Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 17.6.2007
Také jsem už několikrát dělal ze starých kompotů a povidel a jednou jsem neměl možnost pálení a tak to dva roky bylo v sudu. To byla moje nejlepší pálenka v životě, a že jsem ji už něco nadělal. Hlavně jesti stařenka neměla cukrovku a nesladila... celý příspěvek >
Jaká teplota ve skleníku? Čím stínit?, 15.6.2007
Zahradníci dnes pro stínění používají rašlové sítě z Juty  Adamov. Jsem s ní moc spokojený, a rostlinám to prospívá. VašekB
vrtule třešńová, 15.6.2007
V Dolanech u silnice jsou meruňky také skoro zralé. Příroda moc pospíchá. VašekB
Odrůdy unikající vrtuli, 12.6.2007
Jsem rád, že jste potvrdili můj názor o červivosti raných třešní. VašekB
vrtule třešńová, 10.6.2007
Můj názor je, že vajíčka tam jsou nakladené, ale jsou ještě tak malé, že nejsou vidět. VašekB
Objednávka od Starkla, 31.5.2007
Závidím vaší spokojenost. VašekB
destilační přístroj, 16.5.2007
Není to novinka, už se tady o ní psalo dost na začátku. Jmenuje se ,,Příprava kvasu na výrobu slivovice"  /a jiných pálenek/   autor  Jan Jílek. VašekB
destilační přístroj, 15.5.2007
Čekám každý den a nic. Pitvalo se téma kvasů a nepvoedlo se mi ho převézt sem. Jen doufám, že ho tam zase někdo nebude křísit a napíše to sem. Mám další novou knihu. VašekB
Jak nejlip zastinit a vetrat, 30.4.2007
Loni jsem si objednal rašlové sítě z juty Adamov. Jsou super, to je profesionální stínění a kdykoliv je jednoduše sundáte. Pokud jste ze staré školy, stačí jíl, voda a štětka. Chcete li být profík, jedině rašlové sítě. VašekB
Slivovice - kvas, 30.4.2007
Nebylo by lepší pro přehlednost zůstat u téma ,,Destilační přístroj" než zakládat nové téma?  VašekB
Ještě jednou k roubování..., 30.4.2007
Na jednu hlavu se sice dává pokud je silnější více roubů, ale nakonec se zapěstovává jen jeden a ty ostatní se seřezávají a nechají jen ránu lépe hojit. Tedy  nakonec zůstane jeden, ostatní rouby se odříznou.  Druhou odrudu musíte dát na... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 29.4.2007
Možná by bylo také dobré vyhledat téma "Destilační přístroj" VašekB
kiwi Boskoop, 25.4.2007
Vážená paní, koupila jste si krásnou liánu čínského kiwi. Tato má obojí květy, tedy samčí i simičí na jedné rostlině a tak Vám stačí jedna. U ostatních tedy Argut a Kolomikt je nutné mít k samicím i samce. No ale pokud se Vám chce číst o kiwi, vše k... celý příspěvek >
minikiwi, ale se samcem, 23.4.2007
Protože píšete o chlupatých listech, určitě se jedná o kivi čínské. Moc od něho nečekejte, že budete sklízet chutné plody. Může se Vám stát, že se jedná o rostlinu která potřebuje samce  a nebo také třeba máte samce a ne samici. Některé odrudy... celý příspěvek >
Jarni bledulky - prosba z USA, 20.4.2007
Vážená paní, nepsal jsem Vám já, ale nebuďte odraděná prvním příspěvkem na Váš dotaz. Možná když chvíli vydržíte, zjistíte že i tady je spousta dobrých lidí. Nevím jak často pročítáte diskuse na fórech, samozřejmě že se občas něco nepovede, ale je tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika