Příspěvky uživatele - eva.neuwirthova

Moje nové tekvice 2014, 30.4.2015
tak hodim jeste druhou varku. Vylezly akorat hokaida, jinak nic... Jsem zklamana. Ale letos je to bida se vsim, nejak se nedari.
Bio postrik proti mandelince, 29.4.2015
No ten kohout neni spatny napad, ale ja tam mam nasazenou vsehochut vcetne salatu a redkvicek a na to by asi sel jako prvni, ale bezce si letos kvuli slimakum poriziji na sto procent, uz mam objednano. Ani me nenapadlo, ze by to mohlo zrat i... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 29.4.2015
Nechavate klicit ve vode nebo primo do hliny?
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 23.4.2015
zeli by to tim padem take asi ustalo, ze? Pokud je otuzile... Mam na terase, kryte a stejne moc neroste, asi zima... chci zkusit vysadit ven, sklenik je maly a plny...
Teplota v skleniku, 22.4.2015
Mate foto, prosim? Jsem zenska, ma predstavivost je horsi (-:
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 22.4.2015
ale pokud nemrzne a brokolice je v nevytapenem skleniku, tak by to venku ted uz asi prezila, ne? Prave jsem ji taM totiz vysadila, tak doufam... Pokud nejsou prizemni mraziky, tak by mohla zustat i neprikryta, ze? DSEkuji
Bio postrik proti mandelince, 17.4.2015
Moc tomu nerozumim, ale nezda se mi, ze by bylo jedno, jestli farmar vedle strika proti plisni 5x za sezonu a ja vubec, take proti plevelu, zacimco ja pleju... naznacujete, ze nektere postriky, i kdyz se tvari jako bio a nevyzaduje se ochranna lhuta,... celý příspěvek >
Bio postrik proti mandelince, 17.4.2015
odhadem 20x5
Bio postrik proti mandelince, 16.4.2015
Ja jich mam hodne a minuly rok to bylo kazdy den 2 hodiny. S malymi detmi se to neda. Navic letos jich mam jeste vic... Tak proto hledam neco...
Bio postrik proti mandelince, 11.4.2015
Aha, tak mozna zkusim jiny, myslim se to jmenovala spiroton, jetse to vyhledam. dekuju za zkusenost s neem azalem. Nizina asi nejsme, ale vrchovina take ne, okolo Ostravy. Mphlo by to byt podobne jako u Vas.
Bio postrik proti mandelince, 11.4.2015
I kdyby byly chutove stejne, nebudou v nich pesticidy a to je dost podstatne. Proto to delam.
Odrůdy brambor - doporučení, 8.4.2015
V cem to osetreni spociva? My s tim nic specialne neprovadeli a vydrzeli do ted. Jen oloupat hlinu, jinak nic...
Bio postrik proti mandelince, 7.4.2015
Dobry den, mate nekdo zkusenosti s bio postrikem proti mandelince? Ktery se vam osvedcil. Neni v mych silach to osbirat a chemii tam davat nechci, to bych mohla do marketu (-: Moc dik za rady
Odrůdy brambor - doporučení, 7.4.2015
Nam dost chutnaly colette
Hnědnutí stonku u paprik, 3.4.2015
asi jo, me take nektere hnednou, asi odruda
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika