Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokusy o řízkování, 18.4.2012
Zase až taková věda to není. Chce to nějakou tu zkušenost, ale ono se to kolikrát nepovede i když máte super podmínky.Je lepší si dělat řízků v řádech desítkek pro případ, že se ujme jen některý. Ten maliník nevím, ale by se mohl ujmout teď na jaře,... celý příspěvek >
Pokusy o řízkování, 18.4.2012
Bylinné řízky je vhodné dělat v červnu. Je totiž teplo. Dobře se ujimájí řízky, když mají stálou vlhkost.Sežeňte si mléčně bílou slabou folii a napíchané řízky v zel. platonku, sadbovači či v truhlíku překryjte touto folii tak, že je zabalíte i s tím... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 18.4.2012
Ten kurník Vám vřele doporučuji na zimu zateplit.Pokud na to zvolíte polystyren, musíte ho něčím schovat, protože hoi slepice s oblibou klovají.Stává se za mrazů, že omrzají pak hřebínky. Slepice můžete pustit i když prší.Stačí když jim uděláte někde... celý příspěvek >
Cherrymoya, 16.4.2012
Není. Nejspíš vám to zaschlo. Anony mají kůlový kořen, proto semena zasadit do vyššího květináče a aspoň 2 cm hluboko.
Buksus nebo tuje?, 16.4.2012
Napíši jen tu realitu, takže nechám stranou nějaká estetická hlediska apod..Záleží jaký plot si představujete.Pokud chcete vyšší stěnu, tak rozhodně thuje a to plotovky(t.j. Brabant, Malonyana) Co se týče Buxusů, tak ty jsou spíše na nízké ploty,... celý příspěvek >
Poznáte, co to je?, 5.4.2012
Také bych řekla, že je to mandarinka. Řapíky nejsou křídlaté.
Česnek, 4.4.2012
Ano, přesně takto to úplně stačí, přestože vás prodejci uznané sadby budou přesvědčovat, že konzumní česnek není vhodný k sadbě.Je dokonce slušný česnek i z malých středových stroužků. Střídání ploch je běžná praxe.To ano.Pokud ale na ploše česnek... celý příspěvek >
Česnek, 31.3.2012
Chtěl bych upozornit na to, že rostliny mírného pásma a chladnějších oblastí nevnímají chlad či mráz jako lidé. Tyto rostliny jsou od přírody uzpůsobeny mráz přežít aniž by došlo k poškození jejich buněk.Některé udrží i nadzemní část, jiné přežívají... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 30.3.2012
Ale jo.Roubují se.Na hloh, nebo na jedlý jeřáb myslím.Nevím jestli to zlepší nějak výnosy. Asi jo, když se to dělá. Jak jsem už psal výše, klidně stačí semenáčky.
Sázení muchovníku, 30.3.2012
To máte pravdu, ale několik centimetrů silné větve u muchovníků lze těžko dosáhnout.Zase takový "drak" to není. Nijak zběsile nerosteJá myslím, že předpřispěvovatel reagoval na to, že se muchovníky nemusí stříhat což je sice pravda, ale pokud chcete... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 20.3.2012
Můžete mi prosím podat informaci, jaký je rozdíl mezi Brown Berry, Black Cherry a Černým krimem? Mám v tom nějaký zmatek. Děkuji.
Noni - morinda citrifolia, 4.3.2012
Děkuji za odkaz. Pokud jsem z překladu přes google pochopila, tak se semena namočí na dva dny do vody. Pak opatrně, abychom neporušili klíček, odstřihneme kousek toho špičatého konce nebo na tom konci uděláme malou dírku. Dáme do substrátu, navrch... celý příspěvek >
Noni - morinda citrifolia, 3.3.2012
Už Vám něco vyklíčilo? Já jsem semínka vysela začátkem února a pořád nic.
Jaké odrůdy rajčat na balkon?, 14.2.2012
Sice se ptáte na rajčata, ale pan Mr Big zmínil papriky. Do desetilitrového kulatého kalfasu dávám tři Hamíky a sklízím kolem 60 ks oranžových paprik. Jsou sice menší, kolem osmi cm dlouhé, štíhlé, ale chuťově výborné.
Kde sháníte semena rajčat a okurek?, 9.2.2012
Vloni mi z deseti semen rajčat starých 18 let vyklíčilo osm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika