Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Hořke lilky, 23.10.2014
Dobry den, potrebovala bych poradit, jak se zbavit horkosti u lilku. Vim, ze nesmi byt prezrale a velke, k ale to nejsou. Vubec se mi nedari pestovat velke kousky ani kdybych chtela. Navic maji lilky dosti vybledlou barvu. je to odrudou nebo jim neco... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 13.10.2014
moc diky, asi daam na vas sezenu si odrudu Karina, kdyz uz ji mate vyzkousenou, ale nejdrive projdu dokument
Sadba česneku, 13.10.2014
dik
Sadba česneku, 8.10.2014
A jak delate ty brazdy? Taky jsem se chtela zeptat, jestli mate vyzkouseno, ze kdyz sadite cesnek napr. briskem napravo, tak vsem vyrostou listy stejne orientovane jako vojaci?
Pestovani topinambur, 4.10.2014
porostou mi i v trave u plotu? Vyzadoji okopat?
Hořka řepa, 19.9.2014
Hnije mam dostatek asi na 800 m2, kompostu uz mene, pouze prisypavam. mam svuj. trava zbytky atd...
Hořka řepa, 18.9.2014
Pokud by to bylo neco jako mineralni hnojivo, tomu bych se nebranila, branim se jen chemikaliim. Horcik se napr. obsazen dohromady s dolomitickym vapencem, ale co ten bor? Myslite, ze to muze byt horke diky nedostatku boru. Minuly rok jsem dokonce... celý příspěvek >
Hořka řepa, 17.9.2014
za syrova myslim neni nahorkla, spise trochu paliva. Jak se dodava bor? Nerada umela hnojina, spise ktery druh hnoje ho obsahuje nebo ktera jicha...
Hořka řepa, 17.9.2014
ne, nahorkla po uvareni, za syrova nevim. Minuly rok jsem zkousela syrovou a byla spise trosku paliva jako kren, nechotnala mi.
Zpracovani sipku, 17.9.2014
zajimave, dekuji
Hořka řepa, 17.9.2014
Dobry den, mam problem s repou. Vetsinou ji varim hodinku v pretlakaci na salat nebo jime na kosticky. Hodne casto je ale repa nahorkla. Proc? Da se to udelat jinak? Repu mam svou, takze to neni tim, ze by byla kupovana... a nastrikana
Magi bylinka, 17.9.2014
A mate vyzkouseno take v jidle? Dela to jidlo opravdu hořke?
Jak se jmenuje tato rostlina?, 17.9.2014
No aspon by to nebyla porad jen klasika... Vase deti nebo vnuci se ale maji!!!
Zpracovani sipku, 17.9.2014
No ale ty vitaminy se musely vsechny znicit. Sipky se susi cele? Jak? Na okne, v susicce? diky
Magi bylinka, 15.9.2014
Muzu se zeptat k cemu ji pouzivate?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika