Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Rajčata 2016, 13.2.2016
perlit neumim pouzivat, minuly rok jsem koupila. Vypada to jako polystyrenove kulicky. Nedokazu si predstavit, jak se to dela. Nalejete do toho perlitu vodu a a pak semena? Na sucho to asi klicit nebude... Nebo michate se zeminou? Nemate foto?... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.2.2016
No, to je fakt. ja jsem to letos nejprve seminka namacela v horke vode na den, pak dala do 4 cm hluboke misky se substratem na vyhrevnou podlozku. A zatim nic. Pristi rok namacet uz nebudu. Nezda se mi, ze to pomaha. Jak hluboke mate ty misky na... celý příspěvek >
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 12.2.2016
Tezko rict. Ja take ziskala pred dvema lety semena, ale dyne vubec nechutnala, byla moucna a zadnou vrstvicku nedelala. Ale mozna to nebylo ciste semeno... nevim...
Méně časté druhy tykví - pěstování, skladování, využití, 12.2.2016
pry je dobra, budu take letos pestovat.
Papriky 2016, 12.2.2016
tak to smekam, me to klici dost dlouho a to mam na vyhrevne podlozce v pude. A jak Vam pak ty papriky plodi, kdyz vyrostou?   
Rajčata 2016, 11.2.2016
prelevate nekdo semena rajcat horkou vodou, ci macite den ve vode, aby lepe klicila,  pred tim, nez zasadite? Cetla jsem, ze to pry nekdo tak dela i u paprik...
Rajčata 2016, 5.2.2016
Pane Vladimire, soukroma zprava mi zaslat nejde, tak jsem se chtela zeptat primo tady. Z minuleho roku se mi nejlepe osvedcila bejbina, opravdu moc chutna. KBX byla dost rozpraskana. Zajimave je, ze jedna rostlina byla perfekni, ostatni tohoto druhu... celý příspěvek >
Papriky 2016, 5.2.2016
Ja minuly rok pestovala klasicke dlouhe palive, ale ty jsou dost slabe a celkem palive byly ty kulate, co prodavaji v obchode, nazev nevim, ale vadila mi u nich dost tuha slupka, strasne hodne vnitrku a "masa" malo.
Papriky 2016, 4.2.2016
pestujete nekdo palive papriky habanero nebo podobne palive? Daji se jist? Chtela jsem si koupit seminka, ale vaham, jesti to nebude uz moc. Mela jsem minule jalapenose a to bylo OK. Seminka stoji 120 kc, tak poradte. Diky
Semena dýně ke konzumaci, 12.12.2015
taky by me zajimalo, jak...
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 24.7.2015
vsem dekuji za rady
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 5.7.2015
velice podrobne a naucne pro me zacatecnika. Hned jsem klidnejsi. Takze zacnu davat i skorapky. Pocitam, ze pokud uz zerou koprivy, skorapky by mely dat take. Jeste se zeptam, jak casto menit vodu v bazenku, je to 80 litru a mam 2 kacky. Myslite,... celý příspěvek >
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 4.7.2015
dik za rady, uz jsem moudrejsi. Jeste jsem cetla, ze se davaji varene skorapky. Davate? Mam jich dost. Muzu je dat i dvoumesicnim kachnatum? Asi rozdrcene, ze? A jak dlouho varit? pokud nekdo vite... Koprivy uz jsou pekne vzrostle, takze to vidim jen... celý příspěvek >
Umely polostin pro tykve: vyhody, nevyhody?, 4.7.2015
Ja teda mam nejake sazenice ve stinu stromu a jine na slunci a rostou hlavne ty na slunci, ve stinu se jim nedari, rekla bych zivori... A v polostinu taky...
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 4.7.2015
Ten srot je vlastne rozsrotovana psenice, tak to je totez. Pani take michala ze srotem. A ten vapenny grit je nutny? Kde se kupuje? Smesmi krmit nechci. Moc neverim tomu, co tam davaji. Smesi pro psy napr. jsou dosti nezdrave a mnoho jich zpusobuje i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika