Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Pěstování rozmarýnu, 17.11.2014
a vy vubec nezimujete?
Jak mnozite stevii?, 17.11.2014
Dobry den, jak mnozite stevii. Minuly rok mi jedna neprezimovala a letos jsem zastihla na 10 cm a zda se, ze schne. Rozmnozuje si nekdo sam?
Zazimovani bobkoveho listu, 17.11.2014
Dobry den, jak sim zimujete bobkovy list? A z jake casti rostliny berete listky? Zvrchu, zespod? Dekuji Eva
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 16.11.2014
ja ten olej ale vzdy micham s vodou a pak trepu, nikdy se mi nic neznicilo. Vyluh z levandule do toho pridat by taky pomohlo. Me to fungovala ve skleniku, jestli venku, to nevim, nemam vyzkouseno
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 10.11.2014
obyceejny olej do rozprasovace. Nekdy se pouziva levandulovz, ale je to ybztecne drahe. Pravda je, ze spousta dalsich skudcu levanduli nesnasi
Hořke okurky, 9.11.2014
Hnojim prave prirodne. Kravsky hnuj, kozi, kralici. Tz okurky asi budou tim nevetranim ve skleniku, ale repu pestuji venku. Nejak se mi tam spolecnz jmenovatel neobjevuje, ale uz me to napadlo, jen na to nemuzu prijit.
Bataty, 6.11.2014
Hrozne rada bych to zkusila, ale zda s emi to casove narocne, hlavne to kliceni a tak... Asi budu muset cekat, az deti odrostou
Hořke okurky, 4.11.2014
nene, okurky nepresevam, teda sklenikove ne.
Hořke lilky, 4.11.2014
Dobry den, no ty posledni tedka byly horke jak potvora, fuj. Mely uz dost semen. nedokazu si predstavit, jak chutnaji ty obrovske z obchodu.
Cesnekovi skudci, 29.10.2014
ja to teda zadavam a vybehl mi jediny obrazek. tak nevim, ale jsem ynama tim, ze nemuzu najit to, co chci
Cesnekovi skudci, 29.10.2014
Dobry den, teorii znam, zajimaly me fotky, protoze jsem to nikdy nevidela. Ani nechci na sve zahrade, ale rada bych to umela poznat. Dikz za hadatko
Cesnekovi skudci, 28.10.2014
Dobry den, je tady nekdo, kdo ma obrazky napadeni cesneku po vlnovnikem ci hadatkem ci jinymi skudci? Pokousela jsem se vyhledat nejake obrazky, ale nepodarilo se mi. Velmi me to zajima, nebot jsem jen o tom slysela, ale nikdy nevidela. Dekuji... celý příspěvek >
Olejnatá dýně - semena, 23.10.2014
Pokud je prazite, tak deelate to hned nebo prvne ttrrosku ususite?
Olejnatá dýně - semena, 23.10.2014
Alee klasicke dyne syrove jsou v takovem obalu. Vy je vyloupavate? Nebo proste nalozite a oprazite? Zajima me, jak se to konzumuje za syrova... Nerada totiz prazim,, ppookud nemusim. Dekuji
Sadba česneku, 23.10.2014
Dobry deen, co byste povazoval za nejlepsi palicak? Jedna se mi o palivost, aby dlouho vydrzel, tak do konce kvetna,  samozrejme i odolnnost proti chorobam. Ta vynosnost me az zas tak netrapi. Dekuji A ten Slavin vydrzi dlouho a je silny v... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika