Příspěvky uživatele - Lenka 2

Housenky na paprikách, 4.7.2008
no jo ale co mám vyfotit... prožraný listy, vyhlodaný díry do paprik, nebo tu zelenou housenku? Tak zrovna tu málokdy chytnu - jelikož nejsem ranní ptáče ;-) a oni pak zalezou  - že jsou zelené vím od loňska. Pak k podzimu už jich bylo tolik, že... celý příspěvek >
ibišek přesazování, 4.7.2008
no super!!!   Tak teď ještě pravidelně hnojit (já - Kristalon) a oni ty poupátka nesežloutnou a neodpadnou  :-D   .  Hlavně se tím hnojivem vytvoří během léta ještě další :-) no a když ne, neva... aspoň budete vědět... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 6.5.2008
a co třeba ještě za 7.  krmit se B-komplexem? 
Lofos - popínavý, 6.5.2008
S muškátem to asi opravdu nemá nic společného. Já se jen držela toho co mi tvrdil ten stánkozahradník.  Ten můj zrovna teď kvete. Listy to má menší ale květ má snad 4cm. Fialová trumpetka.  
Lofos - popínavý muškát, 6.5.2008 Obsahuje fotku
Něco jsem našla !  na stránkách tuflor.cz LOFOS® Summer cream Sunasashiro P krémově bílá barva květu, dlouhé ozdobné výhony, silný růst, nároky na zálivku - nepřelévat, vhodná do truhlíků, závěsných květináčů a v kombinacích... celý příspěvek >
Dračík - Penstemon, 30.4.2008
Máte s ním někdo zkušenost? Mám ho v záhonku od podzimu, ještě jsem ani neviděla jak kvete ale někde jsem se dočetla, že by se měl na zimu vyndávat. Tak teď ani nevím jestli to přežil :-(  (nevím do jakého místa jsem ho přesně... celý příspěvek >
Lofos - popínavý muškát, 30.4.2008
Loni jsem si koupila tuto rostlinku ale nikde se nemůžu dopídit k nějakým informacím o ní. Můžete mi někdo poradit?
ibišek přesazování, 30.4.2008
 nenapadlo vás, že nemá šanci začít kvést když mu vždycky ten výhon ustřihnete??  Stříhejte je po odkvětu, správně by to mělo být na podzim
Jak se starat o Hořcový stromek, 21.10.2007
Mám veliký stromek, cca 160cm a momentálně má většinu listů opadanou. Vypadá dost zbědovaně....mám mu ještě k tomu seřezat větvičky? Některé jsou opravdu dost slabé. Přes léto mi ani moc nekvetl, spíš měl jenom snahu hnát to všechno do větví a... celý příspěvek >
Neznámá květina, 28.5.2007
Já mám tohle ve fialové a bílé barvě. Nevím přesně ten název ale myslím, že se tomu říká karpatský zvonek, je to nízká trvalka která chutná našim slimákům :)
pokojové květiny, 9.5.2007
Mám také okna na jih a parapety mám momentálně prázdné .... ibišek měl popálené listy, olověnec také,s benjaminem jsem měla problémy na jaře, teď je mimo slunce a je v poho....asi bych se bála ho vystavit přímému letnímu slunci, fialky mám z oken... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 9.5.2007
TEDA!!! To máte úplně parádní strom!! Já se ho pořád snažila pěstovat na kmínku ale nebylo to pořád nějak ono..."naštěstí" nevydržel přes zimu a tak to letos zkouším pěstovat jako keřík a z vaší fotky vidím, že to bude to pravé :-)) Už... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 4.5.2007
My tam máme původní hlínu... Nedává se beton jen pod ty plastové?
je uz cas vysadit rajcata-papriky-okurky ven?, 4.5.2007
Papriky ven nedávám vůbec a jestli rajčata ven v tom vám neporadím.... hlásí deště ale přitom 20°C takže snad dobrý ... Já je mám ještě malé, takže mě nic nehoní ale už jsem několikrát vysazovala i kvetoucí a dobře se ujaly.  Možná tohle... celý příspěvek >
je nezbytné zasekat hráběma travní semeno?, 3.5.2007
Jak jako "zasekat" ???  Stačilo by semena lehce posypat jemnou hlínou nebo substrátem?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika