Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dotace, granty, 9.7.2007
V tomto neporadím, ale také by mě toto téma zajímalo. Některé výsadby které jsem viděl, majiteli nepřinesli ani korunu, jen výdaje na pozemek, rostliny a ošetřování za dlouhá léta. Co v tom může být za jiný záměr. Možná také určitě záleží na tom, co... celý příspěvek >
destilační přístroj, 9.7.2007
Tak z vodky to bude ještě lepší a tak udělejte alespoň ze dvou litrů. Tu vypijete ještě dřív a potom budete rok čekat na nové ořechy a lamentovat "Proč já toho udělal tak málo". VašekB
destilační přístroj, 8.7.2007
Přidávám slíbený recept na vynikající "Ořechovku" Ořechovka: 20 zelených ořechů, 1 litr žitné pálenky, 20 kuliček nového koření, 15 ks hřebíček, 1 kůra z citronu, 1 proutek vanilky. Ořechy se nakrájí na kolečka, nebo jednoduše podrtit poličkou. Toto... celý příspěvek >
destilační přístroj, 25.6.2007
V knihách se píše, že třešňové víno není zrovna moc dobré. Lépe je destilovat. Nebo potom udělat směs s višněmi. Mím favoritem pro letošní rok je černý rybíz, višně a na podzim aronie. Vše odskoušené a vynikající. VašekB
Vlašský ořech - kdy řezat, 25.6.2007
Věřím, že ikdyby jste ho ořezal teď, nic by se tím nezkazilo. Ořešáky letos na mnoha mistech pomrzly a tak sklizeň nebude asi žádná. Pokud někde jsou ořechy, nechali by se využít na ořechovku. Také by rostliny ještě dostaly sílu a více by poporostly.... celý příspěvek >
plody okurky hadovky přestanou růst, 25.6.2007
Okurka je hodně náročná na živiny a když je nemá, plody žloutnou a odejdou. Hnojíte kristalonem v každé zálivce? Zahradníci ještě dvojnásobnou dávkou než je v návodu. VašekB
destilační přístroj, 25.6.2007
Tak to je dobře, že kompot už kvasí. I já před týdnem už začnul množit kvasinky a dělám víno z černého rybízu. Mám 60 litrů a ještě průbězně udělám. Trhal jste už někdo černý rybíz? To je náročný. Sice mám velice zručné ruce a trhám objema, ale po... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 22.6.2007
Klíšťata přenáší i další nemoci na které očkování není. Určitě se vyplatí časté prohlížení v přírodě a musím přiznat, že z tohoto důvodu částečně omezuji návštěvy lesa. Máme jich tu spoustu, pokud bych se vrátil s ovčákem, je jich pěkně obalenej. Je... celý příspěvek >
Jak rozmnožit muchovník a trnku, 20.6.2007
Muchovníky ze země obráží, a tak klidně napodzim novou rostlinku můžete odkopnot a nasadit jinám. VašekB
25 let stary rododendron - lze jej presadit?, 19.6.2007
Ještě je na místě, bagr se k němu zatím nedostane a ručně jsem se na tu dřinu zatím nepřipravil. Možná na podzim. VašekB
Moruše, 19.6.2007
Koupil jsem také pěknou v drozdinu. Bílou převislou, vysokou jako já za 500kč. VašekB Kde je to unás u školy?
komáří larvy - likvidace, 18.6.2007
Dávám každoročně do sudů kádí a bazénků malé bazénové rybky, mohou to být i obyčejní karásci. Vše živé požerou, a občas je přikrmím. Je to jednoduché, a další se na příští rok v bazénku vytřou. VašekB
kdo poradí jak na špačky, 18.6.2007
Já jim dávám budky a oni si to pohlídají aby jim nikdo nechodil do revíru. Mají druhé mladé a spoustu práce s krmením. Nekrmí ale třešněmi, sbírají nějaký hmyz a asi dost  žížaly. VašekB
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 17.6.2007
U wistárie je důležitý řez, tak jako u vinné révy. Nezapomeňte v létě osečkovat za šestým pupenem a najaře za druným pupenem. To by v tom byl čert, kdyby nekvetla. VašekB
destilační přístroj, 17.6.2007
Chtěl bych připomenout, že už je tady doba pro udělání ,,Ořechovky". Návod na její výrobu jsem sem dával už v zimě a opravdu to stojí za vyzkoušení.  Letos je vše dřív,už i meruňky začínají zrát. To nepamatuji. Dnes jsem namočil kvasinky a za... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika