Příspěvky uživatele - Lenka 2

Co s posečenou trávou?, 3.5.2007
Já dávám posečenou trávu pod rybízy. Slyšela jsem, že prý by se měla nechávat zavadnout ....? Proč vlastně ?? Já ji tam dávám čerstvou ....
nezničitelný plevel v trávníku, 3.5.2007
Mám zkušenost, že když plevel likvidujeme chemicky tak to trvá dost dlouho - než to zabere, než  plevel odumře, než  to "prázdné" místečko zaroste trávou ... nemluvě o tom jak divně ten trávník vypadá když jsou v něm takové ty... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 3.5.2007
Jak to dopadlo s tou housenkou?? Už jste ji zašlápla? :-))  Nám loni ve skleníku sežrali a zničily spoustu paprik, stříkat jsem to ničím nechtěla... :-(    Taky by mě zajímalo co na ty potvory platí!!
zlatý déšť = štědřenec odvislý, 3.5.2007 Obsahuje fotku
žlutá kopretinka, 3.5.2007 Obsahuje fotku
bougainvillea - po zimě, 3.5.2007
A přes zimu normálně vegetovala? Možná ji ještě dejte čas než to vzdáte.... Ty moje kytky (psala jsem tady před vámi) se ve skleníku krásně vzpamatovali a ta co byla téměř celá opadaná má krásné nové lístky. 
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 3.5.2007
jj spodek máme stejně  a za tu plachtu díky :-)  Solární plachtu koupím.  L.
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 2.5.2007
My tam nasypali polystyrénovou drť.  Máte polystyrén i zespodu?   A čím ho zakrýváte? Dáváte plachtu přes vrch a nebo takovou tu co se položí přímo na vodu? My jsme vždycky používali tu přes vrch ale bazén byl normálně na trávníku, teď... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 1.5.2007
Hlásím, že před 14 dny jsme vykopali díru a tento víkend do něj slavnostně vložily bazén. Momentálně čekáme na sluníčko až zase laskavě začne hřát a my ho budeme moct vyzkoušet. Jinak nevím jaké informace jste si představoval .... jámu jsme kopali... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 26.4.2007
Tak a teď to vezmeme po té chemické stránce :-))) Ten FAST se zřejmě dá běžně koupit (?), je to celý název ? Já se v tomhle moc nevyznám. Vím, že na mšice je Pirimor, Fast neznám.... hlavně jestli se to už nemusí nějak ředit ???
choroba rybízu, 26.4.2007
zrovna jste mi padli do noty !!!  :-))  Čím mám ty mšice zlikvidovat ?  Díky za odpověď.
Kristalon start kristalon plod a kvet, 25.4.2007
Start - od vysazení do hlíny do vytvoření poupat Plod a květ - od vytvoření poupat do konce sezóny
tulipany, 24.4.2007
jo  :-)
Netkaná textilie mezi jahodami, 24.4.2007
Fólii dávám pod jahody taky ale i tak mi v jahodníku vyroste pampeliška.... ale víc mě spíš trápí, že není možné ty sazenice okopávat a kypřit jim půdu.... Sazenice měním po dvou letech.
Mulčovací kůra, 24.4.2007
Výrobce :  AGRO CS ve Smiřicích. Naloží vám toho dle libosti...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika