Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 28.5.2015
A co se tyka toho, ze neni vse bio, urcite to ma smysl, mate proste tech chemikalii v tele mene. A vemte si, ze maso a pivo nejite kazdy den, ale zeleninu ano, takze prevazuje. Ja si osobne shanim i domaci maso bez granuli. Zasveceni totiz vi, ze do... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 28.5.2015
Musim se zastat pana Waltera, naklady jsou opravdu vyssi, hlavne lidska prace. Napr si predstavte brambory, kazdy den obirat mandelinky, plet... FUUUra casu. Mrkev to same. To pleti je titerne a casove narocne a okopavani. Kdyz to striknete, tak... celý příspěvek >
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 27.5.2015
Co se tyka stromu, jabloni, jsou sice nevzhledna a nektera se brzy kazi, ale porad jde neco vybrat. nestrikam. kdyz tak mostuji
Jak sklizet rukolu, 27.5.2015
Dobry den, prvni rok pestuji rukolu. podle rad tady mi krasne vyrostla, ale ted nevim, jak sbirat. vytrhavat nebo serezat a pak doroste jako pazitka? Nebo jen vystipovat listky? Nebo je to proste tak, ze sklidite a sadite znovu... Dekuji za rady
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 27.5.2015
Dobry den, no ja si teda doma pestuji pouze bio. Dopada to tak, ze zalezi na roku. Na zeli a brokolici me trapi slimaci a drepcici. Ale tento rok zmizeli, takze je vse krasne. Podle me je to mozne, ale pokud ma bio farma vse perfekni, tak tomu moc... celý příspěvek >
Co sadit do skleniku v cervnu, 10.5.2015
uvoyuji vyzkouset vyset mrkev do skleniku v cervnu, jak vytrham brokolice. Nic jineho by uz asi nevyrostlo. jen si rikam, co s tim udela to horko... Asi to ykusim
Co sadit do skleniku v cervnu, 5.5.2015
Dobrz den, jeste me napadlo, co bz se stalo, kdybych nasadila mrkev a petrzel a kedlubny. Co by to udelalo? Ma nekdo s timto zkusenosti? Nebo treba hrasek. Vadi temto teplo skleniku? Dekuji za nazory
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 4.5.2015
Mate foto poupat a ruzic? Nevim, co myslite. Ja to proste ostriham a cekam, az zas zacnou vyrazet.
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 2.5.2015
Tak to nedelam, radeji zasadim znovu. Postranni mam vzdy strasne malinke, nevyplati se to. Ta prvni je pekna...
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
Pristi rok uz nenamacim, chybama se clovek uci... mam spodni ohrev, takze proste do hliny...
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
A jak melonetty? Rostou? Nebo sadite az na zahonek? Tahle dyne je ok, normalne i tak zaplodi. Dokonce beru uz v cervenci, zalezi na roku. Az se zaoranzovi...
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
Takze je teda asi lepsi to vrazit do hliny a cekat? Asi zitra vezmu zalozni seminka, nechala jsem si zalozni od kazdeho druhu jedno a udelam to tak. Ma to smysl, stihnou pak dozrat? Co Myslite?
Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
Zatim zadna a to me stve. Ale je fakt, ze jsem mela vse tak 2 dny a noci namocene v teple vode (zahrivana, porad tepla) a pak jsem dala do hliny. POrad cekam. Uz si nepamatuji, jestli jsem mocila i minuly rok, ale mam pocit, ze ano. Tak jsem z toho... celý příspěvek >
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 30.4.2015
Tak na podzimni sklizen brokolice se ani nesnazim. Prileti motyli a je po brokolici. Ta prvni byva dobra. Tento rok poprve mi tri sazenice udelaly titerny kvet, jine roky mam brokolice krasne. Cekam na zbytek, uvidim
Bio postrik proti mandelince, 30.4.2015
no tak uvidime, co ti bezci. Ja bych mozna ty listky ustipala, ale par jich zapomenu a prehlednu a je to... Je jich tam zas plno, nebo snesou znova... Asi zkusim nejaky ten bio postrik a bezce...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika