem... Opravdu chceme plynový, po mnoha zkušenostech s uhlím nás to už opravdu neláká. Nehledě na to, že když jsme byly na grilovačce u známého, tak jsme ani rozdíl v chuti mezi uhlím a plynem nepoznali. Používal takové... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s , 21.7.2012
Děkuji za radu. Každopádně na internetu jsem našel sice plno zděných krbů, ovšem všechny byly na uhlí a žádný na plyn. Raději bych už nějakou stavebnici, než ručně sestavovaný a vyráaběný :) Každopádně bychom chtěli na plyn, do uhlí se nám prostě... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s "digestoří", 20.7.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, plánujeme koupit plynový gril Weber Spirit E 310 Premium. Původně jsme chtěli koupit takový ten sestavovací krb z kamene, betonu a cihel na dřevěné uhlí - od toho jsme nakonec ustoupili - dlouhá doba rozpálení uhlí, nepořádek z... celý příspěvek >
Převislá vrba, 19.7.2012
Včera jsem objevila na svojí vrbičce stejná žlutá ložiska zespodu na listech jako na fotu výše... nemůže to být nějaký škůdce a jak se toho zbavit... Víte někdo?? PS: vedlejší keř byl z jara napaden mšicemi
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 17.7.2012
Pokud mluvíš o Fiskars Momentum, tak Fiskars má sice velice kvalitní výrobky (zrovna levné taky nejsou), každopádně tato vřetenovka je ruční, my hledáme něco jiného (elektriku, benzín, akumulátor). Nehledě na to, že nemá ani sběrný koš. Ručních je na... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 17.7.2012
Jde o to, že Honda už také není co bývala.Jedná se spíše o náhradní díly, kde jsou pomalu jednou tak drahé. Ten motor od B&S má také automatický sitič. Hlučností jsou na stejné úrovni. Samozřejmě se toho motoru nebojím, jen bych zkrátka nerad dal... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 16.7.2012
Tak být u nás v ČR mnohonásobně větší výběr vřetenovek, jako v jiných zemích, kde pěstují kvalitní trávník, tak bych se nerozhodoval a koupil vřetenovku ihned. Pohužel u nás v ČR je situace taková, že já mám na výběr z jedné vřetenovky, která se mi... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 15.7.2012
Případně bych upřednostnil sekačky firmy STIGA - prodejnu i se servisem mám hned za "rohem". Tam bych vybíral mezi těmito: 3) Turbo 48 S BW Plus (5,5 HP - 4 kW) - pořádný výkon, který bude stačit na 100%, možnost nízké seče 4) Turbo 48 S... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 15.7.2012
Dobrá tedy, díky všem za rady. Bohužel u vřetenovky na výběr moc není, takže vítězí Gardena 380 Li. Každopádně pořád nejsem rozhodnut. Dejme tomu, kdybych se rozhodl pro rotační sekačku (neříkám, že o koupi neuvažuji), kterou bych měl zvolit... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 15.7.2012
Chválit je co, jen v ČR bohužel vřetenovka není moc rozšířená, proto ani není zrovna moc na výběr, bohužel. Mně u té vřetenovky akorát vadí, že ruční nechci - bude občas sekat asi i žena a nechci, aby s tím zápasila, nejde to ani nijak snadno,... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 12.7.2012
Naprostý nesmysl, když budete sekat trávník často, tj. 3x za týden, tráva budep ořád zažloutlá s můžete si sekat třeba o 1mm z celkové délky, mám to prodiskutováno, otestováno a shlednuto na pár dalších trávnících, je úplně jednoj estli má ostré... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 11.7.2012
Je úplně jedno jestli je rotační sekačka s ostrýma nožema nebo jsou dokonce nové, prostě střih vřetenovky to nenahradí. Už jsem psal, že je tam sakra rozdíl a je úplně jedno jestli seču 4cm vysokou trávu vřetenovkou, prostě se to nedá porovnat v... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 10.7.2012
Kdo tady ovšem mluvil o profesionálním anglickým trávníku? Já tedy určitě ne. Nepotřebuju super trávník, chci ho mít jen pěkný a když vidím souseda a další lidi okolo, jak to berou rotační a do večera mají vršky trávníku zaschlé a trávník je bez... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 9.7.2012
Přesně tak, Brill už asi elektické rotační nevyrábí. Poslal jsem tam v pátek večer dotaz, zda třeba v blízké době nezačnou vyrábět nebo jen neuvádí, že vyrábí i elektrické. Protože v pár internetových obchodech se dá stále koupit, ovšem asi to budou... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 9.7.2012 Obsahuje fotku
To víte, že má válec, sice ne klasický kovový, ale je to ruční sekačka, akorát v elektrice, což nemění nic na tom, že ta Boshka nebo ta USA home made vám pruhy dělat bude. Je to nesmysl. Snad si nemyslíte, že vám bude 13 kg sekačka dělat pruhy? Ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika