Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací PE folie, 24.1.2012
Zkuste se podívat na "obalový materiál", strečová folie černá, třeba to je to, co hledáte. Průhlednou jsem měla před třemi lety nataženou na malém dřevěném skleníčku a vydržeka kupodivu od dubna do října. Pokud si pamatuji, byla možná o chlup... celý příspěvek >
Roubování rajčat, zkušenosti, zdroje podnoží 2012, 17.1.2012
No to je teda fofr :-)
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012
No vidíte, mě zase tři roky po sobě jako první, odešlo vychvalované Ildi, chytlo plíseň s velkým předstihem před ostatními.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 13.1.2012 Obsahuje fotku
Takhle:
Žloutnutí anturie, 30.12.2011
dobrý den.taky mi u anthurie žloutnou celé listy - není na přímém slunci, zalévám mírně, má teplo a přesto se ji nedaří.co mi radíte? jitka
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 17.12.2011
dobry den chtel bych si poridit frezu PF 62 nebo TJ 6.5 ale potrebuji aby mnela vyvodovou hridel ktera se da zapnout sama a reza bude stat na miste coz asi jde ale netusim jestli PF 62 tuto kmoznost ma taky. a pak by mne zajimalo jestli je vyvodovej... celý příspěvek >
Citroník má problém, 17.10.2011
No a příští rok budete sklízet:-)
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 15.10.2011
Možná to na mém minimonitoru špatně vidím, ale není to kamčatka?
Fota letošní sklizně, 15.10.2011 Obsahuje fotku
To vše z jedné rostliny pěstované pod širým nebem. Co s nimi budu dělat, nevím. Chuť - žádná sláva.
Skleník utesnenie skla, 12.10.2011
Zůstala směs i po těch letech trošku pružná?
Kiwano, 5.10.2011
Nepotěšil jste mě, ale přesto Vám děkuji :-))
Kiwano, 4.10.2011 Obsahuje fotku
Letos mám poprve kiwano. Nevíte, kdy se má sklidit a jestli případně utržené dozraje? V obchodě bylo vždy naoranžovělé.
Ktera z boruvek se nejvice podoba lesni boruvce, 1.10.2011
No tak, abych tady stále "nepapouškovala  (nechci psát za ostatní) ve stylu prodejců", tak si počkejte, až Vám Heidi zaplodí a učiňte konkrétní závěr sám. A pak nás s ním můžete seznámit.Jen doufám, že nebudete papouškovat ve stylu... celý příspěvek >
Prosím o jaký druh paprik se jedná, 1.10.2011
Zřejmě to bude Alma paprika.
Ktera z boruvek se nejvice podoba lesni boruvce, 29.9.2011
Ano, máte pravdu, z dotazu nevyplývá, v čem se mají borůvky podobat. Ale zcela jistě ne vzhledu, protože svým určením se nejedná o okrasnou dřevinu. Že by se tazatel třásl na tmavofialovou až černou dužninu, také asi ne. A protože každé ovoce je více... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika