Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pančovaný med, 24.9.2012
Med necukernatí, ale krystalizuje!! Naprosto přirozená vlastnost.
Odrůdy kanadských borůvek, 21.9.2012
Vybral jste dobře. Kupte všechny :-)
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 13.9.2012
U ročních semenáčků grepu je kvetení vcelku běžná věc, ale neradujte se předčasně. Bez naroubování z plodící rostliny se můžete dalších dočkat květů za pár let nebo u nás (v našich podmínkách) třebas taky vůbec ne.
Umiestnenie včiel na dvore, 6.9.2012
Můžete. Pokud to však lze, dejte je spíše tam, kde se moc nepohybujete. Ony brání úl na 5 i více metrů, pokud jsou ostřejší. Zvláště pokud se pohybujete v dráze letu(před česny). To se děje hlavně na jaře a na podzim.Když je snůška(květen,... celý příspěvek >
Mladá strelicie. Zimovat?, 26.8.2012
Dobrý večer, před týdnem jsem si koupila mladou Strelicii, asi 25 cm vysokou. Mám ji venku v polostínu, zalévám a 1x14 dnů hnojím, za jeden týden narostl už jeden lístek, takže vše je ok. Zajímalo by mě jak se zimováním. Četla jsem že 10 - 15 st. a... celý příspěvek >
Palma ze Španělska, 19.8.2012
Slimák?
Starý holubí trus, 15.8.2012
Rovnou k rostlinám bych ho nedával.Ale hnojivo to je srovnatelné se slepičincem.Klidně ho dejet do kompostu.
Noni - morinda citrifolia, 13.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak mě z pěti semínek nevzešlo nic. I když je pravda, že poté, co došly v půli května dvě rostlinky vysoké kolem osmi cm, se vysetá semena dostala na okraj mého zájmu a minulý týden jsem je zlikvidovala. Ty došlé rostlinky jsem už... celý příspěvek >
Mech ve velkých plochách - jak tam dosat trávu?, 27.7.2012
Ještě dodám, že je lepší nechávat při tom sečení vyšší strniště (cca 10cm)
Sečení bubnovkou a mulčovačem, 25.7.2012
Mám zkušenost, že jakmile začnete mulčovat, radikálně se změní skladba rostlin v louce.Jediný mulč, který z tohoto důvodu nevadí je, když to namulčujete naposled před zimou.Třeba když je sušší rok a otava či druhé seno nedoroste, tak to třeba v... celý příspěvek >
Česnek bez stroužků, 13.7.2012
Nesmysl.Můžete dělat výsev pacibulek jak na jaře tak na podzim.Stvoly z pacipulek jsou teda podstatně subtilnější než u česneku z normální sadby.To teda máte sakra pravdu.  Pro ty kdo to neviděli, první rok mají pacibulky nadzemní část, která... celý příspěvek >
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 11.7.2012
Na semínka se vykašlete.Ty pacibulky nechte uschnout jako česnek.Já nechám zaschnout celé palice(květenství),které jsem ořezal, když byly vzpřímené.Až uschnou, tak je vydrolte někam do nádoby a pak je vysejte. Můžete hned na podzim.Když je necháte do... celý příspěvek >
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 11.7.2012
Ještě dodám, že květy jsou to droboučké, sotva rozeznatelné v tom květenství mezi těmi "zrníčky",pacibulkami.
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 11.7.2012
Česnek kvete, květenství je šroubel. Ty "zrníčka" z pacibulek jsou ale vegetativní rozmnožování rostliny(nejedná se o semena!!).Sít je lze na podzim, nebo na jaře.Velký "česnekový guru" p. Kozák uvádí, že když se vysejí na jaře, jsou vyrovnanější než... celý příspěvek >
Rozmnožování růží, 10.7.2012
Nechci Vám do toho mluvit, ale růže se očkují na podnož(šípek).Řízkování u růží není vhodné.Více vymrzají a méně kvetou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika