Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 7.7.2012
Jak poznám, kdy už je Green |Zebra zralé ke konzumaci? Pokud tedy do něj nekousnu :-). Děkuji
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 7.7.2012
Vřele doporučuji čtyřtakt.My máme léta dvoutakty a startování je náročné a to ikdyž tam máte dekopresor.Stačí ho zapomenout zamáčknout a máte o rameno postaráno na dlouhou dobu.Já měl natrženou manžetu rotátoru v rameni.Minimálně rok rukou pak nic... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 2.7.2012
Slunečnici...,jinak lze třeba i kukuřuci... na zimu krmnou řepu, kopřivy nasušit...
Které maliny?, 2.7.2012
V letošním zahrádkáří, teď nevím jaké to bylo číslo, no nějaké nazpět, byla celá dvoustránka věnovaná malinám a způsebům jejich pěstování, včetně nějakého popisu některých odrůd.Doporučuju někde vyhledat či napsat do redakce časopisu. Jinak... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 26.6.2012
Jakmile začne měknout(na omak) stonek u palice(v tom krčku těsně u paličky) je nejvyšší čas paličák vytahat. Květy rozhodně ořezat.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 21.6.2012
K tomuto bych dodal to, že mne často udivuje s jakou lehkostí lidé skácí vzrostlé stromy ač často není třeba.Protože než strom, keř,živý plot atd. než vyroste, tak to trvá léta. Jinak ty fotky zhrad tu jsou velice pěkné a je vidět, že se s tím mnozí... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 14.6.2012
Jo přes zimu to je něco jiného.To se do nich může dát cokoliv.My na nich v předjaří mám, e mšice. Zimování Mračňáků je trochu problém. Je třeba jich mít více, protože některé nepřežijí. Já doporučuji je pěstovat jako letničku, pokud netoužíte po... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 14.6.2012
Ještě dodám, že se jedná o rostlinu, která nepřežije nízké teploty.Na zimu rozhodně domů.Přezimuje dobře v chladné a světlé místnosti se zálivkou odpovídající zpomalené vegetaci.Zálivka je přes zimu tedy podstatně menší než přes léto.Rostlina se ze... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 14.6.2012
To je nesmysl.My je pěstujeme léta a nemáme s molicemi žádný problém.Pokud je rostlina v kondici je to bez problémů a žádnými škůdci netrpí.Je to nenáročná a vděčná rostlina, která kcete celou sezonu.Vyžaduje dostatečnou zálivku.Pokud je venku a hmyz... celý příspěvek >
Cherrymoya, 14.6.2012
Omlouvám se, špatně jsem pochopila dotaz. Předpokládala jsem, že Vám "odešel" celý vrchol semenáčku.
Vadnoucí hadovky - Proplant?, 12.6.2012
Previcur jsem už nikde nesehnala, byl vyřazen z registru a nahradil ho prý právě ten Proplan. Ale i tak děkuji.
Vadnoucí hadovky - Proplant?, 12.6.2012
Ve foliáčku začalo vadnout těch pár už plodících hadovek a prodejcem mi bylo doporučeno zalít je Proplantem. Ochranná lhůta je uvedena AT, tj. při dodržení termínu doporučené aplikace (při výsadbě) žádná lhůta není, protože než začnout plodit, tak... celý příspěvek >
Odpuzení včel, 28.5.2012
Souhlasím s předpřispěvatelem. Ony si zdroj spíše vybírají samy. Zdroj u úlů nic neřeší.Část jich bude létat na napaječku, ale zbytek bude stále na Vašem jezírku. Dobré jsou ty zmiňované vodní rostliny s plovoucími listy. Pokud byste dal lekníny, mám... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 27.5.2012
Tak jo, doufám, že vám rostlinky brzo přijdou, že nabudeme bohaté zkušenosti s pěstováním :-) a hlavně se sklizní :-))) a že si zase popovídáme. Mějte se fajn.
Prosím o radu (asi škůdce), 26.5.2012
Není velký květináč a nezaléváte ho moc? Určitě se někdo ozve :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika