Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kroutí se borůvky, 26.5.2012
Už se ta přesazená borůvka trochu vzchopila?
Noni - morinda citrifolia, 26.5.2012
Nemáte za co. Víte, asi tolik pěstitelů chtivých noni moc není a tak ne, že by někdo nechtěl odpovědět, ale my zájemci o tuto rostlinu toho moc nevíme (aspoň já ne) a informace nejspíš neumíme najít. Že jsou květy oboupohlavní, jsem náhodou objevila... celý příspěvek >
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 26.5.2012
Každá rostlina (snad až na sukulenty) Vám bude vděčná, když jí v době vegetace dopřejete zálivku. Pokud totiž rostliny nemají dostatek vláhy nejsou schopny přijímat živiny z půdy, přestože je třeba vyhnojená. Můžete jim hodit i Cererit.Mívají pak... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 25.5.2012
Na jednom anglicky psaném webu se mi podařilo vyšťárat, že noni má květy oboupohlavní a tak by měl být váš problém s opylováním vyřešen. Doufám, že jsem to správně přeložila. Teď už jen rostlinky udržet a přivést do květu :-)
Reklamace keřů a stromů, 22.5.2012
Nechci se zastávat p.Havlise, ale to, že Vám rostliny přes zimu umrznou, přestože jsou mrazuvzdorné, m,ůže být tím, že nemají dostatek vláhy.Stává se to u malých rostli, které nemají dostatečně vyvynutý kořenový systém(koření mělce),který nedosahuje... celý příspěvek >
Roundup, 16.5.2012
No, můžu Vám s klidem říci, že postřik Roundupem, jakožto i jiným totálním herbicidem (Patent fi. Monsanto už skončil, takže doporučuji koupit nějaký levnější, kde neplatíte značku) ještě neznamená, že se všech rostlin zbavíte, některé se "oklepou" a... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 15.5.2012 Obsahuje fotku
Tak dnes přišly měsíc objednané dvě rostlinky noni. Vzorně zabalené, zasazené v květináčcích 8 cm.
Česnek u pacibulek, 15.5.2012
Nikoliv.Lepší je na jaře. Bývá pak vyrovnanější co do velikosti.
Kroutí se borůvky, 13.5.2012
Pokus jsou tak postižené pouze vrcholky větviček, ustřihněte je a počkejte, jestli další nové výhony budou v pořádku. Pořád si ale myslím, že problém je v substrátu, případně málo vody, hodně vody, málo přihnojování, hodně přihnojování, změna pH... celý příspěvek >
Kroutí se borůvky, 12.5.2012
Neřešila bych to. Myslím, že svůj podíl na tom má rychlý růst a taky prudké slunce. Dejte jim chvilku času a srovná se to.
Kroutí se borůvky, 9.5.2012
Možná, že došlo ke změně půdní reakce díky kontaktu rašeliny s okolní zeminou.Borůvky mají velkou spotřebu vody,  Koukněte na nějaká předchozí témata, už se to tady dost podrobně řešilo. Hodně radosti z úrody :-) Něco najdete třeba tady.
Kroutí se borůvky, 9.5.2012 Obsahuje fotku
Já pěstuji borůvky v patnácti kalfasech různých velikostí a tohle mi listry dělaly, pokud jsem borůvky přehnojila nebo pokud jsem nechala dlouho kalfas v jiné nádobě s vodou, aby se dostatečně nacucnul substrát. No já nevím, ale žádné živočišné... celý příspěvek >
Kroutí se borůvky, 8.5.2012
Dobrý den. nepřehnojil jste je?
Noni - morinda citrifolia, 5.5.2012
Mně taky nic nevyklíčilo. U Laelii jsem objednala dvě rostlinky před třemi týdny. Dodnes rostlinky ani případný mail nedorazily.
Sázení muchovníku, 19.4.2012
Normálně ke krčku. Nikoliv jako rybíz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika